SVATBA v roce 2015

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat ať už Vás, co jste měly zásnuby v roce 2013 a nyní se vdáváte,nebo Vás co svatbu plánujete jako my na rok 2015. Jak Vám utekla doba od zásnub do svatby. Mě ten rok přijde za hodně dlouho :-D Zase je pravda, že si budeme moci více užít přípravy a veškeré drobnosti, ale ta doooba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martullinda93 My jsme zasnoubení od srpna 2013... původního termínu 17.10.2015 bych se nedočkala, tak jsme to posunuli na 17.1.2015 :-D Ale i tak, mi to moc neutíká!! :)
Odpovědět
my jsme byli taky zasnoubení od vánoc 2012 a svatbu máme letos v září. Byla jsem těhotná a tak jsme to odložili. Vleče se mi to až tedka. Ale už jsou to jen 4 měs!!! Tím, že jsem doma na mateřské, tak se zabavím prckem a mám plno času na plánování. Taky proto už skoro všechno mám a klidně bychom mohli mít svatbu v květnu :-D nudaaa, už se nemůžu dočkat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
My jsem zasnoubeni od ledna 2013, bereme se v červnu 2014. Za mě to utíká nějak rychle. Hlavně posledních pár týdnů...
Odpovědět
@tristizia Tak teď to musí kor utíkat, když to máte za pár :-) Kdy jste začali řešit zamluvení termínu a vůbec tak nějak shromaždovat dekorace aj... @osmicka8 tak to bych už vůbec nevydržela taklenc dlouho čekat :-D I když chápu, že jste to kvůli mimi odložili. @masotri Jsem ráda, že nejsem jediná, které to neutíká :D
Odpovědět
Profilova fotka
@martullinda93 Místo jsme zamluvili hned. Měli jsme štěstí, jelikož 14 dní po nás už na náš termín chtěla další nevěsta rezervaci. Takže pokud chcete nějaké žádané místo, tak raději co nejdřív zamluvit :) Fotografka bylo to druhé, co jsme domluvili. Pak už vše nějak pozvolna. Dekoraci kupuju ještě ted.
Odpovědět
@tristizia Jak moc dopředu jste zamlouvali cca.? Mě přijde že rok dopředu zamlouvat termín je brzo a navíc si říkám, jestli by už vypisovali termíny na rok 2015.
Odpovědět
U nás na "čeladensku" je to potřeba minimálně rok dopředu zamluvit - pokud jde o termín. Ostatních bych zvládla do 3 měs. My totiž neplánujeme holubice a čokofontány a popsané toaletáky našimi jmény a ostatní "nezbytné" věci, které tu hodně holek řeší. Však sami uvidíte, jak se tu do toho dostanete hloub :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se zasnoubili letos v únoru a svatbu plánujeme na příští rok na červen...taky jsem si říkala, že to bude super mít na přípravy tolik času...ale jen tak pro formu jsme se začali koukat po oblíbených místech na hostinu v našem okolí a zjistili jsme, že termín 6.6.2015 (který se mi velmi líbil) je už v jednom z těch hotýlků zamluvený :( to mě trochu šoklo, myslela jsem, že začínáme zbytečně brzy...takže jsem moc ráda, že jsem přítele přemluvila, že svatba bude příští rok a ne ještě letos, jak chtěl, páč by to byly šílené nervy vše zařídit a hlavně sehnat ještě volné kapacity
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme se zasnoubili v červnu 2013 a svatbu máme letos v září, takže doba taky celkem dlouhá. Musím ale říct, že díky škole, práci a každodenním starostem to utíká....svatbu zařizujeme, nezařizujeme. A přes léto už to uteče jako voda... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se zasnoubili v březnu 2014 a svatba bude v červenci 2015. Už bych i něco zařizovala, ale připadá mi to moc brzy... Až na fotografa, toho už mám rezervovaného a byl to velice dobrý nápad, protože už další týden měl na náš termín dva další páry :-) Jinak mě před svatbou čeká ještě finiš studia, takže stejně asi budu moct už pomalu plánovat, abych pak měla čas na školu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se zasnoubily v sprnu loňského roku, a svatba bude už koncem měsíce ! hrozně rychle to utíká :))) hostinu jsme vyřešily až v dubnu a ještě chybí tolik věcí :D nedoporučuji čekat s přípravy s tím že máte dost času :D
Odpovědět
@martullinda93 My se budeme brát teď v srpnu, ale zasnoubili jsme se v prosinci 2012, tudíž rok a půl a bylo to proto, že jsem měla v létě 2013 státnice a nechtěla jsem během zkoušek zařizovat svatbu. Já jsem byla a stále jsem strašně zatížená, takže mě to vůbec nepřišlo. Půl roku jsem se jen připravovala na státnice a na svatbu kamarádky, takže naši svatbu jsme neřešili skoro vůbec. Jen jsem se kochala představami, ale nic jsme neplánovali. S přípravami jsme začali kolem září/října 2013 a v podstatě skoro hned jsme měli zařízené to hlavní: místo, jídlo, kamera, fotograf. Pak jsme zase dlouho nic nedělali a intenzivní přípravy jsou až teď, tři měsíce před svatbou :) Mně to utíká tak akorát. Těším se, ale protože mám stále co dělat, tak mi ten rok a půl docela utekl 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
@martullinda93 my jsme se zasnoubili v září 2013 a bereme se 27. června 2015 :-) Beru to tak, že mám stále z čeho vybírat a nemusím pak dohánět věci na poslední chvíli, myslím tím dodavatelé a tak. Máme rezervaci katedrály, restaurace a fotografky. Podle mě nejdůležitější věci (krom obou snoubenců) aby ke svatbě vůbec došlo :-D A příjde mi, že ikdyž je to tak dopředu, tak to utíká strašně rychle :-)
Odpovědět
@wwblackww taky to tak budu mít, svatba po státnicích za 2-3 týdny =-) ale zvládneme to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wwblackww @retrospectiv Holky to jsem právě nechtěla....řešit státnice a k tomu pak svatba. No takže svatba bude letos a příští rok rovnou dvoje státnice. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se zasnoubili v cervnu 2013, svatba bude kveten 2015. Utika to strasne rychle. Aspon me teda :-D Nektere veci uz mame zamluvene, dalsi s pomoci rodiny budu postupne davat dohromady behem roku.
Odpovědět
Profilova fotka
@retrospectiv No uvidíme jak to zvládnem :-) O svatbě mám již roky docela ucelenou představu, takže to půjde snad hladce :-) Zatím netuším, jaký bude časový rozdíl mezi státnicema a svatbou, ale pár týdnů mi postačí :-)
Odpovědět
@wwblackww Já taky, za ty roky mám šílené množství inspirace. Ale musím říct, že od svatby která měla být tip ťop se všemi blbinkami a dekoracemi a mašličkami, jsem dospěla k názoru, že opravdu není nad jednoduchost :-) Tip ťop to bude pořád, ale už ne s velkým množstvím zbytečností, které stojí nejen čas (velmi drahá věc) ale i peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme čekali na svatbu 2 roky. Manžel mě požádal o ruku v červnu 2010 a chtěli jsme mít svatbu klasicky do roka a do dne. 2011 jsem ale měla státnice a nechtěla jsem řešit zároveň i svatbu, tak jsme to nakonec odložili na červen 2012. Na plánování jsme tak měli dost času a nakonec jsme si to krásně užili.
Odpovědět
Profilova fotka
holky my se zasnoubili teď v dubnu a svatba bude v květnu 2015. Je tu některá taky tak? Okolí Svitavy, Litomyšl? :) jediné co mi přijde důležité zařídit "hned", je místo..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se zasnoubili v červenci 2013 s tím, že svatba bude do dvou let. Na přelomu roku nás čekalo stěhování, já hledala práci, do toho koupě auta...no výdajů bylo požehnaně ]-( ,ale už si hezky šetříme. Zatím nic nezamlouváme takhle dopředu, ale bavíme s nastavajícím, jak by svatba měla vypadat, kde a s kým by měla být. A díky bohu se krásně shodujeme ve všem :-D Plánujem to na léto 2015.
Odpovědět
Já tu straším už dva roky...Ještě si pamatuji,když jsem měla na počítadle 888 :-D Teď je tam 410 dní a uteklo to neskutečně rychle...Jsem taková brzda občas,pro něco se nadchnu,začnu si hned vše hledet,zařizovat věci,co si dokážu udělat sama a teď už zase stávkuju.Každý rok moji rodiče slaví v květnu narozky,mají je dva dny po sobě.O oslavě vím už 2 měsíce dopředu...Je to pokaždé stejný scénář,kdy mi mamča řekne:,,Andrejko,postarej se o hudbu,zařiď to a to..." Bude to za 2 týdny...Nerozeslala jsem ani pozvánky ( které fakt ani nemám vymyšlené),hudbu taky nemám ( a to je playlist minimálně na 8 hodin),takže dva dny před nebudu spát a dávat vše dohromady,ostatně jako každý rok :-D Naštěstí mám skvělou tchýni,která mi ve všem neskutečně pomáhá...Nemluví nám do ničeho,spíš naopak,přichází s nápady a vím,že až se naše svatba bude blížit (bohužel od března každý rok máme běhání,zařizování kvůli akcím v klubu),tak se na ní mohu obrátit....Já jsem děsná spisovatelka,se uplně omlouvám za můj román,ale musím být doma a tak se lehounce nudím :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zavítala mezi vás, které to čeká příští rok :-) Zasnoubená jsem od letošního února, ale protože momentálně rekonstruujeme komplet byt, tak jsme zvolili příští rok. Jelikož co se týče rekonstrukce, tak už mám vše vymyšlené a vybrané, tak jsem se nudila a začala pokukovat po svatbě. A já jsem hrozná plánovačka dopředu, to o sobě vím :-D S hrůzou jsem zjistila, že mnohá místa, která by se nám líbila se už teď na příští rok rezervují, tak jsme si už vybrali místo a začínám se inspirovat. Problém je, že sem se začala hrozně těšit (asi mě strhla atmosféra beremka) a netuším, jak popohnat odpočet ke dni D, kde je dnes hrozné číslo 447 !!! Někdo nějaké tipy, jak to popohnat? :-D
Odpovědět
@anelize Jak to popohnat?? No zamluv to nejdůležitější a pak zas řeš rekonstrukci a na delší dobu se těmto stránkám vyhýbej..líp to pak uteče
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě vůbec to nehrotíme ,všichni měli řeči ,že do roka a do dne.Aspoň to nemáme jako všichni ostatní že ;-) zasnoubená jsem od července 2013 a svatbu máme 5.9.2015 :-D no stress ,je to za ,,dlouho,, a člověk má čas si všechno dopředu zamluvit.
Odpovědět
@ilonkaseda Tak nějak sem si myslela, že to jinak popohnat nepůjde :-) Pravda je, že když se na to nemyslí, tak čas utíká rychlostí blesku...
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám dva týdny po zásnubách a máme zarezervovaná dva místa pro svatbu - ještě se rozhodujeme. :) Taky budu mít státnice ... proto chci svatbu v létě ... vychází to tak na 2 měsíce mezi státnicemi a svatbou. :) Je to dostatek času na doladění takových drobností ?:)) Při učení se totiž svatbou nechci zabývat ... ani nebude čas :D
Odpovědět
My se zasnoubili loni 20.července a svatba bude letos 18.července. V září jsme rozjeli přípravy a třeba místo obřadu a hostiny v jednom vychytali jen tak tak, ptž tam, kde to máme, měli jediný tenhle víkend volný, jinak vše už zamluvené! Když to teď vyhodnotím, stále bylo dost času, stále to bylo za dlouho a najednou je svatba za 2 měsíce a utíká to čím dál rychleji! Ale je to hlavně tím, že už máme téměř vše zajištěné. Takže, jak bylo napsáno výše - když se na to tolik nemyslí, utíká to rychle :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zasnoubení od října 2013 a třeba kvůli místu hostinu máme datum svatby 21. 6., protože už nebyl žádný jiný volný termín v červnu. Pokud jsou to žádaná místa, tak jsou třeba i rok nebo rok a půl dopředu rezervované. Někdy je lepší dřív než později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete do naseho profilu nebo rovnou na webovky, zda Vas termin mame jeste volny. Pokud ano, radi Vam pripadne zahrajeme, stejne jako 220 parum pred Vami. :) 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?