SVATBA v roce 2015

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat ať už Vás, co jste měly zásnuby v roce 2013 a nyní se vdáváte,nebo Vás co svatbu plánujete jako my na rok 2015. Jak Vám utekla doba od zásnub do svatby. Mě ten rok přijde za hodně dlouho :-D Zase je pravda, že si budeme moci více užít přípravy a veškeré drobnosti, ale ta doooba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky baby,nás to čeká 16.května 2015 a zamluvit sál byl problém už v březnu (zasnoubili jsme se 14.února 2014), farář pohoda, kapela taky v klídku, ale fotograf ani náhodou. Naštěstí mám šikovnou kamarádku-fotografku, která ještě není moc profláklá, tak si na nás udělá čas alespoň ona ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem budoucím nevěstám. Pokud budete mít zájem v našem salonu vám ušijeme krásné svatební šaty , které podtrhnou vaší osobnost, protože to budou šaty které si můžete sama navrhnout a po celou dobu realizace můžete sami svou konzultaci šaty měnit a upravovat. Veškeré informace podáváme individuálně emailem nebo osobně v našem salonu. Salon Vanessa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :) my se zasnoubili v červenci 2014 a brat s budeme v srpnu 2015 na pocitadle mam 332 dnu :D a mam pocit ze to nejde dolu chci zařizovat, ale všichni říkají, že mam jeste na všechno cas ... To hlavní uz ale mame místo hostiny i obřadu a fotografy taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas. Vybirate jiz kapelu na svatbu? Mam pripadne pro Vas tip - skupinu Bosaci. Mrknete do meho profilu, kde najdete fotky, reference, cenik.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, my jsme zasnoubení od 1.8. letošního roku a budeme se brát 8.8.2015 :-D Na přípravy mi to až do včerejška přišlo brzo , ale pak jsme usoudili, že bude jednodušší zařizovat pomalu a postupně různé rezervace restaurace, fotografa atd A i co se týče financí. Nebude to najednou taková rána do rozpočtu .. ;-)
Odpovědět
@machcu juuu taky mame termín 16.5. 2015:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuz34 a jak jsi na tom s přípravama? :-D
Odpovědět
Ahojte, my máme termín 6.6.2015 :-) Máme objednané místo, fotografa i kameramana - hudbu předzamluvenou, ale ta co jsem chtěla má už obsazeno, tak váhám jestli živou kapelu dvou pánu nebo spíš DJ - živá hudba mi přijde osobnější, takže asi vyberu tu Na přípravy je asi brzo, ale chci mít zajištěné věci, které se zamlouvají dýl dopředu a i tak jsem kapelu nestihla :(
Odpovědět
Obcházím půjčovny šatů a stále jsem nenašla "ty pravé" :( V půjčovnách je většina bezramínkových šlehaček. Když popíšu svoji představu (rukáv a hladká širší sukně), začnou mi ji vymlouvat, že to není moderní :( Švadlenu se mi taky nedaří sehnat.
Odpovědět
My zásnuby letos na konci července, svatba už v dubnu- jelikož budeme mít církevní obřad tak nebyl žádný problém s matrikou a termínama a jelikož v tom místě kde máme hostinu a ubytování jsou všechny svatby civilní, tak dosud všichni čekaj na matrikářku a my si v klidu vše zarezervovali:-D
Odpovědět
no.... já na to moc nemyslim, protože řešíme jiný věci... svatbu nijak nehrotíme. takže jsem z toho byla nadšená, měla jsem prázdniny (i když ani tak plný povinností), nějak si to sedlo, beru to jako fakt a těšim se z přítomnosti, z toho, že se máme, a vlastně se těšim. ale než se vdám, tak budu řešit školu celkově a státnice hlavně:-D pak taky řešíme bydlení a práci, takže.......není to středobod světa. a proto mi to nepřijde za dlouho. nezabejvám se tím. a se školou to bohužel uteče hrozně rychle..je to krásnej čas. takový druhý zamilování trochu:)
Odpovědět
@machcu nooo včera jsem byla vybírat šaty, tak jedny jsou zatím mé favoritky, ale dnes se jdu podívat ještě do dvou salonu tak uvidime. Dále máme rezervovaný sál( zaplacenou zálohu), kameramana mám objednaného, ve středu jdem za farářem domluvit nějaké záležitosti a hlavně ten kostel, vizážistku mám, fotografa pořád váhám koho, a Dj ještě taky není jistý:( a co ty?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě to uteklo hodně rychle. Před dvěma lety jsme se domluvili na termínu 4. 7. 2015 a ten se tak rychle přiblížil, že nevěřím tomu, že jdu příští týden obhlédnout šaty :D
Odpovědět
Ahoj, tak mě snoubenec požádal o ruku začátkem června stím, že svatba bude do roka. Nakonec to o pár dní nedáme, ale skutečně jen o kousek. Termín máme 26.6. už máme zamluvený termín na matrice, předběžně místo obřadu, hostiny i ubytování. Jde jen o formalitu si to potvrdit a předběžně zamluvenou fotografku. Zbytek se doladí do Vánocích si myslím. Ale je pravdou, že mám skoro všechny informace co potřebuji hned po ruce jako kde sehnat prstýnky, šaty, dort atd.
Odpovědět
Ahoj holky, mám dotaz, všechny jste hned věděly barvu vaší svatby? Mě se na to každý ptá, ale já fakt nevím. Už jsem projížděla inspirace a pořád nic. A všichni se diví, že já to nevím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa hned ne, ale brzo;) nemáte žádnou oblíbenou barvu? a co, nikdo netvrdí, že nějakou barvu svatby musíte mít :-)
Odpovědět
Ahoj,tak nás to čeká 21.2. 2015 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa Já jsem těch barev svatby měla tolik..... nejdřív hnědo-žlutá, potom tyrkysovo-červená ... :-D To se časem samo tak nějak vyvrbí.....Nakonec jsem uviděla pěkné mátové stuhy no a máme mátovou :-D
Odpovědět
@adau Mám ráda růžovou a fialovou. Růžová by nepřošla u přítele a ta fialová, no nevím. Tu barvu mám ráda, ale nějak mi to ke svatbě neladí, ani nevím proč.. Je pravda, že já bych to nejradši měla asi bílé, ale zas to máme v létě a to chce barvičku. Pak se mi strašně líbí kombinace bílo-šedo-stříbrná, mám takovou i vánoční výzdobu doma, ale to mi příjde zase vhodnější na zimní svatbu jak na letní. A navíc teď každý má barvu bílá + něco. Jenže já nevím vůbec co :-)
Odpovědět
@masotri Tak to je asi to nejlepší, když něco cvrnkne do nosu. Já bych nad tím ještě ani nepřemýšlela, ale ty věčné dotazy mě jaksi deptají. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa chápu, růžová je holčičí a fialová, té už bylo na svatbách za poslední dobu víc než dost.....pravda, je to spíše taková zimní kombinace, ale pokud bude jen bílá, tak to myslím není nic proti ničemu ani v létě. A co tu růžovku nakombinovat s nějakou "klučičí" barvou? viděla jsem tu třeba růžovou se zelenou :-)
Odpovědět
@adau Přesně,možná že té fialové už bylo tolik, že je mi nějaká okoukaná. Aha, tak to mě nenapadlo, to tak kombinovat, to taky není úplně špatný nápad.. Růžová za mě a zelená nebo modrá za přítele. Ten má pomněnkové oči, tak by se barvička i hodila. Jéé, to je hezký nápad, moc děkuju. :-) Já jsem nad tím i přemýšlela z toho důvodu, že i ty šaty bych chtěla mít, nevím, jak to teď nazvat, asi elegantní, tak aby to nebyla zas nějaká divočina. Pak ještě jsem viděla kombinaci bílá-béžová a taky to nebylo špatné..
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa mně přítel sdělil, že bude mít šedý oblek a fialovou kravatu...jelikož on na beremese není pečený vařený jako já, tak je mu šumák, jestli to je okoukané nebo ne :-D Nicméně chci tu fialovou rozbít nejspíš troškou žluté, ať je to veselejší
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa :-)))))) juuu, béžová nebo zlatá dává takový noblesní nádech (alespoň na mě to tak působí), mělo by to ale asi sedět celkově k povaze snoubenců, např. my jsme prdlouši, u nás by to bylo jak pěst na oko :-D
Odpovědět
@adau Nevím teda,jestli se to zkopíruje správně, tak tadyje odkaz na představu mých šatů a přítel se chce ženit tady ve světlém, tak si myslím, že i k těm šatům se hodí něco jemnějšího, noblesnějšího.. http://jstatic.asmira.com/photo/97/63...
Odpovědět
@adau http://jstatic.asmira.com/photo/51/73...
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa krása! líbí se mi svatebky s krajkou :-)))) no vidíš, a máš barvu svatby ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa Nádherné šaty :-) něco takového bych také brala... my ještě nemáme termín, chceme květen - červen 2015, budeme dořešovat na základě restaurace a radnce, aby termín pasoval tam i tam... Chtěla jsem 6.6.2015, ale v naší zatím vybrané restauraci je už obsazen, takže asi ho pozměníme...
Odpovědět
@adau Jen aby mi tento styl pak slušel. Většinou to, co se mi líbí, mi nesedí a sluší, to co jsem nechtěla. :-D Jinak asi teda ta béžová nebo co. I toto vypadá hezky: http://jstatic.asmira.com/photo/51/71...
Odpovědět
Profilova fotka
@aaddeellaa pravda, je tu jisté riziko :-D tož vyraž co nejdříve nějaké zkusit :-)))) jj, je to něžný, elegantní, pokud to koresponduje s povahou, paráda! :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?