Svatba v listopadu 2017

Profilova fotka
Ahojte budoucí nevěsty! Chystáte některá svatbu v listopadu? Budu ráda za všechny vaše podněty! Co si obout, co na šaty, jakou budete mít výzdobu, ,v jaké barvě svatbu atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Pokud byste hledali fajn kapelu na svatbu v listopadu, máme ještě několik termínů volných.
Odpovědět
Ahoj svatbu máme v listopadu a vše co jsem měla zařízené mi postupně padá, tak zařizuji spoustu věcí podruhé :) Mám lodičky( tu chvilku to vydržím, sháním kožíšek a barva je bordó :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hankaalada Ahoj :-) Jak se to může stát, že ti něco odpadne? :-) My máme zatím zařízený jen obřad a matriku :-D Jinak taky chceme do bordo. Ale spíš s podzimní dekorací :-) Bereš si kožíšek? Já si pořád nedokážu představit, že bude zima..v tomto pařáku :-D:)
Odpovědět
Ahoj, já sice nejsem přímo listopadová, ale máme svatbu 28.10., což už je skoooro listopad. :-D A já teda pevně doufám, že nebude taková zima, abych si musela oblékat něco na šaty, ale když už, tak jsem zvažovala džínovou bundu, pár nevěst jsem tady viděla a líbí se mi to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@shinky03 Džínovou? To by mě ani nenapadlo :-) Ale může to vypadat pěkně. :-) Tak odvážná nejsem :D Mě se zase moc nechce do kožíšku, přece jenom jsem mohutnější postavy, tak at nevypadám jako lední medvěd :-D
Odpovědět
@cassic Až si budeš prohlížet alba se svatbami, tak tu určitě na pár nevěst s džínovou bundou narazíš a uvidíš, že to vypadá opravdu pěkně. Jedna tu dokonce měla i kožený křivák a taky super. :-D Já právě uvažovala nad nějakou variantou toho kožíšku, protože do kožíšku se mi nechce. Jako medvěd určitě nebudeš. :-) Spíš mi připadá, že nebude AŽ taková zima, aby měl člověk přímo kožíšek. A co třeba něco takového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@shinky03 To vypadá moc pěkně :-) Poptám se v salonu, až budu vybírat šaty :-) Ty už máš vybrané? :)
Odpovědět
Mám, ale trvalo to hodiny, hodiny, hodiny... :-) Nakonec jsem zvolila koupi šatů, ale nevýhodou je, že si je nevyzkouším a tím pádem kdoví, jak mi budou sedět, ale doufám, že budou. :-D Ty jdeš do salónu, jo? Tam Ti určitě dobře poradí. :-) Koukala jsem se, jaké máš představy šatů a moc pěkné! :-) A výzdobu si budeš dělat sama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@shinky03 Výzdobu si chci dělat sama :-) Na podzim nasbírat pár kaštanů, listů,žaludů a šišek, nějaké čiré vázičky a bílé svíčky. Něco prostě takového jednoduchého :-)
Odpovědět
Takové výzdoby jsou nejhezčí, přírodní a jednoduché :-)
Odpovědět
K podzimu se moc hodí různé malované detaily - i když třeba člověk není na folklor, ale vypadá to moc hezky - a taky kombinace s ohněm, taky je to období vinobranní - takže motivy vinné révy, ale celkově se k tomu hodí snad všechno, kromě letních a jarních květů a hoodně růžové. Podzim je moje nej období na svatby - právě proto, že na výzdobu se dá výborně využít to, co nám dá příroda.
Odpovědět
@cassic tak historické auto nabouralo( diky bohu ne s nama) a zrusili cinnost, kadernice otehotnela a v terminu ma strach ze uz bude na nemocenske, fotograf a kosmeticka byla kamaradka od me svagrove s kterou se pohadaly tak, že už nezdraví ani nikoho z rodiny :D jinak mam svatbu až 25.11 což už je skoro prosinec :) a říkám kožíšek, ale v závěru to je takove chlupaty kabatek jak je tu fotka :) mam rocni holcicku chtela jsem mit vse s predstihem dokud jeste casto spinkala at pak nemusim vse dělat rychle a malou dávat na hlídání :) kdybych to veděla tak se na to vykašlu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hankaalada Ty brďo, to je zajímavé ,co všechno člověka může potkat. Každopádně ti držím palce, ať všechno stihneš znovu připravit.:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hankaalada takové věci se dějí, věřte tomu, že s malým odstupem to budete vyprávět s úsměvem na rtech, ale když se to děje právě teď a právě Vám, přesně vím jak se cítíte...letos mě také potkalo při práci ledacos :-). Třeba cestou na focení svatby do Rakouska jsme zůstali stát s nepojízdným autem v Německu, ale vyřešit se to musí... a přestože v tu chvíli si říkáte "sakra proč já"... vyřešíte a nakonec jsou z toho i přes nepříjemnosti nebo právě proto nezapomenutelné dny:-) Držím pěsti, ať máte krásný svatební den. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem vdavala v únoru, šaty jsem volila ze silnějšího materiálu, vyloženě zimní a s dlouhým rukávem. Oříškem byly boty, nechtěla jsem boty jen na 10 minut obřadu, potřebovala jsem takové, ve kterých dojdu na radnici, z radnice na oběd a z oběda domů na oslavu... a musím říct, že botky mi teda daly zabrat, zimní bílé prostě nikde nebyly, nakonec jsem narazila na obrázkové a byla to láska na první pohled. Jinak zima byla fajn v tom, že jsme pití mohli chladit na balkoně a nebyly obavy, že by se cokoliv zkazilo.
Odpovědět
ahojda :) taky mě čeká svatba 11.11.17 u nás je to dosti na rychlo a tak jsem se chtěla zeptat neporadíte mi v čem si vytvořit svatební oznámení? za další případné rady budu moc ráda :) všem moc děkuju
Odpovědět
Ahoj, také máme termínek 11.11. :) a oznámko tvořím dnes v tomto: https://www.greetingsisland.com/invit... snad to půjde 8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Někdo další kdo bude mít svatbu v listopadu? jinak holky jak vám to vyšlo? počasí a kdyby jsme měli nějaké fotky na přidání byla bych moc ráda :) @barvita @renisekk
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Budeme mít v listopadu :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?