Menu Forum

Svatba v květnu 2013, věříte na pověry? A jaké květiny?

28. dub 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
cucinka34
88
Registrovala se 15. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 20 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
cucinka34
88
Registrovala se 15. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 20 přátel. Region Karviná.
 Věříte na pověry ??? jaký druh květin byste zvolily ??? Děkuji za rady emoticon)
21. lis 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
calynka
Registrovala se 30. října 2012 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
calynka
Registrovala se 30. října 2012 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Region Praha.
 na pověry nevěřím, navíc tahle květnová je v dnešní době scestná. já osobně mám vybrané pivoňky na svojí květnovou svatbu. květen je na květiny bohatý, takže téměř cokoliv bude vypadat dobře si myslímemoticon
22. lis 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monunkaaa (27 r.)
14
Registrovala se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 179 příspěvků. Má 9 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 25. května 2013
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
monunkaaa (27 r.)
14
Registrovala se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 179 příspěvků. Má 9 přátel. Region Chrudim.
    Region Chrudim
 V dnešní době je podle nás tahle pověra už opravdu nepodstatná.. taky máme svatbu k květnu emoticon Já bych chtěla asi růže, ráda bych si pak kytičku usušila a dokud to půjde, tak ji měla na památku.. I když by se mi třeba strašně líbila kytička i tulipánů nebo z konvalinek..
22. lis 2012 v 10:19  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaabrielaa
4
Registrovala se 21. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 5 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 18. května 2013
fotoportrét
fotoportrét
gaabrielaa
4
Registrovala se 21. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 5 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 18. května 2013
 Taky na pověry moc nedámemoticon A dítko už máme, tak snad by nás to potkat už nemuselo...ikdyž druhé v plánu taky jeemoticon Jinak květiny budu mít světle růžové růže s frézií, původně jsem sice chtěla kaly, ale bohužel mám smetanové šaty a bílé kaly k tomu moc dobře nevypadají a kaly do růžova - to už není ono...emoticon
22. lis 2012 v 11:14  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

@cucinka34 Ta pověra ohledně května má svůj "historický" základ (pokud nevěsta krátce po svatbě otěhotněla, narodilo se dítě v té největší zimě a často se to neobešlo bez komplikací), ale dnes to už samozřejmě není aktuální. My jsme měli naši vlastní svatbu na konci května a vzhledem k tématu a barevnému ladění celé svatby jsme zvolili hortenzie (moje kytice byla kombinace modrých hortenzií a bílých pivoněk).
22. lis 2012 v 11:30  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cucinka34
88
fotoportrét
fotoportrét
cucinka34
88
 Naaadhernaaaaa nevesta emoticon dekujiiii emoticon
22. lis 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

39

(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem

39

(Před 2 měsíci)

@cucinka34 Jestli to byla pochvala na me, tak dekuji emoticon
22. lis 2012 ve 14:57  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Mimo kontext diskuze.”
22. lis 2012 v 16:05 • partystany
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Mimo kontext diskuze.”
2. pro 2012 ve 20:54 • lukashsax
fotoportrét
fotoportrét
petulavoj
23
Registrovala se 2. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 379 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petulavoj
23
Registrovala se 2. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 379 příspěvků. Má 6 přátel.
 Já taky chtěla svatbu v květnu, na pověry nevěřím a květen mi přišel takový romantický. Navíc mi přijde, že v květnu bývá nejhezčí počasí, například si nepamatuju na prvního máje že by pršelo nebo byla zima. Ale bohužel jsem byla odrazována tak dlouho, až jsme zvolili červen :( ony by nám možná babičky na svatbu v květnu ani nepřišly :D ty jsou totiž nejpověrčivější :D
14. pro 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
Registrovala se 10. července 2012 na beremese.cz. Přidala 496 příspěvků a 1 inzerát. Má 77 přátel. Benešov, Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
Registrovala se 10. července 2012 na beremese.cz. Přidala 496 příspěvků a 1 inzerát. Má 77 přátel. Benešov, Region Benešov.
 Budeme mít také květen, už máme i termín. Jen to musíme tento víkend oznámit budoucí tchyni a ta dost razantně odmítla připustit si, že se budeme brát v květnu. Připravovala jsem ji už dlouho dopředu na to, že až se budeme brát, bude to v květnu. Ještě stále věří tomu, že ,,dostaneme rozum´´ a vezmeme se v červnu nebo v červenci.
Ale od včerejška máme zamluvený termín, takže teď už rozum nedostaneme emoticon
3. led 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kdyby
13
Registrovala se 20. září 2011 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kdyby
13
Registrovala se 20. září 2011 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 4 přátele.
 @prcekverunka Tchýně se s tím taky nemůže nějak smířit, ale mně přijde květen jako nejhezčí měsíc!!
3. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
 @kdyby Přesně tak! Souhlasím s Tebou. A navíc - já mám čistě sobecký názor, že naše svatba je čistě naše věc a uděláme si ji tak, jak chceme a kdy chceme.
3. led 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lauracont
7
Registrovala se 13. září 2012 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků. Má 10 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
lauracont
7
Registrovala se 13. září 2012 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků. Má 10 přátel. Region Opava.
 také na pověry nevěřím, a mám svatbu v květnu. emoticon jen nevím jaké květiny, ale svatba bude do fialova.. emoticon tak snad něco brzy vymyslím.
3. led 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
 @lauracont Tak já zase nevím ještě barvu, ale chtěla bych bílé růže s ... to je otázka...červenýma? Takže bílo červená svatba? Uvidíme emoticon
3. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lauracont
7
fotoportrét
fotoportrét
lauracont
7
 tak já jsem ráda že máme alespoň barvu vybranou, když ve zbytku tak nějak zaostáváme.. snad to vše stihnem domluvit
emoticon
5. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
fotoportrét
fotoportrét
prcekverunka
24
 Otázka je také, jestli bych ženicha navlékla do červené kravaty emoticon
5. led 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alcinkak
8
Registrovala se 23. července 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alcinkak
8
Registrovala se 23. července 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 7 přátel. Region Brno.
 Taky máme svatbu v květnu, jen jsem trvala, že ne v období "zmrzlích mužů" 10-14.5., takže uvažujeme o dvou datech, 18.5. nebo 24.5. v pátek emoticon Je to nádherné období, jak všechno kvete a voní a tráva je krásně zelená. Obřad budeme mít v hotelové zahradě, takže to bude paráda! Mým snem je teda louka s pampeliškama a dokonce mi přislíbili, že pokud ještě v té době budou, že trávník neposekají, ale obávám se, že i toho 18.5. už budou pampelišky spíš odkvítat. Jinak kytici asi zvolím tulipány a frézie. Barva svatby bude jarní zelená s bílou. Naše společné příjmení totiž bude Zelení emoticon
18. led 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helenys
14
Registrovala se 5. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
helenys
14
Registrovala se 5. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Zlín.
 @cucinka34 vdávala jsem se 12.května 2012 a na pověry nevěřím...květen je nejkrásnější měsíc, i proto, že jsme spolu 12.května 2007 začali chodit emoticon
18. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helenys
14
fotoportrét
fotoportrét
helenys
14
 jinak květiny jsem chtěla kopretiny, jsou neokoukané, ale v té době začaly teprve kvést, květinář mi udělal kytici s chryzantém a vyšlechtěných kopretin...na stůl jsem si dala obyčejné kopretiny z louky...bylo to na tom svatebním stole sice skromné, ale my jsme tu svatbu nechtěli moc prožívat
18. led 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sjuzka1 (28 r.)
13
Registrovala se 8. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek a 1 album. Má 25 přátel. Region Česká Lípa.
  • Svatba byla 1. června 2013
    MÚ Zákupy, Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
sjuzka1 (28 r.)
13
Registrovala se 8. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek a 1 album. Má 25 přátel. Region Česká Lípa.
  • Svatba byla 1. června 2013
    MÚ Zákupy, Region Česká Lípa
 Já se rozhoduji, zda svatbu v květnu, mě to nevadí, já mám květen ráda, v květnu jsem se i narodila, ale rodiče a babičky jsou trošku pověrčiví emoticon květiny chci určitě slunečnice, ty mám nejraději
23. led 2013 ve 12:52  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
im4fun
11
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 830 příspěvků. Má 18 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
im4fun
11
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 830 příspěvků. Má 18 přátel.
 Taky se bereme v květnu, a ke všemu ještě v neděli v 15.00 a je to rok 2013:D Ať si všichni škubnou...Je to čistě naše věc a těm, kdo si stěžovali že např. se musí v pondělí do práce, jsem to patřičně vysvětlila. Stejně tak s květnem samotným. Říkám si, co ty lidi vede k tomu, mluvit do něči svatby. Mě by např. v životě nenapadlo říkat sestřenici, ať tu svatbu přeloží na jiný den, protože je květen a ještě ke všemu neděle a že musí jít v pondělí do práce. To je podle mě úplný vrchol drzosti:D
23. led 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kdyby
13
fotoportrét
fotoportrét
kdyby
13
 @im4fun Taky nechápu lidi, kteří se pletou do svatby druhých. Pátek je lepší, tohle je lepší...........my to chceme takhle, tak to bude takhle! emoticon
23. led 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
melounek11
28
Registrovala se 16. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
melounek11
28
Registrovala se 16. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Brno.
 taky máme svatbu v květnu a vůbec nám ty pověry nevadí, stejně už to neplatí emoticon A jestli s tím má někdo problém, tak má smůlu . Budeme mít obřad venku a doufám, že všechno pokvete emoticon a hlavně nebude pršet . Tak jestli chcete vy, tak je to vaše rozhodnutí a nenechte si do toho mluvit. U nás už taky proběhlo, ale já jdu do práce atd. Ale kdo bude chtít, tak si čas vždycky udělá emoticon a květiny asi hortenzie emoticon
23. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monkay
6
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 článek. Region Praha.
  • Svatba byla 4. května 2013
    Kroměříž, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
monkay
6
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 článek. Region Praha.
  • Svatba byla 4. května 2013
    Kroměříž, Region Kroměříž
 Ahoj, ja budu mit svatbu 4/5 a strasne bych chtěla kyticku nakombinouvanou, pravdepodobne zlute nebo oranzove ruze a asi kaly a neco....
23. led 2013 ve 14:25  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kytaras
3
Registrovala se 29. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 280 příspěvků a 4 inzeráty. Má 4 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 5. května 2012
    Lutršték, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
kytaras
3
Registrovala se 29. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 280 příspěvků a 4 inzeráty. Má 4 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 5. května 2012
    Lutršték, Region Brno
 My měli v květnu a na pověry jsme nedali, květiny jsme měli růže a drobné nazelenalé kopretiny-má to svůj název. Možno vidět na fotkách na našich stránkách http://svoji.zde.cz
23. led 2013 ve 14:57  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Pověry jsou naštěstí překonané a květen je krásný jak na svatbu, tak na focení ;)
23. led 2013 v 18:03  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ona_on
5
Registrovala se 20. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ona_on
5
Registrovala se 20. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Praha.
 Taky jsme se brali v květnu a ještě na Bonifáce... emoticon Kytku jsem měla ze smetanových kal.
23. led 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maaxina (30 r.)
7
Registrovala se 18. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků. Má 17 přátel. Region Ústí nad Labem.
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
maaxina (30 r.)
7
Registrovala se 18. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků. Má 17 přátel. Region Ústí nad Labem.
    Region Ústí nad Labem
 Taky se budu vdávat v květnu emoticon Babičky to řešily, já ne, je to přece lásky čas ne emoticon A kytku bych chtěla z fialových kal.
23. led 2013 ve 20:56  •  Svatba byla v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Co kytice z romantických pivoněk?emoticon a co se týká té pověry, tak to se táhne z hodně dřívějších dob - protože když byla svatba v květnu, tak se děti rodily v největším mrazu v zimě a byla vysoká úmrtnost novorozenců a od té doby se drží tato pověra že květen nosí ,,smůlu,, což si myslím že v dnešní době opravdu roli nehrajeemoticon
23. led 2013 ve 23:49  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketajuppova
29
Registrovala se 7. října 2012 na beremese.cz. Přidala 509 příspěvků. Má 32 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
marketajuppova
29
Registrovala se 7. října 2012 na beremese.cz. Přidala 509 příspěvků. Má 32 přátel.
 Povery jsou blbost. My obcas skaceme z letadla a pred dvemi lety probihala na letisti, kde skaceme nasledujici svatba: Byl patek 13. Byl kveten. A oba si pred obradem skakli...a vesele si ziji spolu dodnes, co je vic?
24. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí