Svatba únor 2015

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, kdo se vdáváte v únoru a co máte už zařízené? :-)
Odpovědět
@puhelin jj, kvůli Valentýnu. My dva ho spolu slavíme, takže pro nás je to romantika ;-) Ale je fakt, že i v rodině ho nikdo neslaví a hned blbě kecali :-) Navíc se pokoušíme o mimčo, a nechtěla jsem čekat do léta, kdyby se nám to povedlo, tak ať nemám takový břich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, a co už máte zařízené? My teprve tvoříme oznámení, prstýnky půjdeme vybrat asi o svátcích, takže vlastně jediné jsou moje šaty (to nejdůležitější, že? :-D), předběžně domluvené místo a fotografka a víme barvu svatby. Tak snad to všechno stihneme ;-)
Odpovědět
@puhelin @pxtulka @lucijedy @agenz Tak my máme svatbu na 21.2. .Ten únor vyšel tak nák sám od sebe a přirozeně,ale popravdě,už mám dost všech těch letních svateb.Každopádně proti gustu, žádnej dišputát, ale prostě můj styl to neni.A popravdě představa zimní svatby mě hrozně nadchla.A když jsem si našla na googlu fotky ze zimních svateb,tak jsem byla tak okouzlená,jak je to krásný.Jen doufám,že bude sníh :) .My jsme 7. nechtěli,protože mám svátek a bylo by to takový,no nevim,14. neslavíme valentýn, tak jsme s tim nechtěli být spojený,rodina by si myslela,že je to právě kvůli němu,tak jsme dali 21.
Odpovědět
@lucijedy Tak já má šaty, přítel oblek, prstýnky se nám dělají, dort domluvenej,barva svatby vybraná + nakoupený dekorace,kytky zaplacený, fotograf domluvenej,hostina z části zaplacená a domluvená.Tedko to trošku utichlo,kvůli vánocům,ale po vánocích se to zase rozjede a to už nás bude hnát termín :) jo a oznámení už máme doma.
Odpovědět
@puhelin @pxtulka @lucijedy @agenz Holky,jaký budete mát kytky?Já jsem si vybrala bílokrémový tulipány
Odpovědět
@sync Já bych se těch tulipánů bála, jsou takový křehký do mrazu, ale jsou krásný :-) Budeš mít jen tulipány? Já asi zvolím nějakou kombinaci růží, frézií ..nevím, já to totiž každý týden měním názor co se týče kytek :-) vždycky tu něco uvidím a chci to :-D a nebo se mi líbí takový ty netradiční třeba se šiškami
Odpovědět
@agenz Floristka řikala,že na zimu jsou lepší než na léto,že v létě se může stát,že rozkvetou a jakoby budou takový zvadlý.Tak snad má pravdu,pak napíšu jak to dopadlo :). Ty jo, s čičkami to by bylo fakt originální,ještě jsem takovou neviděla.Dobrý nápad
Odpovědět
@lucijedy My toho máme taky málo. Barvu svatby jsem neřešila, mám ráda spíš jednotný styl, než jednu barvu. Jaké máte barvy do zimní svatby? Květinu chci látkovou, abych ji měla na památku... Oznámení tiskneme o víkendu, pak ho budeme lepit. To bude veselý. Jsme hrozní matlové :) Ženich oblečený je, já ještě ne. Moc jsme toho zatím neřešili. A dnes jdeme vybrat prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se rozhodli pro barvu zelenou a tmavě hnědou, ať to bílo osvěžíme :-D Kytku-sem vložím fotku, ale je to zatím poslední verze, původně jsem chtěla kaly, ale nakonec asi vyhraje jedna z těch do zelena. A oznámení-už jsem udělala návrh, nakreslila jsem kostel, ve kterém se budeme brát, a ted ještě najít nějakého šikulu, který nám to vytiskne, tak jak si představujeme a nezruinuje nás to ;-) Tak kdybyste měli tip, napište. Na to, že to plánujeme dva týdny, tak to jde docela rychle :-) Jen mi mrzí, že jsou kvůli tomu trochu v pozadí Vánoce.
Odpovědět
Tak já budu mít takto jednoduchou jen barva bude bílokrémová a barvu svatba máme hnědou se zlatýma doplnkama.Zelenohnědá barva je zajimavá kombinace.Zní to dobře
Odpovědět
@lucijedy @sync Ty jsou krásné! Obě! My zatím vše ladíme do bílé jako sníh. Chceme mít dekoraci hlavně na stolech s jídlem, den před svatbou chci udělat občerstvení z různých míst na světě, která máme rádi.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad nikoho neurazím, když ,,zimním" nevěstám nabídnu i svou tvorbu. Pokud by se tu našla nevěsta, která nelpí na živé kytičce, moc ráda vyrobím jakoukoliv, která se Vám zalíbí :) pokud máte chviličku, koukněte na náš FB nebo tady na můj profil. Jinak přeji krásné plánování a ještě krásnější svatbu! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak my jsme se v přípravách museli dost posunout, protože plánujeme svatbu v místě mého rodiště což je od současného místa bydliště vzdálené asi 300 km. Takže všechno je takové náročnější, ale šli jsme do toho dobrovolně :-) Svatební oznámení máme už hotové, včetně jmenovek na stůl. Máme zařízené oblečení pro mě i ženicha, kytky jsou předobjednané, cukroví je objednané, koláčky taky, dokonce i dort je objednaný. Místo svatby zamluvené, matrika domluvená, prstýnky objednané a už i jednou vyzkoušené (teď bude zlatník osazovat kameny a vyrábět rytí). Fotografku máme taky už nasmlouvanou :-D Jo a konečně jsme dohodli taky nějakou hudbu k obřadu a hudbu na večer :-) Jinak barvy chceme ladit do růžovo, zelené...trošku šílené, ale nám se ta kombinace prostě líbí. Mě se strašně líbí kytka kterou přikládám.....
Odpovědět
@sync ty tulipány jsou nádherné, ale viděla jsem fotky ze zimní svatby kde nevěsta měla tulipány a dokud byla v interiéru tak paráda. Potom měli focení venku na sněhu...to vypadalo naprosto dokonale. Ale jakmile se vrátila zase do teplal do interiéru, tak se tulipány strašně rychle rozvinuly a začaly uvadat. Ke konci to nevypadalo moc dobře. Poraď se s floristkou, určitě ti něco doporučí, jak s nima zacházet aby se to nestalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pxtulka to je krásná kytka, moc pěkná barevná kombinace ;-) Ale v létě se bude vdávat i moje nastávající švagrová, která chce svatbu ružovotyrkysovou, tak to bychom to měly dost podobné. A přítel je voják, tak se držíme zelené :-D :-D :-D Jinak mně osobně by bylo jedno, že na závěr se kytka rozkřápne, hlavně když mi vydrží obřad a pak focení. Ale asi je to tím, že vlastně pak žádnou hostinu neplánujeme. Budeme to mít jen s nebližší rodinou, což je teda asi 40 lidí :-N , a vlastně to bude něco jako rodinná oslava. Budeme to mít i doma, tak jen doufám, že se nám všichni vejdou do baráku. Nejvtipnější bylo, když tu přítel běhal s metrem a přeměřoval místnost a počítal, kolik každý potřebuje místa :-D Prostě vtipné přípravy
Odpovědět
@lucijedy Na druhou návštěvu místa, kde bude oslava, jsem taky dorazila s metrem. Paní na mě chvíli nechápavě hleděla, ale pak se nabídla, že to změří se mnou. Je tam docela málo místa a je nás 80. Podle normy jsem každému dala pohodlný prostor a vejdeme se :) @pxtulka Ta kombinace je úžasná! Měla jsem taky strach, že se mi kytka pošeredí tím přechodem z tepla do zimy a zpět. Takže mám látkovou kytičku, která sice nevoní, ale splní můj požadavek na nesmrtelnost.
Odpovědět
@lucijedy @sync @pxtulka všechny tři kytky jsou krásnéééé :-) proto se já vůbec nemůžu rozhodnout, jakou si nechám udělat. Vím jen, že bude bílo červená...
Odpovědět
@lucijedy Zelená je taky super a dá se v ní sehnat spousta doplňků :-) Jestli to máte doma a bude to spíš taková rodinná oslava, tak je ta kytka asi opravdu jedno :-) My teda budeme mít jenom pidi svatbu o 20 lidech, ale mám pocit jako bych řešila svatbu aspoň pro 100 lidí :-) Ale chápu tvoje starosti o prostor, taky bych si to radši přeměřila :-) @puhelin Látková kytka je super nápad :-) Známá měla dokonce papírovou kytku a taky to vypadalo super. Já mám prostě ráda živé kytky, tak proto živou. Navíc jsme sehnali super květináře,tak snad to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, termín mám domluvený, takže se vdávám 7.2. v 11hodin v kostele :-) A farář byl skvělý, asi moje krevní skupina. Přijela jsem domů úplně nadšená, takže jsem se ted pustila do výroby vývazků, jsem zvědavá, jak dlouho mi to bude bavit :-D Na ty látkové kytky se musím podívat, je to zajímavý nápad, to by mi vůbec nenapadlo ;-)
Odpovědět
Svatba v zimě a ještě k tomu v kostele,to je fakt jak pohádka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem se prvně doslechla o existenci svatebních novin. Budete je některá dělat? Máte nějaký nápad, inspiraci? :-)
Odpovědět
@lucijedy Já už mám hotovo :-) Taky jsem to okoukala až tady na beremku, ale nechtěli jsme tam dávat nic osobního, takže jsem vytvořila 4stránky pro pobavení - tradice, vtipy, vtipný texty o manželství a na titulce je událost dne naše svatba :-) Myslím, že to z rodiny nikdo nezná, takže to bude překvápko
Odpovědět
Profilova fotka
K zimní svatbě patří sněhově bílé svatební potahy na židle :)
Odpovědět
@lucijedy @agenz Já jsem taky přemýšlela o těch novinách,ségra je na svatbě měla a bylo to celkem vtipný a zábavný.Ale docela drahá záležitost,psala jsem jedný pani,která nabízela,že je zhotový,ale bud jeden výtisk za 150 kč a nebo celkově za 400 a musíte si je vytisknout.Proto by mě zajímalo,jak jsi je teda vytvářela?Jestli to jde i v nákym tom normálnim programu nebo jsi si nákej musela stáhnout?Zkusila bych se taky sama.Díky za tip
Odpovědět
@puhelin @agenz @lucijedy @pxtulka Holky a co všechno vás překvapilo ohledně svatby?Co jste netušily,že se dělá apod.?Mě osobně překvapila svatební tombola, vůbec jsem netušila a nesetkala jsem se s ní na svatbě, tak mě překvapilo,jaká je populární na svatbách.Potom jsem byla překvapená z novomanželskýho kvízu,taky jsem se s nim nesetkala a co opravdu koukám jako blázen je tak je to poděkování rodičům?U nás v rodině to nikdo nezná a nikde na svatbě to nebylo,kde jsem byla.
Odpovědět
@sync Mně překvapilo taky dost věcí, ale dělat je nebudu, protože 1) je má už hodně lidí, 2) se mi s nimi nechce dělat, 3) ne vše mi přijde vhodné. Tomboru dělat určitě nebudem, protože se mi nelíbí tahat z hostů peníze. Novomanželský kvíz jedině v nějaké vtipné formě (něco podobného kvízu jsem zažila asi před 15 lety na svatbě příbuzných). Nechci, aby se hosté nudili... Poděkování rodičů máme připravené ve formě obrazu, aby ho měli na památku. Dort je podle mě k ničemu, protože sladkého budeme mít dost. Jinak mi přijdou zbytečné skoro všechny věci, které mám u sebe v jednom albu.
Odpovědět
@sync Noviny si dělám sama. Mám na to CADovský. Neslouží primárně k úpravě textů, ale přesouvání článků a obrázků to umí dokonale. K tomu udělá i rámečky a tak... Píšu do nich program dne, něco o nás, o dni svatby, o místech obřadu a hostiny, mám tam i fotky...
Odpovědět
@sync Mě toho překvapilo taky hodně :-) Ale nebudeme držet všechny zvyky a populární věci. Svatební tombolu si teda uděláme, ale ne proto abychom z hostů tahali peníze. Spíš to bude pro pobavení osazenstva, aby se nám tam nenudili :-) Svatební noviny jsou fajn nápad, já jenom nevím jestli budu mít prostor je vyrobit.. :-) Poděkování rodičům vím že se dělá, ale je to zvyk který se nedodržuje ve všech rodinách. V naší rodině se to nedělá, takže toto neřešíme. Poděkujeme rodičům jinou cestou :-) Pokud jde o novomanželský kvíz tak to uvidíme, o zábavu se nám starají kamarádi a většinu věcí máme jako překvapení..tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
@sync překvapený jsme byli asi stejně - tombola, kvíz, poděkování rodičům,noviny a svatební strom. Noviny a strom budu mít i já :-D Místo dortů pro rodiče budeme péct perníková srdce děkuji za dceru/syna. Jinak povinnou zábavu chceme vypustit, takže tombola ani kvíz nebude. K těm novinám, určitě bych za ně neplatila. Já jsem si je vyrobila normálně ve Wordu. Sice to není struktura pravých novin, ale účel to splní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební noviny asi nakonec zkusím vytvořit sama, ale zatím o tom nikomu neřekneme, kdyby nám to nešlo, tak prostě nebudou. Myslím, že v rodině o tom ještě nikdo neslyšel, tak to bud stihneme a pak by to bylo milé překvápko. Nebo to nestihneme a nic se nestane ;-) Asi bych tam dala oznámení, něco o místě obřadu, pak něco málo o nás, co kdo má rád, jaký jsme znamení atd,, svatební zvyky, možná fotky z dětství, třeba nějaké vtipné, a na poslední stránce by se nám líbilo poděkování rodičům. Jinak tombolu i kvíz už jsem viděla, ale nic takového neplánujeme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?