Svatba ve šťastný pátek 13. (13.6.2008)

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty, které mají svatbu stejně jako já v tak skvělý den :-) :-)
Odpovědět
To bych pěnila, nad takovou odpovědí, protože pokud tam tedy výslovně neuvedeš, že chceš stejné písmo, tak jak si oni mohou doplnit písmo dle sebe? Aby bylo jiné....? Navíc jsou telefony od toho, aby si lidi volali, tak se mohli pro potvrzení zeptat, ale opravdu je logický stejný typ písma.... Hlavně, že ti to opraví, to je důležité :-) A děkuji za pochvalu oznámka :-) Jinak jsem do albíčka dala obrázek prstýnku, ktrerý jsme vybrali, budeme mít stejné...nechtěla jsems kamínkem, protože mám s briliantem dost výrazný zásnubní....na obrázku je ale ze žlutého zlata, my budeme mít bílé... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, co je nového? já jsem minulý týden objednala koláčky na den svatby a kytičky. Ale ještě toho zbývá hodně (oblek ženichovi, trička, svatební noviny, moje prádlo atd.). Jitus81: koukám, že máte svatbu 13.6. na Sychrově. Pojď se taky přidat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, chvilku mi trvalo, než jsem vás našla :-) Jasně, že se připojím. My všechno řešíme na poslední chvíli, takže jsem tu jen chviličku zaregistrovaná a nejdřív jsem se rozkoukávala. Olusenko, koukala jsem, že bydlíme "kouse" od sebe :-) Kde vy máte obřad? Na Sychrov jsem totiž našla dost nespokojených názorů a přemýšlím, že bych to změnila ...
Odpovědět
Jitus81: Bydlíme v Boleslavi, obřad máme v Turnově (u Turnova) na Hrubém Rohozci. Stojí to 4.000Kč a na jednu svatbu je čas 2 hodiny. Hudba varhany.
Odpovědět
Profilova fotka
Olusenko, tak to je hezké. Zrovna mi jedna kolegyně radila ten Hrubý Rohozec, ale já jsem tam ani nikdy nebyla, tak vůbec netuším ani jak je to daleko od nás ... Ale je hezké, že je tam takový čas na obřad. My zítra pojedeme na Sychrov a uvidíme, co nám poví ...
Odpovědět
Hrubý Rohozec je od Sychrova kousek, tak uvidíte. Další alternativa Valdštejn a Hrubá Skála, Pantheon na Malé Skále, všechno zhruba ve stejné vzdálenosti od Turnova.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím do klubu štastného data 13.ž :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak vítej. Jen, aby to byl opravdu šťastný pátek :-) Chvílemi (no pravidelně večer před spaním) mě popadá panika.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se musím přiznat, že to na ne ještě moc nedoléhá, na to že je to za 5 týdnů, ale ono to přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v tom případě já se musím přiznat, že to ti celkem závidím. Já jsem z toho opravdu nervózní, s přítelem to máme tak, že všechno zařizuji já - kdyby to bylo na něm, byla bych asi ještě nervóznější, je hrozný flegmatik - tak furt přemýšlím, co máme, nemáme atd. A navíc ta svatba má být na Sychrově, kde psali, že se tam vejde 70 lidí, ale to asi mysleli, když si navzájem vlezou na záda ... Takže zvažuju i změnu místa, ale to asi už nikde ani nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé mi taky zvažovali Sychrov, ale nakonec z něho sešlo. Budeme ho mít v areálu Botanika v horním Bezděkově. Chtěli jsme místo kde bude všechno - obřad, večer i ubytování a našli jsme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam to vůbec neznám, ale asi to takhle vyjde draho ne? My máme štěstí, že kamarád má bar v centru Liberce a budeme celý večer pít za nákupku - tam uděláme i oběd. Bude to naproti muzeu v Liberci. Tak aspoň něco. Kdyby na to bylo, taky bych to nejraději sfoukla, tak jak to máš ty :-) Ideální.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No mysleli jsme, ž to výjde hůř, ale nakonec ta částka na svatebním rozpočtu naskákala o dost víc na ostatních kra vinách
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš pravdu, taky se nestačím divit, kolik všechny ty blbosti nestojí. Měla jsem o tom trošku jinou představu. Dříve lidé neměli žádné takové vymoženosti a bylo jim dobře :-)
Odpovědět
My se taky snažíme šetřit. Rekonstruujeme byt a budem se teď stěhovat, tak to ani jinak nejde. Začalo to malou svatbou - počet lidí a pokračuje to prstýnky z oceli, vlastní výrobou oznámení a jmenovek, kytičkami z chryzantém (všechny do 1000Kč) atd. Žádné vymoženosti jako kupované polštářky na prstýnky a čokofontány mít nebudeme. Dovolili jsme si jen nějaké ty dekorace a bublifuky. Zase to budeme mít i s noclehem, tam to zas naskáče. Ale věřím, že to bude i tak hezká svatba. Snažím se nešílet a nekupovat všechny ty serepetičky a stejně moje mamka říká, jak moc se tomu věnuju atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My také máme po všechny ubytování. Výzdobu vůbec neřeším, potahy na židle a nějaký svícny by nám měla zařídit restaurace. Ségra mi svou dcerku půjčila jako družičku, tak jsem tedy koupila polštářek, ale jinak raviny jako vizelín a tak vůbec neřeším
Odpovědět
Výzdobu taky moc neřeším. Mám vlizelín a takové plastové barevné kytičky. Vyrobím z toho ozdobu na auto, další kytičky použijí v rest. na stoly. přidám jim k tomu skleněné svícínky z Ikey a svíčky. Ubrousky a kytky a nějaké ty girlandy apod. dodá restaurace. ******** O víkendu jsme se přestěhovali, je tedy pořád co dodělávát, ale zítra je to měsíc do svatby! Jdem kupovat oblek a musím se vrhnout na ty svatební noviny a trička a objednat se na nehty. Příští týden rozvážíme koláčky a oznámení.
Odpovědět
Ahoj nevěsty , my máme svatbu také 13.6 ve 13 hodin v místě bydliště ženicha amým rodičům se nelíbí, že den dopředu budu spát v penzionu, kde bude hostina, ženich si přijede pro mne tam a celá svatba pojede na opbřad asi 5km odtud a pak se tam zase vrátí...Co vy na to?? Je to tak divné???
Odpovědět
A zapomněla jsem napsat, že ten penzion a obřad je asi 135km od bydliště mých rodičů(my s přitelem žijeme spolu úplně jinde):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Není to divné, jen si to udělejte podle svého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to taky vůbec nepřijde divný. Spíš by mi přišlo zvláštní, kdyby si pro tebe ženich jel těch 135 km k vašim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo hodně vtipné :-D
Odpovědět
Pjanov:Nevím, kde přesně to máte, ale Český Krumlov je nádherný, když píšeš v okr.Č.Krumlov. To by se mi taky líbilo. Jen si to udělejte, jak se líbí Vám. My taky jedem 30km na obřad a dalších asi 50-60km do penzionu na oběd a nocleh. Taky z toho naši nebyli nejdřív moc nadšení, ale nic s tím nenadělají. Teď už vymýšlejí, kam v okolí pak pojedou druhý den na výlet.
Odpovědět
Teda, to se tu objevilo nepověrčivých nevěstinek :-))) Jsem ráda, že nejsem sama :-), pro koho je ten den šťastný. Pjanov: my máme také obřad 13.6. ve 13h :-) na těch třináctkách jsme trvali :-), máme to totiž přesně na den na výročí 5,5 let spolu :-))))) Jediné prskající osoby na zvolené datum a čas jsou babičky :-))) ty spráskly ruce a bylo nám řečeno, že jsme se úplně zbláznili :-)))) A co se týče příprav....tak už mám až na dárky do tomboly snad všechno. Včera jsem si objednala spodní prádlo, které ještě scházelo a dneska si v polední pauze skočím po krámech a nakoupím ještě nějaké chybějící dárečky do té tomboly :-) Všechno jsem si až na sladké zařizovala sama, sladké si vzala na starosti budoucí tchýně.... :-) No a může se odpočítávat :-) Dnes ráno mi zlato zrovna v koupleně řekl: "týjo, ještě 29 dní a budeš moje" :-))) a vlepil mi nešikovnýho hubana :-) a já si musela smívat rozmázlou řasenku :-)))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo holky, už se nám to blíží :-D Začínám být trochu nervózní
Odpovědět
Tak to nás bude víc.....vzhledem k tomu, že jsem si všechno (až na sladké) naložila na sebe....trnu, jak to dopadne, jestli se všechno povede :-)
Odpovědět
Ty jo! Tak my ještě všechno rozhodně nemáme. Já nemám prádlo (kalhotky a punčochy), musím vyřešit svoji korunku, nemáme ještě hotové noviny a trička a výzdoby na auto (není totiž ještě to auto ;-) ). Naštěstí včera jsme koupili oblek ženichovi. Musím se domluvit se salonem na zkoušce a přešití šatů asi týden před svatbou a objednat jeden dort, taky stačí týden před svatbou. Pak to všechno obvolat, ale to asi musíme každá, zda vše platí. příští týden máme mít koláčky, tak budem košíčkovat a rozvážet spolu s oznámením. A právě jsme se přestěhovali, musíme dodělat ještě spoustu věcí.
Odpovědět
Profilova fotka
No výzdobu my neřešíme - řeší restaurace, kolona aut nepojede - sejdeme se z různých koutů republiky až na místě (máme všechno v jednom) - takže odpadá výzdoba aut. Korunku nemám. Noviny ani trička nebudou, takže jsme v klidu
Odpovědět
Olusenka: tak to toho máš ještě docela dost :-))) My oznámko poslali už na konci února a výslužky rozvezeme dva dny před svatbou těm, co na ní nebudou a ostatní ji dostanou na svatbě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme také pozvánky již rozdali asi před měsícem. Výslužku dostanu všichni až na svatbě a do práce se to hodí v pondělí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?