Svatba v roce 2015 - jaké datum by se Vám líbilo?

Profilova fotka
Ahoj, Ať už se vdáváte nebo ne, jaké datum v roce 2015 by se Vám líbilo? :-)
Odpovědět
1
2
7
Profilova fotka
Chteli jsme puvodne 1.8.2015, ale pritel rekl, ze uz to chce specetit drive... :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, když jsem mrkla do kalendáře, tak mě zaujalo datum 15.5.15 - ale je to pátek, dále pokud jste romantici a uznáváte valentýna, tak právě 14.2.2015 vychází na sobotu, a nebo 15.8.15 - kdybych se nevdávala letos, ale až příští rok, tak bych volila jedno z těchto dat - teda kromě toho Valentýna... asi bych brala až to v srpnu....
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme 15.5.15 a jako druhou variantu máme 5.6.15, ale obojí to jsou pátky..
Odpovědět
My máme 5.9.2015 :) Teda snad se nic nezmění
Odpovědět
Profilova fotka
My 17.1.2015 :)
Odpovědět
Profilova fotka
15.2.15 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
27.6.2015, ten den jsme spolu 4 roky :) ;-)
Odpovědět
My chceme 8.8.2015, protože je to naše číslo a k tomu 2015 je taky 8, (2+0+1+5 = 8 ) takže tři 8 mi přijdou takové magické :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@masotri Jeeee to máme zrovna výročí našeho chození :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dany69 15.5.15 - skvělé datum!
Odpovědět
Profilova fotka
@rainbow_x viď :) mě prvně ani nenapadlo, ale drahouš prohlásil, že si to aspoň bude pamatovat, tak bylo vybráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Pokud budete hledat kapelu a ještě nemáte, mrkněte do mého profilu či rovnou na webovky. Máme široký repertoár, příjemné ceny. Navíc, v případě, že se ozvete 14.2., dostanete od nás slevu 10% na hudební produkci. :) Hezký den.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, pokud chcete datum akym je napr 15.5.2015, treba si ho skutocne rezervovat dost dlho dopredu (matrika i hostina)..je o ne celkom dost velky zaujem
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se vdavam 1.5.2015 :) Dodrzujeme kazdy rok polibek pod rozkvetlym stromem, tak se nam to pekne sejde i do vyroci v budoucnu :)
Odpovědět
20.6.2015,ale květen by se mi také moc líbil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych si vybrala Sobotu 15.8.2015 nebo 15.5.2015 ale to je streda:)
Odpovědět
My budeme mít 6.6.2015 ten den se brali moji rodiče, budou slavit 28 let od svatby. Tak když jim to vydrželo, tak snad to vydrží i nám :-)
Odpovědět
Ahojky, tak my to mame taky 15.5.2015.. A prisli jsme na to,ze to bude po 5 letech, 5 mesicich a 15 dnech, takze nemuzeme jinak a uz ted zarizujem, protoze je to opravdu zajimave datum o ktere je zajem.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se budem brát v den našeho desátého výročí - 11.7.2015 :-)
Odpovědět
My 27.6. nebo 4.7.2015, týden nebo dva po mém absolutoriu...takže jedna velká párty, snad bude co slavit :-D
Odpovědět
ty jo holky to plánujete tak moc dopředu svatbu? Já bych to teda přes rok nevydržela :-D
Odpovědět
My se vezmeme 27.6.2015, to datum jsme si tak zamilovali, že děláme vše proto, abychom nic nemuseli měnit :-)
Odpovědět
aby to něco symbolizovalo.. ideálně na výročí ;-)
Odpovědět
@michalusenka Já chci mít právě z čeho vybírat a ne pak nahánět dodavatelé na poslední chvíli ;-)
Odpovědět
4.7. a 4.6. Jsem na ty čtyřky a čtrnáctky. :-)
Odpovědět
Ale jsem ráda, že máme rok 2014, prže 2015 a dál se mi vůbec nelíbí :-)
Odpovědět
8.8.2015 nebo 15.8.2015 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
též se nám líbí 15.5.2015, ale ozývají se reakce z příbuzenstva, že by raději sobotu, tak uvidíme...nesjpíš si to ale uděláme podle sebe a kdo si bude chtít vzít volno, tak si ho vezme a kdo ne, tak má holt smůlu
Odpovědět
Profilova fotka
@verarius 15.5.2015 je pátek, tedy alespoň doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8.8. 2015 :o)
Odpovědět
1
2
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?