Svatba ve šťastný pátek 13. (13.6.2008)

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty, které mají svatbu stejně jako já v tak skvělý den :-) :-)
Odpovědět
Já taky, dneska mě ta předpověď dorazila.....rovněž budu v korzetovkách bez ramínek a fotit se máme v parku u Svaté hory, je to tam strašně hezké, ale musí se tam jít kousínek pěšky a kdyby lilo, nebude z toho nic, ještě bych umazala i šaty.....taky budu strašně držet palečky sobě i vám, protože trošinku doufám, že by se to mohlo ještě o jeden den posunout - to špatné počásko....
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně ať neprší
Odpovědět
prosím prosím prosím :-))))
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak jste byly spokojené. Já byla do svatby v pohodě ale ráno pršelo a k tomu ten stres mě nějak konečně dostihl a já byla trochu mimo... Naštěstí mi i tomu počasí to netrvalo dlouho. Byla teda zima, ale na fotky v parku nakonec taky došlo...tak jsem zvědavá, jaké budou. Co Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Nám počasí vyšlo :-D Hlásím, že na chvilku sprchlo, ale až kolem 16 hod a navíc při tom svítilo sluníčko - takže to opravdu bylo jako když padá štěstí. Jak svatba dopadla můžete posoudit z fotek, moc jsme si to užívali. Včera jsme se vrátili ze svatební cesty a teď jen vyřídit všechny potřebné dokumenty :-N
Odpovědět
Lucosek: fotky máte krásné, jen co je pravda. Nám pršelo ráno dost, ale pak už dobré a pak jen nepatrně v parku a cestou do restaurace. To už bylo dobré. Z fotek od firmy Print-servis z Turnova jsem trošku zklamaná, pár jich tam je, co nejsou úplně dokonalé (přesvícená obloha), zdálo se mi, že fotkama šetřila paní fotografka, fotky jsou statické, vždycky nás jen někam postavila... Ráno nás čekala až na nádvoří a ne na parkovišti...fotky rodičům jsme dávali dělat na papír a byla tam pěkná fotka, ale ona vybrala třeba následující, kde já mám přivřené oči a ženich kouká do země. nechápu proč to vybrala. Zbytek fotek je pěkných.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli pana Wagenknechta a byli jsme nadmíru spokojení, fotky budu mít ale až na začátku týdne neb jsme byli pryč, ale ochutnávku už jsem viděla. Byl s námi celý den a absolutně splynul s davem. Do ničeho nás nenutil vždycky nám ukázal nějaké místo, že tam bude nějaké fotky a pak jenom říkal něco si povídejte a hlavy k sobě a přitulit, vůbec nás něšněroval do "umělých a nepřirozených" póz což bylo super :-D
Odpovědět
Lucosek: Už máte po svatební cestě?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vrátili jsme se minulý čtvrtek z Bali :)
Odpovědět
lucosek: z fotek to vypadá moc pěkně. Muselo tam být nádherně. Náš svědek s přítelkyní tam chce jet napřesrok. Už vím proč.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?