Svatba ve šťastný pátek 13. (13.6.2008)

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty, které mají svatbu stejně jako já v tak skvělý den :-) :-)
Odpovědět
lucosek: koukala jsem na tvé album :-) budeš mít také svatbu laděnou do zelenobíla? :-)
Odpovědět
Tak už mám domluvenou zkoušku a přešití šatů na příští týden, pač je před mou svatbou teď už nikdo půjčené mít nebude. Korunku mám, ale bohužel ji na 99% nepoužiju, nedrží mi na hlavě. Možná budu mít takové ty scvakávací korálky nebo nic. Noviny máme pač je nás jen 12, abychom hosty trochu pobavili. Koláčky budem rozvážet příští týden a to se spousta lidí diví, že je to moc brzo. Představovali by si asi týden před svatbou. Blázni. Trochu dost pozdě. :-) To už budeme mít jiné starosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo taky do zelenkava. Zrovna by i tento týden měli přijít poštou vývazky od nastynely - tak jsem zvědavá :)
Odpovědět
My koláčky rozvezeme dva dny před svatbou :-) Výzdobu v restauraci si budu dělat sama, na úpravu šatů jdu taky dva dny před svatbou....no bude to hukot, ale zvládla jsem horší věci (myšleno teď organizačně)....takže si dám panáčka na kuráž (ač nepiju) a půjde to snad hladce :-)
Odpovědět
Tak už máme konečně rozvezené koláčky a oznámení. byly skvělé, nějaké jsme si ještě zamrazili.
Odpovědět
Mńam, jsem úplně hladová a představa koláčků je drásající :-))) Už se taky těším :-))) Viděla jsem o víkendu něco málo z cukroví, co už budoucí tchýně napekla a je to super :-))) nádhera...jen kdyby mi ona furt tak nedrásala nervy a nedělala si věci po svém...mé věci na mém dni si organizuje podle sebe. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Halo kolky, vždyť máme ještě skoro tři týdny. Vy už jste úplně pohlcené přípravami? :-D
Odpovědět
Já už mám zařízené tedy dámy vše! Co jediného zbývá je doladit tombolu a dárky úhledně zabalit :-) Jen mě teď dopražili v květinářství. Objednala jsem tam svatební kytici pro sebe, korzáž pro miláčka, 2 kytky pro maminky, 3 pro babičky, kytici na auto. Pan vedoucí řekl, že jim bude stačit 500,- záloha, zaplatili jsme jim 1.000 (aspoň to pak bude o to nižší) a já tam teď volala, ohledně doručení květin. (na stránkách inzerují, že je rozvoz po našem městě zdarma) a pan mi sdělil, že místo, kde bydlí rodiče už není Příbram, protože cedule je necelé dva kilometry před. Ale třeba takovou pizzu když rozvážejí, tak je to bez problémů, i u dodavatelů stavebního materiálu apd.....je to bráno jako okrajová část, ale pán mi sdělil, že vůbec o nic nejde, že mu zaplatíme ty dva kilometry od cedule a zase k ceduli, celkem 28,- Kč (7,. Kč za km)...když kytky budou stát 4 tisíce, tak si myslím, že je to rozhodně zanedbatelné pro něj....ale ok, mně osobně by bylo dost hloupé si o ty peníze říct, je to úplně směšné v porovnání s celkovou cenou....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super. My jsme tombolu a tak nepřipravovali, takže o to máme méně starostí. Příští týden jen obvolám znovu dodavatele (květiny, fotograf a dort) abych se ujistila, že všechno platí a že na mne nezapomněli. No jak u vás? U mne nervozita začíná silně stoupat a to jsem si říkala jak někdo může před svatbou nervačit :)
Odpovědět
Já se nervuju os to šest :-(, s mojí tchýní :-(((, na dnešek jsem kvůli ní vůbec nespala :-( ale takové to zdarvé nervíčkování už taky začalo....utíká to jako blázen a kor, když mě čekají všechny ty zkoušky (účes, líčení, šaty)...... nemůžu se dočkat a pořád kontroluju, jestli mám všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No bohudík já se s budoucí tchýní nevídám tak je to v pohodě 8-)
Odpovědět
My se o všechno staráme sami, jen u koláčků se ptali naši, jestli je nepotřebujem pomoct rozvést a byli se mnou na zkoušce šatů. Jinak se o nic nestarají, možná jen občerstvení ráno v den D. Já o víkendu dělala ozdobu na auto, do konce týdne to musím dodělat, dnes a zítra trička a ještě honem svatební noviny. Ty jsou stále v počítačové fázi. Jen to někde vytisknout a svázat. Ale to je snad hned. Dnes jdu ke kadeřnici je barvu a střih a zkoušku účesu, tak jsem vážně zvědavá, jak to dopadne... A co Vy?
Odpovědět
Článek se načítá
No děvčata, už to máme za pár :-)))) Mě čeká ve čtvrtek kadeřnice, v pátek líčení a v sobotu jdu na nehty, bohužel pak už pani nemá volno, tak budu na ně muset být hodně opatrná :-| :-) :-) Jinak dobaluju tombolu :-) a je to docela sranda :-) to musím zvládnout do středy, včera jsem jich udělala asi jen 10 a mám jich 50 :-|
Odpovědět
Ta tombola je skvělý nápad. My ji teda nemáme, ale je to bezva. Helito, taky máte skládačku z rohlíku, co jsem tu někde viděla? :-)
Odpovědět
máme :-) s cenami jsem se vyblbla a balím je do průhledné folie se zelenou stuhou :-) a hodlám to praktikovat tak, že se lístečky nejdřív rozeberou a pak se budou ceny předávat, aby se všichni pobavili :-))) Třeba na podoma naložené utopence jsem si udělala vlastní etiketu a nazvala to Vodníkova touha :-)))) A toaleťáky jsem zabalila jako velkýýý bombonek :-)
Odpovědět
helito: Já si myslím, že to bude mít ohromný úspěch. Moc ti to přeju.
Odpovědět
Děkuju....jsem jen teď dost dozladěná.....a musim se z toho vypsat, takže to klidně přeskočte :-)) Holka, kterou znám od mala (má pod námi chatu) a je o tři roky starší chodí stejně dlouho jako já s mým míšou se svým přítelem 5,5 let. Kluci jsou spolužáci ze střední školy....od té doby, co každá se svým klukem bydlíme se snaží napodobovat to, co děláme my a nesnese, abychom měli něco lepšího, než ona. Letěli jsme na dovolenou do Tunisu a když šel míša vyměnit peníze, tak je potkal a po návratu mi brácha povídal, že mluvil s Kačenou a že prý letí za týden do Tunisu.Koupili jsme si pozemek a oni to nemohli vydržet, tak koupili pozemek a teď řeší stavbu jako my. A na podzim, když potkala mého bratra (ten jí už od malička vždycky všechno vyklopí), tak jí řekl, že se budeme v červnu brát a baf, má svatbu týden před námi. Poslala mi šaty, jaké bude mít a abych jí taky poslala......no a teď v úterý (včera) byla na poslední zkoušce a nakonec prý šaty změnila na podobný typ jako já, ale ukáže mi pak až fotky, teď u sebe žádnou nemá....úplně se bojim, jestli nebyla v salonu, odkud je mám já a nepůjčila si ty stejné..... :-N
Odpovědět
Helito: Tak to máš o zábavu postaráno. To asi zamrzí nebo naštve. nemají snad pozemek kus od Vás? :-) nenech se tím rozladit. Mysli, jak ten den bude probíhat, dolaďuj podrobnosti a bude to dobré.
Odpovědět
Děkuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helito drž se, nejhorší jsou na svatbě opravdu rodinné a kamarádské vztahy :-( Mně pro změnu odmítla jít na svatbu babička s dědou, kvůli tomu že jsem nepozvala svého strejdu tedy jejich syna. No aburdita, oznámili mi to přes mámu tuhle neděli, ani se neobtěžovali mi to dát vědět osobně a rozhádali tím celou rodinu. 20 minut jsem jim brečela do telefonua vysvětlovala proč ho nepozvala ale úplně zbytečně. Ale už to přešlo a taky máme na pylno. Včera jsem byli na místě kde máme obřad, hostinu a ubytování a všechno si ještě jednou prošli. Dneska jdu k holiči a večer s holkama na skleničku. V sobotu mám zkoušku účesu (ještě jsem se pořád nerozhodla) a pak poslední zkoušku a úpravu čatů příští čtvrtek manikúru a pedikúru :)
Odpovědět
Za týden touhle dobou budu říkat ANO :-) Dneska jdu ještě na pedikúru. Včera jsem dokončila noviny, jen to ještě musím vytisknout, což může být teoreticky trochu problém, a pak svázat. Odpoledne budu vyrábět trička na převlečení na večer a zbytek ozdob na auto. V úterý snad naposled do práce... ve středu nehty a velký úklid v bytě. Dodělávání posledních úprav v bytě, jsme po rekonstrukci a nemáme ještě vše, ale obyvatelné to určitě je. A pak ve čtvrtek do penzionu s koláčky, dortem a věcmi a pak už to přijde! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No hokky vypadá to, že nám počasí moc nebude přít :(
Odpovědět
Z toho počasí jsem úplně nervní, tolik si přeju sluníčko, neříkám, že musí být horko, ale to slunko bych fakt chtěla......Dnes jdu na nehty, zítra šaty, ve středu ještě do práce, tak vezmu nějaké to sladké a čtvrtek bude sakra fofr .......ale už se docela těším :-) S vlasy jsem spokojená, myslím, že to bude hezké a líčení taky čupr,...kdybych se tak uměla namalovat pokaždé, když někam jdu :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
No budeme rádi když nám nebude celý den pršet :(
Odpovědět
taky bych chtěla, aby bylo alespoň půl dne hezky, večer už nám může pršet štěstí....
Odpovědět
Profilova fotka
Mně stačí když nebude pršet ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, taky jsem z toho na nervy. nejen z deště ale i z té zimy! 15-19st. je vážně hodně málo na šaty s korzetem bez ramínek a rukávů. Dnes jsem volala do půjčovny, jestli nemají nějaké bolerko a zítra se tam jdu podívat. Stejně bude zima i v tom bolerku ale lepší než nic. Máme vybraný zámek s krásným parkem na focení, restauraci s altánem, kde je i gril a asi budeme uvnitř. :-( Strašná škoda. Ale přesto ještě malinko doufám, jestli to nepočká jeden den, to ošklivé počasí... Budem se navzájem uklidňovat.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na tom podobně, taky jsem odhalená :)
Odpovědět
Choj děvčata, moc vám všem schvaluji 13 - i já měla svatbičku - již 13/7/2007 neplánovaně, náhodně :-) Nezoufejte z počáska, věřím, že se vydaří...ono je pak stejně nejlepší při focení, když slunko moc nevykukuje! ;-) Tak hodně štěstí vám všem! *MK*
Odpovědět
Profilova fotka
To je správné, nalejte do nás všechnu pozitivní energii :) Já ji potřebui fakt hafo 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?