Svatba v květnu 2013, věříte na pověry? A jaké květiny?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Věříte na pověry ??? jaký druh květin byste zvolily ??? Děkuji za rady :))
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Jo holky, ale někomu to prostě nevysvětlíte ;-( Každopádně přeji krásnou májovou svatbu, užijte si to a nenechte si to nikým pokazit, květnové nevěsty!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poprvé píši příspěvek, i když brozdám "po nevěstách" už asi čtrnáct dnů...a konečně téma pro mě, máme svatbu 1.5.2013a ještě k tomu netradičnímu datu se chci netradičně vdávat ve společenských šatech černo tyrkysových, byla jste některá na takové svatbě, kde nevěsta nemá bílé šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@adulka5 Pěkné poledne, zažili jsme coby hosté dvě svatby, kde neměla nevěsta bílé šaty. V prvním případě měla nevěsta zelenostříbrné kratší šaty a v druhém pak šaty pudrové barvy (něco mezi pudrovou a lila), taktéž kratší.
Odpovědět
Profilova fotka
a zdálo se vše v pořádku? i když ty bílé šaty na nevěstě chyběly? ;-)
Odpovědět
Já měla svatbu v 27.5.2011 a jako na potvoru celý den pršelo... :-D :-D :-D Měla jsem fialové kaly a krátké šaty z H&M (černý pásek a černé boty) a jsem šťastná. Takže na pověry nevěřit. ;) Hlavně je to věc nevěsty a ženicha, kdy se berou a co mají na sobě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adulka5 Vše bylo bez problému :-) Reportážní fotky z té jedné svatby najdete u nás na webu na blogu (článek Hubička u Hubáčka...) anebo na Facebooku.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlasta_2 jééé a nenašla by se nějaká fotečka nevěsty v šatečkách? děkujiii
Odpovědět
Tady :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty poraďte...Partner mě požádal o ruku, objednala jsem termín na 25.5.2013, začala jsem zjišťovat, kde by mohla být hostina atp. Poté, co jsme to oznámili jeho rodičům, jsem byla donucena vše zrušit, protože v květnu to nebude a potenciální místa hostiny jsou taky špatně. Takže vše zrušeno, přestala jsem k nim jezdit na víkendy, přítel tam jezdí sám. A teď najednou přijel po víkendu s novým termínem a místem hostiny. Problém je v tom, že mě to prostě štve a on to nechápe. Je divny, když si myslím, že je to JEN naše věc a měli bychom to řešit spolu a neohlížet se na ostatní? Je to tak sobecké?
Odpovědět
Profilova fotka
alcinkak: Mluvíš mi z duše, my se rozhodli pro 25.5. Obřad máme na zahradě, počasí je ve hvězdách vždy, ale i kdyby nevyšlo, tak v tu dobu bude už všechno krásně nakvetlé (máme lesní zahradu plnou azalek a "rhoďáků"), tak to bude pěkné i kdyby trakaře padaly :-) jinak jsme taky od mamky a babči vyslechli: "V květnu, nechcete to nechat aspoň o ten týden později"...ale když jsme oponovali, že chceme stihnout "právě" květnové datum, bylo po argumentech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prcekverunka: neustupovat!!! pokud chce dát přítel na maminku, ať si vezme raději jí |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekverunka No to je hrozný. Co si to dovoluje?! Berete se snad vy dva ne?! Moje tchýně má při každé příležitosti také blbé řeči, že je to květen, ale nikdy bychom nedopustili, aby nám cokoliv měnila nebo zařizovala!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lindakar Kdyby na maminku...spíš na tatínka. Vlastně na oba
Odpovědět
Profilova fotka
no to je mazec, jak na to tak koukám, tak mám velké štěstí, že mám normální tchýni, která nám do ničeho nekrafe... tak hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
je to jen pověra, nevěřte na ní, jste moderní holka, ne :-) . V květnu je nejhezčí počasí a ještě navíc vše kvete a voní, nádhera prostě. Květiny si vyberte, jaká máte ráda a jaké se Vám budou líbit a hodit k šatům. Dnes už seženete v jakékoli období téměř vše. Přeji hodně štěstí ve výběru místa a velkou spokojenost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Květen je nádherný měsíc na svatební den. Všechno kvete, voní...a na pověry nevěřím!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Naši přátelé ze zahraničí se diví, proč u nás je v květnu o svatby nejmenší zájem. U nich je to právě naopak, tam je o tento měsíc zájem největší. Vysvětlení hezky napsala @zankova_photo...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme svatbu v květnu, na pověry nevěříme :-) . Jediné co mě štve, tak jsou to otázky všech okolo co pověry atd......... :-|
Odpovědět
--
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?