Svatba únor 2015

Ahoj, kdo se vdáváte v únoru a co máte už zařízené? :-)
Odpovědět
1
2
5
jááááá a téměř nic :-D dneska jsem předběžně zamluvila fotografa, termín na matrice ještě nepotvrzují, takže nemůžeme dohodnout místo na hostinu...spíš si tak v hlavě srovnávám co a jak bychom chtěli... mám objednaný závoj z aliexpresu, jinak korunka a figurka na dort už jsou doma :-) pořád si říkám, času dost, ale je fakt, že se to blíží :-)
Odpovědět
Právě,že blíží :) . Když se tak koukám a někdo plánuje svatbu rok dopředu,tak já jí začla plánovat tedko.Máme potvrzenou matriku,zamluvenýho fotografa,zamluvený dort,svatební šaty z půjčovny mám zamluvený , prstýnky dostaneme v prosinci.Svatební oznámení mám už doma.A tedko jel přítel domluvit , tam kde máme hostinu jak si co představujeme
Odpovědět
U nas je domluveny pouze termin, misto oslavy, predbezne fotograf a svadlena na saty. Nemame oznameni, prstynky, jidlo, sladke, dort. Takze mame co delat.
Odpovědět
Ono se to nezdá,ale je toho docela dost :) a k tomu ještě vánoce :-D
Odpovědět
Tak holky jak jste pokročily?Už za 2 měsíce
Odpovědět
@sync U nás to dost usnulo. Vybouchla nám cukrárna na dort, takže zvažuju, jestli si to neudělám sama... Za dva týdny rozvážíme oznámení. Ještě nemáme prstýnky, ani nemám boty. Šaty se mi šijí, i kabátek. V průběhu svátků vezmeme fotografy na místa, kde se chceme fotit, abychom si ujasnili představu. Ladíme i výběr jídla po obědě. A ještě nemám představu o výzdobě. Co ty? V jaké jste fázi?
Odpovědět
Tak já už mám šaty,přítel oblek,domluvenou mám kadeřnici,líčení.Nakoupenou dekoraci na stoly,zaplacený kytky,dort mám domluvený s jednou pani,co peče doma.Prstýnky se nám už dělaj.Muzikanta máme zamluvenýho,fotografa.
Odpovědět
@sync @puhelin No už se to celkem rýsuje. Já mám pro sebe už všechno, fotograf zamluven, květiny domluvený, dort a stojan zamluven. O víkendu jsme tu velkou událost oznámily doma rodičům a rozdali oznámení. Prstýnky už jsou doma. Jen nemáme jasný místo hostiny a to mě celkem žere, pořád jsme nenašli to správné...
Odpovědět
@sync @agenz Holky, co budete mít na sobě na zahřátí? Já počítám se sněhem a pořád řeším, v jakých botách jít. Můj chlap je vysoký, takže by byly lepší podpatky. Ale ve sněhu bych se v nich bořila a taky se mi do bot moc nechce investovat, když si říkám, že pod sukní vidět nebudou...
Odpovědět
Ahoj,by budeme mít svatbu sice v březnu,ale ten se od únoru moc neliší :) .....na zahřátí kožešinové bolerko a na obutí,bílé plátěné tenisky s tkaničkou ze šifonové stuhy....(platěnky typu,co měla Baby v hříšném tanci :)
Odpovědět
@zabka86 Díky za tip. Mně se bolerka tak strašně nelíbí :( Nejsem zimomřivá, ale pro mě jsou spíš na efekt, než pro zahřátí. Předpokládám, že máte obřad ve vytápěném prostoru.
Odpovědět
@puhelin já mám šaty s 3/4 rukávem, takže obřad chci přežít bez ničeho. Při něm budu mít lodičky. No a venku na focení mám připravenou bílou "bundičku" - materiál jako jsou ty teplý chlupatý ponožky. Na límci je kožíšek a vysej z něho bambulky, tak jsem si k těm lodičkám koupila bílé úpletové návleky taky s bambulkama ;-) Nejradši bych se fotila jen v šatech ale umrznout taky nechci, no uvidíme jak bude. Kdyby bylo nějak hodně sněhu, tak si prostě ven vezmu kozačky a šmitec...
Odpovědět
Článek se načítá
Jojo,obřad máme v teple...bolerko jen na venkovní focení :)
Odpovědět
@agenz Bambulky jsou na zimu stylové :) Moje šaty jsou s dlouhým rukávem, ale protože to máme v dřevěném kostele na horách, určitě by mi byla veeeelká zima. Navíc budu i část obřadu sedět, tak bych prokřehla.
Odpovědět
@puhelin Tak to jo, to chce něco teplejšího..
Odpovědět
holky jakou budete volit kytku? Já pořád přemýšlím nad tím jakou, aby přežila focení venku...rozhodně chci živou..
Odpovědět
@agenz Já nemám na zahřátí nic.Chci se foto venku jen v šatech,ty fotky mi pak přijdou o dost hezčí :) a kytku mám z bílých a krémových tulipánů. Koukni na fotku ,no nevypadá to krásně?Holky doufám,že bude hoooodně sněhu.
Odpovědět
@agenz @puhelin Jak prožíváte jinak přípravy s rodinou? U nás osobn od tý doby co jsme řekli,že budeme mít svatbu a v únoru tak milion otázek , proč svatba,a musíte?,proč v únoru?,přítelův otec snáma přestal komunikovat,jakoby se bál,že po něm budeme chtít nákou korunu :D
Odpovědět
@agenz U mě byla látková jasnou volbou. Chtěla jsem, aby barevně ladila se svatbou a to byl u živých problém. @sync My se všema vycházíme maximálně dobře. Sice byla první otázka taky na únor, ale nakonec se všichni těší, že to bude něco jiného. Mamka má spoustu nápadů a moc mi se sestrou/svědkyní pomáhají.
Odpovědět
@sync úplná pohádka :-)
Odpovědět
@sync my jsem to oznámili teprve tuto sobotu, takže to všichni teprve vstřebávají :-D Každopádně každý se nejprve ptal, zda jet o vtip a nebo to myslíme vážně ( Když někomu dáš oznámení, tak snad je to vážné ne? :-D ) Ale tak zatím do toho nestihly moc remcat, já to spíše ještě očekávám. Obřad máme až ve dvě, nechtěla jsem ranní stresy, tak to divně koukali proč až ve dvě...no a otázku, zda jsem těhotná, položil snad každý..NE NEJSEM VDÁVÁM SE Z LÁSKY - moje nacvičená odpověď :-D Mamky a babičky to obrečely, tak snad to bude OK a budou vše akceptovat..
Odpovědět
@agenz Skvělá odpověď. A pravdivá. U nás obřed před obědem nepřipadal v úvahu. Nejsme moc ptáčata a taky musíme počítat s dopravními komplikacemi...
Odpovědět
@agenz Jo my jsme taky odpovídali na otázku,zda jsem těhotná :D , já nevim,ale před svatbou byli všichni v pohodě a najednou ten táta přítele,jinak to jde.Nejvíc mě pobavila hláška, s přítelem jsme spolu už nákou tu dooooooobu a hláška "a co tak najednou" tak z toho jsem šla do kolen :D
Odpovědět
@puhelin @agenz Jo a ještě mi furt cpali do hlavy a proř ne na jaře nebo spíš v létě?Můžeme grilovat,máš větší výběr kytek,fotky na rozkvetlé louce.. A nevim co ještě,ale přece vždyt zimní svatba je tak krásná,ale to na mě koukaji jako na blázna :D
Odpovědět
@sync Nás všichni znají, že máme dost divné nápady, takže se nedivili. Navíc jsme proslulí tím, že nesnášíme léto. Jestli musíme se nikdo neptal, všichni vědí, že chceme děti až do manželství. Proč jste vlastně vybrali únor? @agenz @sync
Odpovědět
@puhelin my jsme původně chtěli na výročí 1.5. 2015 ale to na matrice nepovolili, tak když Valentýn vychází na sobotu, tak jsme neváhali...navíc ty zimní svatební fotky mají něco do sebe :-) přítel to vymyslel sám a mě se to líbilo, přece mu to nebudu vymlouvat :-D
Odpovědět
@agenz Takže jen kvůli Valentýnu? U nás to bylo jednoduché. V lednu jsem nechtěli, protože to je brzo po Vánocích. Sníh už je pak jen v únoru, po 18. 2. už je půst a neoddali by nás. No a Valentýn se nám nelíbí. Zbylo 7. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, přidávám se k vám, předběžný termín svatby máme 7.2., ještě tedy čekáme na potvrzení od faráře. U nás byly reakce zatím pozitivní, čekáme mimi, takže myslím, že se všem ulevilo, že to stihneme před porodem :-D Ale stejně jsme svatbu plánovali, tak se to jen urychlilo a nakonec jsme moc rádi. V zimě je to neobvyklé, ale líbí se nám to čím dál tím víc x-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky máme naplánovanou svatbu na únor, tedy konkrétně 7.2.2015. My jsme chtěli svatbu schválně v zimě, protože nemáme rádi teplo a naopak máme oba moc rádi zimu. Stejně jsme čelili podobným dotazům ohledně těhotenství :-) a asi 20x jsme odpovídali na otázku proč tak netradiční termín :-) A blíží se to teda pekelně rychle, nějak nestíhám :-)
Odpovědět
@lucijedy @pxtulka Nejlepší datum! Stejně mám radost z toho, že jsou mezi námi lidé, kteří rádi poruší zaběhnuté zvyklosti a mají svatbu v zimě.
Odpovědět
1
2
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?