Svatba únor 2015

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, kdo se vdáváte v únoru a co máte už zařízené? :-)
Odpovědět
Svatební noviny jsou super, když má člověk kreativního ducha :-) nemusí to být nic dlouhého. My tu zábavu řešíme trošku víc, máme jenom 20 lidí, tak je musíme trošku aktivovat a zapojit do dění :-) Ale nechceme to nijak přehánět...jsem na to každopádně zvědavá:-) Holky jaké jste volily prstýnky? Bílé zlato, žluté zlato, nebo něco jiného, případně nějaké kameny?
Odpovědět
@pxtulka My jsme se nakonec dohodli na kombinaci - na krajích máme bílé zlato v lesku a ve středu žluté zlato v matu. Mezi zlaty jsou malé drážky. A já mám tři kamínky :-)
Odpovědět
@agenz My jsme nakonec zvolili jenom bílé zlato, tak jsem zvědavá jak budou ve finále vypadat. Zlatník nám moc nedoporučoval matné zlato....prý se to časem obrousí, ale s tím zkušenost nemám. Nechala jsem si do svého taky dát 3 kamínky :-)
Odpovědět
@pxtulka Přítel jezdí hodně do přírody, tak se rozhodujeme mezi kovem pro něho a zlatem pro mě, nebo pro oba ten stejný kov, jen pro mě porhodiovaný.
Odpovědět
My máme ze žlutýho zlata a já tam mám posazené 3 kamínky,pak sem hodim foto
Odpovědět
@pxtulka @agenz @sync A už máte prstýnky doma nebo se vám teprve vyrábějí? My jsme v tomhle dost pozadu. Teď jsme začali obíhat zlatnictví a bohužel mají snubáky před koncem roku na přeleštění. Byli překvapení, že máme svatbu UŽ v únoru. Nechceme objednávat po netu něco, co jsme ani neviděli...
Odpovědět
@puhelin Máme je ve výrobě, dělá nám je zlatník na přání :-) Byli jsme je před osazením kamenů a rytím zkoušet. Ale vím že kdyby to spěchalo tak by je během 14 dní vyrobil kompletně
Odpovědět
@pxtulka To zní pozitivně. Díky
Odpovědět
@puhelin prstýnky bylo první, co jsme šli zařizovat. Ještě ani nebyl potvrzený termín na matrice, tak nemáme vyryté datum, ale jen jména ;-) Čekali jsme na ně přesně měsíc. Nejprve jsem zlatnictví vybíhala sama, abych zjistila, kde mají fyzicky ukázky na prodejně. Většinou my totiž nabídly katalog ať si vybereme co chceme, ale to si je rovnou můžu objednat z netu. Chtěli jsme je vyzkoušet, jak vypadají na ruce, takže tím se výběr zlatnictví dost zmenšil, ale i tak byl výběr velký, že jsme nevěděli který vybrat ;-) Nechala jsem výběr na snoubenci, mě se líbili téměř všechny :-D
Odpovědět
@agenz Měsíc je vyráběli? Tak to už tolik pozitivní není :(
Odpovědět
@puhelin @pxtulka @sync Holky, co si uděláte s vlasy? Pořád se nemůžu rozhodnout. Chtěla jsem nějaký účes, kde by část vlasů byla učesaná do drdolu a část vlasů volně, něco ležérního. Ale předpokládám, že bude venku vlhko a mě to po focení splihne, tak nevím nevím. Hodně se mi tu líbí holčiny, co mají drdol do boku a v tom kvítí, tak možná to bude něco takového :-)
Odpovědět
@puhelin Ptali se nás hned jak moc na ně pospícháme, třeba bylo možné si říci o expresní výrobu, ale nám to bylo jedno, takže měsíc byla čekačka.
Odpovědět
Článek se načítá
@agenz V lednu se sejdu se slečnou, která mi bude dělat účes i líčení. Mám představu něčeho volnějšího, možná cop, aby alespoň trochu držel tvar. Nelíbí se mi uhlazené drdoly, ani rozpuštěné vlasy. Po schůzce s kadeřnicí začnu řešit závoj, ten chci určitě.
Odpovědět
@agenz Spoléhám na to, že v námi vybraném zlatnictví nelhali a pokud první týden v lednu dají prstýnky do výroby, budou poslední lednový týden k vyzvednutí. Snad to nepokazí...
Odpovědět
@puhelin Závoj budu mít právě taky, takže něco, abych si to tím závojem "nerozbila", když ho pak budu vyndavat. Mě se to uhlazený právě taky nelíbí. Já mám hrozně jemné vlasy, takže se s nima špatně pracuje, no bude to boj :-)
Odpovědět
@puhelin určitě nepokazí ;-)
Odpovědět
@agenz Myslíš až ho budeš vyndávat a hostině? Tam by ti mohla pomoc maminka a popřípadě ti účes poupravit. Možná by stálo za to vlasy poslední měsíc na ten styl účesu trénovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my chceme prstýnky z chirurgické oceli, žluté zlato se nám nelíbí a bílé nebo ocel, to už nám připadá rozdíl jen v ceně a pro přítele bude stejně lepší ocel, že je tvrdší, tak mu snad i vydrží :-) zatím jsme jen pokukovali po netu, půjdeme mezi svátky nebo hned po nich. Mám v albu fotky, co se nám líbí ;-) A vlásky bych ráda stahnout do strany a pak bud cop nebo na volno, ale cop by byl asi nejpraktičtější, pač ve vlhku to bude plihnout, ve větru se to rozlítá :-| Pač je nemám moc dlouhé, tak asi ještě seženu i příčesek :-) A líčit mi bude kamarádka, je moc šikovná a nejlíp ví, co mi sluší
Odpovědět
@lucijedy Pletený účes opravdu vydrží nejdéle. Moje vlasy jsou dlouhé a hodně husté, takže spíš řeším, jestli jim nepřidat trochu barvy. Mám je po létu hodně světlé a nudné.
Odpovědět
@lucijedy Chirurgická ocel se mi líbí hlavně cenou. Kdyby šla taky potáhnout lesklejší vrstvičkou, asi bych neváhala. Ale zatím opravdu jen vybíráme. Naší představou jsou spíš matnější prsteny, aby tolik nebilo do očí, až budou poškrábané. A pořád váhám nad kamínkem. Na jednu stranu se mi líbí, ale na druhou neumím blyštivé věci nosit. Zásnubní má kamínky úplně miniaturní. Když už bych kamínky volila, tak raději víc v těsné blízkosti. Tři dál od sebe mi připomínají semafor. A jeden osamělý se mi taky nelíbí.
Odpovědět
@puhelin Já mám nakonec 3 kamínky (dokonce diamanty) - dám obrázek do alba...každý v jiné velikost, trošku netypické ale mě se to líbí :-). Přijde mi že u toho matného prstenu jsou ty škrábance vidět víc než u lesklého. Matný prstýnek se časem úplně vyleští do leskla. @agenz Vlasy...to je otázka do pranice :-) já mám kratší vlasy, takže to budu řešit částečným sepnutím aby mi nepadaly do obličeje a aby i když účes ve vlhku zplihne aby to dobře vypadalo :-) Měla jsem i takovou rychlou zkoušku, ale ještě to musím s kadeřnicí doladit. Hlavně já nosím dost výrazné brýle a chci si je na svatbu nechat, takže kadeřnice i kosmetička budou mít dost nelehký úkol :-)
Odpovědět
Něco takovýho budu chtít za účes,na účes jdu na zkoušku v lednu
Odpovědět
@sync To se mi moc líbí, ale mě by to nevydrželo, max hodinu. No uvidím, co my poradí kadeřnice
Odpovědět
@sync tak ty jsou fakt nádherné :-) škoda že nemám tak dlouhé vlasy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nádherné účesy :-) Ale já potřebuju něco víc ulíznutého, jak to mám takhle načesaný, tak mám hlavu jak květák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky přidám se k Vám - budeme mít svatbu 14.2. 2015 :-) zrovna si lámu hlavu nad bolerkem chupatým nebo palerínkou.. co myslíte? co budete mít Vy?
Odpovědět
@pajaip Ahoj, tak my máme termín týden po vás a nebudu mít nic ani bolerko.Tam,kde budeme mít obřad je teplo a doufám,že bude sníh a budu se fotit venku jen v šatech :) no a pak bude zase jen na hostině,to focení nák vydržim
Odpovědět
Ty účesy jsou krásný no,mě se nejvíc líbí ten poslední.Potřebuju,aby mi kadeřnice dala vlasy do obličeje,cítím se tak líp,než když bych měla holou tvář.Jelikož mám kudrnatý,dlouhý vlasy tak jsem zvědavá jak to bude vypadat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sync tedaaa to já bych zmrzla :-D to jsi odvážná :-))
Odpovědět
@pajaip Budu mít chlupatý kabátek. Čekám, že bude na místě obřadu minimálně -5 °C, takže bolerko nebo pelerýnka by pro mě bylo jako být neoblečená.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?