Svatba únor 2015

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, kdo se vdáváte v únoru a co máte už zařízené? :-)
Odpovědět
1
4
5
@sync Den před svatbou jsem při chystání kostela promrzla natolik, že jsem šla spát v horečkách. Spravily to dva acylpiriny. Dopoledne vůbec žádná nervozita, užívala jsem si to jako kterýkoliv jiný den. Moc nám chválili výběr faráře, dokázal vytvořit tak skvělou atmosféru, že většina lidí zapomněla na fakt, že jsou na horách v promrzlém kostele. Pařili jsme až do půl šestý. Zapomněla jsem závoj, zapomněli jsme předat děkovné obrazy a raut se vyndal pozdě. Počasí luxusní, focení na zasněžené pláni nemělo chybu, protože nás fotil milovník zimy. Fotky se promítaly už na svatbě přímo z karty a byly prostě nádherné. Takže shrnutí - i když se nepovede úplně vše, co jste si vysnily, důležité jsou okamžiky, které dělají ten den nezapomenutelným!
Odpovědět
@pajaip no já v to taky doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás zatím šíleně sněží a u tebe? :-)
Odpovědět
@pajaip vůbec ne, za celou zimu tu téměř nic nepadlo :-( no myslím, že fotky na sněhu jsou u mě nereálné
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin jsem si na tebe v sobotu, kdyz jsme mrzli na tribune v Novym Meste na biatlonu, vzpomnela - sice kosa jako prase, ale prekrasny slunecni zimni den...to vam vyslo naramne :-)
Odpovědět
@laka_lacenda To sluníčko tomu opravdu pomohlo. V kostele mě hrozně zebaly nohy, měla jsem dvoje termokalhoty a termoprádlo s kožíškem a šálou plus rukavice. Vypadala jsem jak sněhulák, ale bylo mi teplo. Jedny termoponožky ale nestačily...
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz fakt jo?? to my máme sněhu na rozdávání :-)
Odpovědět
Svatba byla v podstatě dokonalá. Počasí vyšlo, všichni byli dobře naladěni, fotky jsou krásné...nějaké dám do alba. Můžu říct že svatba v zimě byl nejlepší nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem, které to máte před sebou, držím palce, ať vám vyjde počasí ;-)
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?