Menu Forum

Svatba v květnu 2013, věříte na pověry? A jaké květiny?

28. dub 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
Registrovala se 10. července 2012 na beremese.cz. Přidala 496 příspěvků a 1 inzerát. Má 77 přátel. Benešov, Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
Registrovala se 10. července 2012 na beremese.cz. Přidala 496 příspěvků a 1 inzerát. Má 77 přátel. Benešov, Region Benešov.
 Jo holky, ale někomu to prostě nevysvětlíte emoticon Každopádně přeji krásnou májovou svatbu, užijte si to a nenechte si to nikým pokazit, květnové nevěsty!
24. led 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adulka5 (36 r.)
5
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 13 přátel. Region Blansko.
  • Svatba byla 1. května 2013
fotoportrét
fotoportrét
adulka5 (36 r.)
5
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 13 přátel. Region Blansko.
 Ahoj holky, poprvé píši příspěvek, i když brozdám "po nevěstách" už asi čtrnáct dnů...a konečně téma pro mě, máme svatbu 1.5.2013a ještě k tomu netradičnímu datu se chci netradičně vdávat ve společenských šatech černo tyrkysových, byla jste některá na takové svatbě, kde nevěsta nemá bílé šaty?
24. led 2013 v 11:22  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
40

“V září jsme se podíleli na krásné vietnamské svatbě. Fotogalerie zde: https://www.facebook.com/svatbaspribehem/photos/?tab=album&album_id=743745862443956 nebo o něco menší pak v referenci na webu - http://www.svatbaspribehem.cz/huyen-a-le/”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

40

“V září jsme se podíleli na krásné vietnamské svatbě. Fotogalerie zde: https://www.facebook.com/svatbaspribehem/photos/?tab=album&album_id=743745862443956 nebo o něco menší pak v referenci na webu - http://www.svatbaspribehem.cz/huyen-a-le/”
(Dnes)

@adulka5 Pěkné poledne, zažili jsme coby hosté dvě svatby, kde neměla nevěsta bílé šaty. V prvním případě měla nevěsta zelenostříbrné kratší šaty a v druhém pak šaty pudrové barvy (něco mezi pudrovou a lila), taktéž kratší.
24. led 2013 ve 12:27  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adulka5 (36 r.)
5
fotoportrét
fotoportrét
adulka5 (36 r.)
5
 a zdálo se vše v pořádku? i když ty bílé šaty na nevěstě chyběly? emoticon
24. led 2013 ve 13:54  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlasta_2 (31 r.)
AVANTGARD - košile | vesty | vázanky | doplňky
Avantgard.cz PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Pardubice
17

“Krásný den nevěsty, stejně jako minulý rok chystáme nové svatební inspirace, které od příštího týdne najdete na našem facebooku - www.facebook.com/avantgard.cz a také tady na našem profilu na beremese.cz. ;-) Jitka”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vlasta_2 (31 r.)
Avantgard.cz PRO

17

“Krásný den nevěsty, stejně jako minulý rok chystáme nové svatební inspirace, které od příštího týdne najdete na našem facebooku - www.facebook.com/avantgard.cz a také tady na našem profilu na beremese.cz. ;-) Jitka”
(Před 1 rokem)

Já měla svatbu v 27.5.2011 a jako na potvoru celý den pršelo... emoticon emoticon emoticon Měla jsem fialové kaly a krátké šaty z H&M (černý pásek a černé boty) a jsem šťastná. Takže na pověry nevěřit. ;) Hlavně je to věc nevěsty a ženicha, kdy se berou a co mají na sobě. emoticon
24. led 2013 ve 14:33  •  www.facebook.com/avantgard.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

40

(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

40

(Dnes)

@adulka5 Vše bylo bez problému emoticon Reportážní fotky z té jedné svatby najdete u nás na webu na blogu (článek Hubička u Hubáčka...) anebo na Facebooku.
24. led 2013 v 16:53  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adulka5 (36 r.)
5
fotoportrét
fotoportrét
adulka5 (36 r.)
5
 @vlasta_2 jééé a nenašla by se nějaká fotečka nevěsty v šatečkách? děkujiii
25. led 2013 v 10:41  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlasta_2 (31 r.)
Avantgard.cz PRO

17

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vlasta_2 (31 r.)
Avantgard.cz PRO

17

(Před 1 rokem)

Tady emoticon
26. led 2013 v 18:54  •  www.facebook.com/avantgard.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
 Nevěsty poraďte...Partner mě požádal o ruku, objednala jsem termín na 25.5.2013, začala jsem zjišťovat, kde by mohla být hostina atp. Poté, co jsme to oznámili jeho rodičům, jsem byla donucena vše zrušit, protože v květnu to nebude a potenciální místa hostiny jsou taky špatně. Takže vše zrušeno, přestala jsem k nim jezdit na víkendy, přítel tam jezdí sám. A teď najednou přijel po víkendu s novým termínem a místem hostiny. Problém je v tom, že mě to prostě štve a on to nechápe. Je divny, když si myslím, že je to JEN naše věc a měli bychom to řešit spolu a neohlížet se na ostatní? Je to tak sobecké?
30. led 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindakar (32 r.)
Registrovala se 29. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 25. května 2013
fotoportrét
fotoportrét
lindakar (32 r.)
Registrovala se 29. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
 alcinkak: Mluvíš mi z duše, my se rozhodli pro 25.5. Obřad máme na zahradě, počasí je ve hvězdách vždy, ale i kdyby nevyšlo, tak v tu dobu bude už všechno krásně nakvetlé (máme lesní zahradu plnou azalek a "rhoďáků"), tak to bude pěkné i kdyby trakaře padaly emoticon jinak jsme taky od mamky a babči vyslechli: "V květnu, nechcete to nechat aspoň o ten týden později"...ale když jsme oponovali, že chceme stihnout "právě" květnové datum, bylo po argumentech emoticon
30. led 2013 v 09:19  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindakar (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lindakar (32 r.)
 prcekverunka: neustupovat!!! pokud chce dát přítel na maminku, ať si vezme raději jí emoticon
30. led 2013 v 09:35  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kdyby
13
Registrovala se 20. září 2011 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kdyby
13
Registrovala se 20. září 2011 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 4 přátele.
 @prcekverunka No to je hrozný. Co si to dovoluje?! Berete se snad vy dva ne?! Moje tchýně má při každé příležitosti také blbé řeči, že je to květen, ale nikdy bychom nedopustili, aby nám cokoliv měnila nebo zařizovala!!!
30. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
 @lindakar Kdyby na maminku...spíš na tatínka. Vlastně na oba
30. led 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindakar (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lindakar (32 r.)
 no to je mazec, jak na to tak koukám, tak mám velké štěstí, že mám normální tchýni, která nám do ničeho nekrafe...
tak hodně štěstí!
30. led 2013 ve 14:48  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zamek_dobris
Zámek Dobříš
Renata Semová PRO

Obřad a hostina - Region Příbram
6

“Milý snoubenci, koncem měsíce budou známy termíny na příští rok, tedy na rok 2016. Sledujte naše webové stránky. Těším se na Vás. Renata Semová”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zamek_dobris
Zámek Dobříš
Renata Semová PRO

Obřad a hostina - Region Příbram
6

“Milý snoubenci, koncem měsíce budou známy termíny na příští rok, tedy na rok 2016. Sledujte naše webové stránky. Těším se na Vás. Renata Semová”
(Před 1 rokem)

je to jen pověra, nevěřte na ní, jste moderní holka, ne emoticon . V květnu je nejhezčí počasí a ještě navíc vše kvete a voní, nádhera prostě. Květiny si vyberte, jaká máte ráda a jaké se Vám budou líbit a hodit k šatům. Dnes už seženete v jakékoli období téměř vše. Přeji hodně štěstí ve výběru místa a velkou spokojenost emoticon
7. únor 2013 v 11:26  •  www.zamekdobris.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Květen je nádherný měsíc na svatební den. Všechno kvete, voní...a na pověry nevěřím!
28. únor 2013 ve 12:07  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
28. únor 2013 ve 20:42 • pujcovna_stanu_nodes
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
 Naši přátelé ze zahraničí se diví, proč u nás je v květnu o svatby nejmenší zájem. U nich je to právě naopak, tam je o tento měsíc zájem největší. Vysvětlení hezky napsala @zankova_photo...
28. únor 2013 ve 21:37  •  www.svatba-na-statku.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mautinka1722
1
Registrovala se 25. března 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 2 alba. Má 1 přítele. Zábřeh na Moravě, Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
mautinka1722
1
Registrovala se 25. března 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 2 alba. Má 1 přítele. Zábřeh na Moravě, Region Šumperk.
 Taky máme svatbu v květnu, na pověry nevěříme emoticon . Jediné co mě štve, tak jsou to otázky všech okolo co pověry atd......... emoticon
28. dub 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
 --
28. dub 2013 ve 13:29  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí