Svatba ve šťastný pátek 13. (13.6.2008)

Zdravím všechny nevěsty, které mají svatbu stejně jako já v tak skvělý den :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky zdravím a tiše závidím :-) I my jsme chtěli pátek 13/6, ale bohužel na "našem " místě bylo v prosinci, kdy jsme je rezervovali, plno :-( Tak hodně štěstí ! ;-)
Odpovědět
Děkuji :-) Pro nás je to symbolika, bude to přesně na den na naše výročí 5,5 let spolu :-) Už se strašně těším :-) Určitě jste zvolili jiné hezké datum, ne? ;-)
Odpovědět
Tak to vypadá, že jsem na krásný pátek třináctého na beremese sama?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to víš že nejsi sama :-) Tak jak to vypadá s oslavou na chalupě? Už to máte všechno naplánovaný?
Odpovědět
Helito: nejsi sama. Taky pátek 13. června. Zhruba po 13 společných letech, tak proto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My to budeme mít na den přesně 8 let :-) Pro chlapa je to určitě výhodný, když výročí seznámení a svatby bude v jeden den. Čím míň datumů si bude muset zapamatovat, tím větší šance že na nějaké nezapomene :-D
Odpovědět
to mám radost :-) Marivě: vypadá to v pohodě :-))) co bude potřeba je jídlo a to se začne řešit týden před, takže teď se soustředíme na prstýnky :-) a mně na boty....mám pidi nohu, tak je problém najít nějaké hezké, bílé, abych je pak ještě využila....nechce se mi vyhodit tolik peněz za boty, které pak nebudu moci prodat... A my to máme na den na 5,5 let :-)))) ;-) olusence: :-))) to je hezké :-))) a my jsme to korunovali 13h na obřad :-))) Babičky lámaly rukama a nejprve si myslely, že si děláme srandu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme prstýnky už vybrali a koncem dubna by měly být hotové. Botky jsem vyřešila velmi jednoduše, mám za 200 a jsou fakt hezký, i do práce je pak unosím. Nechtělo se mi za ně dávat 2000 v salónu, to mi přijde fakt zbytečný. Ale je fakt že mám běžnou 38, s těma menšíma to může být trochu problém. Ale nakonec pod šatama stejně nejsou moc vidět 8-)
Odpovědět
To nejsou, ale potřebuju i malinko vyšší, jsem na ně stejně zvyklá z práce, tak mi podpadky nevadí...taky nejsem ochotná dát tisíce za boty, které vezmu na nohu jednou,,,já mám neobvyklou 35 :-) Fakt popelčí nožičku - po mamince :-) Kolegyně si ze mně dělají srandu, že mám jít do dětského, ale třeba Roub dělá i menší boty, ale jsou to přesně ty drahé typy, které jsou zdobené perličkami, takže pokud se ti nějaká odloupne, máš boty za dvojku a ještě je ani neprodáš za slušnou cenu... :-( Lov na botky začnu o víkendu...jsem fakty dlouho v práci, takže nemám čas na nakupování...a zařizuju věco kolem svatby po netu....dneska jsem doobjednala větší vývazky pro rodiče a svědky a objednala si nějaké sušené květy na dekoraci na auto...budu si ji dělat sama
Odpovědět
Profilova fotka
35 je fakt pidi, to bude těžký shánění :-) A koukla jsi na netu? Tam by mohli být takoví ti výrobci co dělají právě nadměrné nebo malé velikosti. Jestli budeš dělat dekoraci sama, to jsi fakt dobrá. Já to asi nechám udělat všechno v květinářství. Maximálně bych byla schopná koupit bílou stuhu a panenku nebo cylindr a nějak to tam přivázat ;-) Ještě o tom popřemýšlím.
Odpovědět
No, já to budu dělat s kombinací suchých květů a umlěchých květů. Z těch suchých použiji takové ty bambusy, které propíchám polystyrénovou kostou, ke které přidělám drátkem přísavku a pak na ně kytky, ještě nějaké "roští" a převážu stuhou....a vyjde mě to cca na 300,-, ale ráda si hraju s takovými věcmi....pokud se daří...pokud to nepůjde, už se vidím, že budu vzteklá jako pes :-) Na netu se dívám :-), ale zatím nic...a jak jsi na tom s přípravami ty? Kolik toho schází? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsi teda šikovná. Já se bojím, že bych to nezvládla. I když třeba bych překvapila sama sebe :-) Přípravy jsou zatím v pohodě. Ještě nás nikdo nijak nevypekl, tak jsem docela v klidu. Zbývá objednat dort, zákusky a koláčky, pak kytky a bude to. Vlastně ještě oznámení, ale ty už máme vybraný, jen se nějak nemůžeme dopočítat, kolik jich bude potřeba a koho všechno vlastně pozvem na hostinu a večer :-D Budem si nad tím muset sednout, ať to máme z krku. A jas jsi na tom s přípravama ty?
Odpovědět
Článek se načítá
No...dneska bych se měla nakonec domluvit s kamarádem kvůli svatebnímu obědu. Včera nás hodně naštvala budoucí tchýně, když jsme ji napsali své konečné rozhodnutí....U toho kamaráda, jak jsem psala, že má ten salonek uděláme po obřadu oběd, strašně dobře tam vaří a budeme mít soukromí a k pozdějšímu odpoledni se přesuneme na chalupu, kde bude venku připraven pod stany raut, bude se péci prasátko, kuřátka a rybičky a kam za námi přijedou kamarádi a známí....oběd bude totiž pouze pro rodinu a z mé strany tam bude jedna kamarádka..... jinak nám zbývají prstýnky a mně boty, jinak máme vše, jak se říká "v cajku"......... No a moje budoucí tchýně miláčkovi odepsala, že na chalupu nikdy nevkročí a že snad tedy postačí, když bude jako matka na obřadě... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A co má prosim tě za problém, že tam nikdy nevkročí? Je to snad svatba jejího syna, tak by mohla překousnout nějaké osobní spory a jet tam kvůli vám. I když na druhou stranu, jestli by tam měla dělat nějaký scény a kazit zábavu, tak ať radši zůstane doma ]-( My budem mít taky oběd jen s rodinou, ale nějak se nám to vyšplhalo na 42 lidí :-N To bude teda pálka. A o večeru ani nemluvim, tak jsme zatím skoro na 80 :-N A to jsme se to fakt snažili zkrouhnout. Ale aspoň jsme to konečně spočítali a mohla jsem objednat oznámení a všechny ty ostatní kartičky, takže další povinnost splněná 8-)
Odpovědět
Prostě tam nevkročí, protože to je prý jádro nešťastného života....což je nesmysl..... přestav si, že jsme s pomocí přítelova tatínka, který je z toho dost špatný (má ji rád a i by se vrátil, kdyby ho, jak říká nesnášela) dali do kupy mysliveckou chatu na krááásném místě, a odpoledne ji o tom řekli, tak měla zase problémy, že je to tam takové a makové a moc se netvářila...fakt jsem pěnila, to se nedá popsat, asi třikrát jsem šla na toaletu, ač se mi nechtělo...rozdýchat to...vůbec si neuvědomila, že je to kvůli ní....29 lidí se podřizuje 1...což by byýt nemělo, takže pokud tam nepůjde, ať nechodí, konečná fáze zní: oběd ve městě u kamaráda a večerní raut na myslivecké chatě...tam bude i krásný ohňostroj....a sehnali jsme stany...zelené a jeden za 400 :-) super, co? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to bych jí kopla někam. Místo aby se vám to snažila všemožně ulehčit a pomoct, tak akorát přidělává problémy. No tchýně, co víc dodat ]-( Máte to vymyšlený moc hezky a určitě si to od ní nenechte zkazit. Je to váš den a měl by být z těch nejhezčích. To znamená, že nejdůležitější je váš názor, nebudete to přece milionkrát předělávat než ona bude spokojená. Vy jí zvete na svojí akci a ona může to pozvání maximálně přijmout nebo odmítnout, ne že si bude diktovat podmínky. To byste se z ní taky mohli zbláznit. Jiank super cena za stany :-)
Odpovědět
A co ti přibylo nového? Mně se povedlo ještě o víkendu koupit botky, takže jásám... :-) a vybrat prstýnky :-) :-) :-)
Odpovědět
Helito: Ahoj, taky by se nám líbilo i ve 13hod., ale jelikož musíme na hostinu daleko, ve 13:00 obřad je pro nás pozdě. Dnes nám psali, že posílají prstýnky. Tak jsem hrozně zvědavá, jestli budou akorát nebo malé nebo velké .... Ještě toho zbývá dost do svatby zařídit.
Odpovědět
Tak to já si prošla seznam a zbývají akorát prstýnky a ozdoba na auto, kterou si vyrobím sama...a na kterou je čas :-) Jak daleko jedete? Holky, já jsem si to dopoledne tak nějak propočítávala a bude to jen tak tak, abych to stihla, fakt se to nezdá a jsem ráda, že máme obřad na 13h :-)
Odpovědět
Helito: Daleko. nevím, kolik to je. Na obřad tak 20-30 minut, asi 30km? A z obřadu na hostinu asi 50-60km? Nevím přesně. Budem tam pak spát. My čekáme na ty prstýnky. Jinak teď v dubnu musíme k fotografovi na přesné domluvy a taky do restaurace na přesnou schůzku co a jak bude, udělám trička, výzdoby na auta, ženich si musí koupit oblek, já prádlo, objednat kytku a dort (dort stačí týden před svatbou) a koláčky na den svatby (taky stačí asi 1,5 měs. dopředu), takže ještě čas. Jinak teď víc z hlavy nevím. Obřad máme ještě před polednem, tak to musíme stihnout. Nic jiného nezbývá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřed v 11:30 a taky to bude časově dost náročný. Už se vidím jak vstávám v 6. Vizážistka říkala neco o 2 hodinách jen na líčení a česání, no potěš pánbůh, snad to na zkoušce nějak zkrouhnem. Na obřad to nemáme daleko, tak 15 minut autem, ale po Praze člověk nikdy neví ]-( A z obřadu na hostinu tak 5 minut, ale to už pak bude jedno, to nebude žádnej časovej pres. Zítra by snad měly dorazit hotový oznámení a jmenovky, tak se moc těšim, doufám že tam nenajdu žádnou chybu :-N
Odpovědět
Ježííšmarjá...2 hodiny na líčení? Já počítala tak hodinku :-| tak to bude peklíčko :-))) Na zámeček do obřadní síně to máme také tak 15minut, ale v pátek přes město je to pekelný..... Holky, já už to vidím, jak nebudu schopna nic jíst a budu vynervonaná jak u matury :-)))
Odpovědět
Helito: 2 hodiny na líčení není možné. Mariva psala 2 hod. na líčení a česání. Samotné líčení zabere méně, neboj. Mě řekla kosmetička 1/2 hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, 2 hodiny líčení a česání dohromady, ale asi hodně záleží na jakém účesu se domluvíte, protože některé jsou holt pracnější a trvají dýl. No jsem na to zvědavá. Nejsem úplně raní ptáče, tak se to s ni budu snažit usmlouvat na co nejpozdějc ;-) Nervy určitě budou, ale u mě to rozhodně nefunguje tak že bych nemohla jíst. Jíst já můžu pořád a hodně :-D To bude jedna z věcí, kterou si na svatbě užiju nejvíc - spoustu jídla a čokoládový dort, mňam mňam.
Odpovědět
Profilova fotka
helito: Dívala jsem se do tvého alba a mám koupené úplně stejné boty na svatbu :-) tak ať se ti v nich dobře šlape ;-)
Odpovědět
To určitě bude :-))) mám z nich strašnou radost, jsou podle mých představ, měli moji velikost 35, takže jsem v nich jak popelka, :-)....jak mi řekla jedna pani v obchodě, když jsem si je zkoušela :-) :-) A tobě taky přeji plynulou chůzi bez škobrtnutí :-) i v manželství :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
helito: Děkuju :-) Ať se ti svatba vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helito, gratuluju ke svatebním botkám :-) Dneska mi přišly svatební oznámení a při kontrole jsem zjistila, že nám udělali jiným typem písma oznámení a jiným pozvánky na hostinu, takže budu reklamovat :-( Snad mi to opraví bez řečí. Že by se objevily první problémy?
Odpovědět
To doufám ne, budu ti držet palečky...takovou věc by si měli přeci ohlídat...u nás bylo vše v pořádku, byla jsem nadšená a všem se moc líbilo, až na jednu moji kolegyni, se kterou mám po společné dovolené napjatější vztahy...ta mi řekla, že to neni svatební oznámení a že se to nehodí, že je to divné...ale mě moc nerozhodila, říká to teď na všechno... O víkendu půjdeme konečně objednat asi prstýnky, tedy buď tento nebo ten další :-) už se těším :-) Máme vybrané z bílého zlata, za pár chtějí 6.300...to není zlé, co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
To je dost dobrá cena, to jste vybrali hezky :-) I oznámení máte krásný, takový miloučký a veselý. Kolegyně závidí ]-( Mailovala jsem paní, jestli mi to vymění a neštěstí jo, když jim pošlu zpět ty co nechci. Prý když to není v objednávce VÝSLOVNĚ uvedeno, že chci stejný typ písma, tak oni to tak neberou. To je snad jasný, že chci aby to vypadalo stejně!!! I v tom vzoru co maj na netu to maj stejný, tak opravdu nechápu, kde je problém. No nic, snad to fakt pošlou opravený a brzy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?