Svatba září 2016 - kdo další?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Času spousta, ale už máme termín, misto obřadu i hostiny, fotografku a DJ zamluvené. Myslela jsem si, kolik není času a třeba fotograf kterého jsem moc chtěla už měl obsazeno.Takze už pokukuju i po vizážistce a nějakých dekoracích :-) A co vy, vdavate se některa v 09/2016? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paskynda Záleží jake mate požadavky, hlavně na misto obřadu a hostiny, ty nejžádanější jsou v sobotu částo zamluvene rok dopředu. Naopak šaty, fotograf, oznámení. ...nabidka je větší než poptávka a urcite jsou ještě volne kvalitní produkty i služby. ...takže bych nesilela, ale rozhodne co nejdříve rezervovala :-)
Odpovědět
@pavzal děkuji moc za radu a odpověď...bojím se, že je všechno moc narychlo a na něco se zapomene...nechceme velkou svatbu, ale stejně je toho zařizování až nad hlavu :-)...příští týden bych se chtěla jít podívat na šaty, tak snad nebudou všechny na září zamluvené :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my se Budem brát na třetí výročí 17.9.
Odpovědět
Tak my máme 26.9. na Zakynthosu....
Odpovědět
Profilova fotka
@paskynda ahoj :) já jsem byla také požádaná o ruku začátkem května :) místo obřadu jsme už měli vysněné a volný termín 2.9. Se nám taky hodil :) myslím si, že se to dá v pohodeě stihnout, akorát tomu musíš věnovat dost času. K dnešnímu dni jsme na tom takto: -zamluvené šaty -seznam hostů a svědky -objednanou kadeřnici -domluvená auta - kdo s kým pojede -orientační rozpočet -Nejsložitější je asi výběr hotelu, který nám zajistí hostinu a ubytování. Rozeslala jsem 6 poptávek, odpovědi mám 4 z toho máme dva favority. Takže tento víkend se tam půjdeme podívat a popř. domluvit podrobnosti :) -Na prstýnky jsem se také byla podívat. Náš oblíbený zlatník nám vyrobí jaké si pudeme přát - výroba cca 40 dní. Takže tam se chystáme koncem června. -Oznámení - mám už grafický návrh, budeme je rozdávat začátkem července A to je tak asi vše. Omlouvám se za vyčerpávající článek :-x , ale samotnou mě baví podobné věci číst, tak snad vám to k něčemu bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlasim do party zarijovych terminu. Zacatkem cervna jsme se rozhodli, ze by to uz po tech deviti letech chtelo nekam posunout, tak jde 17.9. do toho. Snad to vsecko stihnem naplanovat, je to docela jizda:). Zatim jsme na tom asi tak: - seznam hostu je kompletni a vetsina uz prislibila - mame datum a misto, jeste musime ale osobne na matriku, zatim je to jen rezervovane - sijou se mi saty v Cine, ale asi to jeste posichruju jednou svadlenkou i tady u nas - mam objednanou podstatnou cast dekoraci a saticky pro druzicky - zamluvena fotografka, kadernice a vizazistka - graficky navrh oznameni - vybrana designerka snubnich prstynku, ve stredu se k ni jdeme domluvit do atelieru - rezervovane svatebni apartma Ted nas ceka to nejhorsi - domluvit jidlo, nakoupit suroviny, alkohol, atp...vse je v nasi rezii. A jeste priteli oblek a obuv:). Tak honu zdar:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dovolte mi, abych vám nabídl služby naší hudební skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme na svatbách (máme jich odehráno téměř 300), plesech, narozeninách apod. V repertoáru najdete jak lidovky, tak oldies hity i současné pop-rockové písničky. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě zde prostřednictvím SZ. Spoustu informací naleznete v mém profilu, doporučuji pak navštívit galerii svatebních párů, kdy u fotek jsou doplněny reference od našich klientů, kterým jsme hráli. :) Těším se na případnou spolupráci. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my taky - 3.9.2016. :)
Odpovědět
Ahoj holky, objevila jsem tuto diskuzi až teď, takže už dosti pozdě. :D Ale přidávám se, že i my máme svatbu v září, a to konkrétně 24. září. :)
Odpovědět
Profilova fotka
A ja se vdavam v utery 27.9. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase v pátek 30.9. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A já už budu za týden touhle dobou vdaná.. asi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
také pátek 30.9. :-)
Odpovědět
Holky, můžu se prosím zeptat, co vás vedlo k tomu zvolit si svatbu v týdnu? Na beremese jsem donedávna vůbec nechodila, takže jsem se o tom neměla kde dočíst a z mého okolí jsem to viděla poprvé asi před měsícem u kamarádky a překvapilo mě to. Mě to třeba nikdy ani nenapadlo, vždycky jsem automaticky uvažovala jen nad sobotou. :-D Ale tady na beremese jsem to teď viděla už několikrát, tak mě to jen zajímá. Děkuji moc za odpovědi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už to mám taky za pár 23.9. holky za 19 dní touhle dobou ze mě bude vdaná paní :)
Odpovědět
@budoucinevestak my měli svatbu teď v pátek, protože oddací dny u nás na radnici jsou v pátek :-) tedy i druhou a čtvrtou sobotu, ale za poplatek a my na datumu moc nelpěli :-)
Odpovědět
My máme 17.9.
Odpovědět
@budoucinevestak My máme svatbu ve středu 28. 9. bude to přesně 15 let, co jsme spolu a taky všem říkám, že na Václava si beru Václava :-) aspoň to můj drahý nezapomene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 17.9. a je to na ženichovi narozeniny (a i mé babičky, ale ta už tu 2 roky bohužel není ;-( ), doufám že už nikdy hezčí dárek k narozeninám nedostane :-)!
Odpovědět
Profilova fotka
My 17.9. - budou to tri roky,co jsme si začli na seznamce psát :-D
Odpovědět
Ahoj, my se bereme 28.9. bylo to takové rychlé rozhodnutí asi před měsícem, svatba je tajná, takže jen svědci, děti a kamarádka co fotí :-) Datum jsem vybrala z toho důvodu, že je to státní svátek a tak pak na každé výročí budeme spolu ;-) Snad nám počasí bude přát jako v těchto dnech, protože je to venku na moc rásném místě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?