Menu Forum

Svatba v listopadu 2017

10. zář 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
Registrovala se 26. července 2017 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 1 přítele. Region Přerov.
  • Svatba byla 4. listopadu 2017
    Hranice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
Registrovala se 26. července 2017 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 1 přítele. Region Přerov.
    Hranice, Region Přerov
 Ahojte budoucí nevěsty! Chystáte některá svatbu v listopadu? Budu ráda za všechny vaše podněty! Co si obout, co na šaty, jakou budete mít výzdobu, ,v jaké barvě svatbu atd. emoticon
29. črc 2017 v 10:02  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (41 r.)
Kapela Bosáci
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
22
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (41 r.)
Kapela Bosáci
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
22
 Zdravím. Pokud byste hledali fajn kapelu na svatbu v listopadu, máme ještě několik termínů volných.
2. srp 2017 v 19:40  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
hankaalada
Registrovala se 3. března 2017 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků.
  • Svatba byla 25. listopadu 2017
fotoportrét
fotoportrét
hankaalada
 Ahoj svatbu máme v listopadu a vše co jsem měla zařízené mi postupně padá, tak zařizuji spoustu věcí podruhé emoticon Mám lodičky( tu chvilku to vydržím, sháním kožíšek a barva je bordó emoticon
2. srp 2017 ve 20:05  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
 @hankaalada Ahoj emoticon Jak se to může stát, že ti něco odpadne? emoticon My máme zatím zařízený jen obřad a matriku emoticon Jinak taky chceme do bordo. Ale spíš s podzimní dekorací emoticon Bereš si kožíšek? Já si pořád nedokážu představit, že bude zima..v tomto pařáku emoticonemoticon
3. srp 2017 v 07:04  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
shinky03
2
Registrovala se 26. dubna 2017 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků a 6 inzerátů. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
shinky03
2
Registrovala se 26. dubna 2017 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků a 6 inzerátů. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Ahoj, já sice nejsem přímo listopadová, ale máme svatbu 28.10., což už je skoooro listopad. emoticon A já teda pevně doufám, že nebude taková zima, abych si musela oblékat něco na šaty, ale když už, tak jsem zvažovala džínovou bundu, pár nevěst jsem tady viděla a líbí se mi to. emoticon
3. srp 2017 v 08:28  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
 @shinky03 Džínovou? To by mě ani nenapadlo emoticon Ale může to vypadat pěkně. emoticon Tak odvážná nejsem :D Mě se zase moc nechce do kožíšku, přece jenom jsem mohutnější postavy, tak at nevypadám jako lední medvěd emoticon
3. srp 2017 v 08:30  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
shinky03
2
fotoportrét
fotoportrét
shinky03
2
 @cassic Až si budeš prohlížet alba se svatbami, tak tu určitě na pár nevěst s džínovou bundou narazíš a uvidíš, že to vypadá opravdu pěkně. Jedna tu dokonce měla i kožený křivák a taky super. emoticon Já právě uvažovala nad nějakou variantou toho kožíšku, protože do kožíšku se mi nechce. Jako medvěd určitě nebudeš. emoticon Spíš mi připadá, že nebude AŽ taková zima, aby měl člověk přímo kožíšek. A co třeba něco takového? emoticon
3. srp 2017 v 08:36  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
 @shinky03 To vypadá moc pěkně emoticon Poptám se v salonu, až budu vybírat šaty emoticon Ty už máš vybrané? emoticon
3. srp 2017 v 08:43  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
shinky03
2
fotoportrét
fotoportrét
shinky03
2
 Mám, ale trvalo to hodiny, hodiny, hodiny... emoticon Nakonec jsem zvolila koupi šatů, ale nevýhodou je, že si je nevyzkouším a tím pádem kdoví, jak mi budou sedět, ale doufám, že budou. emoticon Ty jdeš do salónu, jo? Tam Ti určitě dobře poradí. emoticon Koukala jsem se, jaké máš představy šatů a moc pěkné! emoticon A výzdobu si budeš dělat sama? emoticon
3. srp 2017 v 09:14  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
 @shinky03 Výzdobu si chci dělat sama emoticon Na podzim nasbírat pár kaštanů, listů,žaludů a šišek, nějaké čiré vázičky a bílé svíčky. Něco prostě takového jednoduchého emoticon
3. srp 2017 v 09:28  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
shinky03
2
fotoportrét
fotoportrét
shinky03
2
 Takové výzdoby jsou nejhezčí, přírodní a jednoduché emoticon
3. srp 2017 v 10:10  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
happiest_girl
59
Registrovala se 12. září 2016 na beremese.cz. Přidala 282 příspěvků. Má 29 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
happiest_girl
59
Registrovala se 12. září 2016 na beremese.cz. Přidala 282 příspěvků. Má 29 přátel. Region Praha.
 K podzimu se moc hodí různé malované detaily - i když třeba člověk není na folklor, ale vypadá to moc hezky - a taky kombinace s ohněm, taky je to období vinobranní - takže motivy vinné révy, ale celkově se k tomu hodí snad všechno, kromě letních a jarních květů a hoodně růžové.
Podzim je moje nej období na svatby - právě proto, že na výzdobu se dá výborně využít to, co nám dá příroda.
3. srp 2017 v 10:50  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
hankaalada
fotoportrét
fotoportrét
hankaalada
 @cassic tak historické auto nabouralo( diky bohu ne s nama) a zrusili cinnost, kadernice otehotnela a v terminu ma strach ze uz bude na nemocenske, fotograf a kosmeticka byla kamaradka od me svagrove s kterou se pohadaly tak, že už nezdraví ani nikoho z rodiny :D jinak mam svatbu až 25.11 což už je skoro prosinec emoticon a říkám kožíšek, ale v závěru to je takove chlupaty kabatek jak je tu fotka emoticon mam rocni holcicku chtela jsem mit vse s predstihem dokud jeste casto spinkala at pak nemusim vse dělat rychle a malou dávat na hlídání emoticon kdybych to veděla tak se na to vykašlu emoticon
3. srp 2017 v 19:30  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
cassic (24 r.)
4
    Hranice, Region Přerov
 @hankaalada Ty brďo, to je zajímavé ,co všechno člověka může potkat. Každopádně ti držím palce, ať všechno stihneš znovu připravit.emoticon)
3. srp 2017 v 19:51  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
standamat (47 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (47 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 3 lety)

@hankaalada takové věci se dějí, věřte tomu, že s malým odstupem to budete vyprávět s úsměvem na rtech, ale když se to děje právě teď a právě Vám, přesně vím jak se cítíte...letos mě také potkalo při práci ledacos emoticon. Třeba cestou na focení svatby do Rakouska jsme zůstali stát s nepojízdným autem v Německu, ale vyřešit se to musí... a přestože v tu chvíli si říkáte "sakra proč já"... vyřešíte a nakonec jsou z toho i přes nepříjemnosti nebo právě proto nezapomenutelné dnyemoticon Držím pěsti, ať máte krásný svatební den. Standa Matouš
1. zář 2017 v 10:44  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
ellinkasebudevdavat
33
Registrovala se 29. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 575 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ellinkasebudevdavat
33
Registrovala se 29. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 575 příspěvků. Má 5 přátel.
 Já jsem vdavala v únoru, šaty jsem volila ze silnějšího materiálu, vyloženě zimní a s dlouhým rukávem. Oříškem byly boty, nechtěla jsem boty jen na 10 minut obřadu, potřebovala jsem takové, ve kterých dojdu na radnici, z radnice na oběd a z oběda domů na oslavu... a musím říct, že botky mi teda daly zabrat, zimní bílé prostě nikde nebyly, nakonec jsem narazila na obrázkové a byla to láska na první pohled. Jinak zima byla fajn v tom, že jsme pití mohli chladit na balkoně a nebyly obavy, že by se cokoliv zkazilo.
1. zář 2017 v 11:19  • Odpověz  •  Líbí se mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
renisekk
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků.
  • Svatba byla 11. listopadu 2017
fotoportrét
fotoportrét
renisekk
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků.
 ahojda emoticon taky mě čeká svatba 11.11.17

u nás je to dosti na rychlo a tak jsem se chtěla zeptat neporadíte mi v čem si vytvořit svatební oznámení?
za další případné rady budu moc ráda emoticon

všem moc děkuju
11. zář 2017 ve 13:24  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
barvita
Registrovala se 8. září 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Uherské Hradiště.
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
barvita
Registrovala se 8. září 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Uherské Hradiště.
    Region Uherské Hradiště
 Ahoj, také máme termínek 11.11. emoticon a oznámko tvořím dnes v tomto: https://www.greetingsisland.com/invitations/wedding/6
snad to půjde emoticon
12. zář 2017 ve 23:34  •  Svatba byla v listopadu 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
eliss225
1
Registrovala se 26. února 2018 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 17. listopadu 2018
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
eliss225
1
Registrovala se 26. února 2018 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 17. listopadu 2018
    Region Uherské Hradiště
 Někdo další kdo bude mít svatbu v listopadu?

jinak holky jak vám to vyšlo? počasí a kdyby jsme měli nějaké fotky na přidání byla bych moc ráda emoticon @barvita @renisekk
15. bře 2018 v 11:13  •  Svatba byla v listopadu 2018  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonmisjak
Registrovala se 10. září 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Náchod.
  • Svatba byla 9. listopadu 2018
fotoportrét
fotoportrét
tonmisjak
Registrovala se 10. září 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Náchod.
  • Svatba byla 9. listopadu 2018
 Budeme mít v listopadu emoticon
10. zář 2018 ve 20:08  •  Svatba byla v listopadu 2018  • Odpověz  •  Líbí se mi to