Svatba srpen 2017

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, je tu mezi námi některá, která plánuje svatbu v srpnu 2017 jako já? :-) Mohly bychom si dávat tipy, rady a připravovat se společně :) Máme termín 5.8.2017 a zatím jsem si vybrala svatbu v barvách mint-růžová-bílá. A co vy? :)
Odpovědět
@soncaqe Tak super,jsem rada,ze ti sedla :) Jojo pozdravovala me. A smala se,jak jsme na sebe narazily :D Je to krasna cena,ja co obcas slysim za ceny za uces,tak se mi kolikrat protoci panenky. A s ucesem jsi byla spokojena? Nemas fotku? :) Fakt jo? A to mi vsichni radili at do Delty urcite jdeme,ze maji krasny prstynky. Tak jeste ze jsme tam nesli. Kdyz budete v Jirkove,tak zkuste na prstynky k p.Jechovi,ma taky svatebni salon a prstynky. A jak je ta pani na fb skrz ty kytky? Mrkla bych se :) Tak ja uz vyzdobu mam asi uz komplet,mozna jeste nejake drobnosti,ale minuly tyden mi prisel posledni balicek z Ali :) Jinak uz mame asi koupenou vetsinu alkoholu a cast nealka. Ale co me desi,nemuzeme nikde sehnat nadobi :( ten nas kulturak neni vybaveny,takze si vse musime sehnat a zatim shanime bez uspechu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám :) My se budeme brát 19.8.2017. Zahradní svatba, vše na jednom místě :) Okolí Dobříše. Barva ružová/měruňková. ♥♥♥
Odpovědět
My 12.8.2017 na zámku Dobříš. Snad klapne počasí :-)
Odpovědět
lucyjee89 Jj docela koukala, kde jsem na ní dostala doporučení :-D Účes fajn, měla jsem nějakou představu co jsem jí ukázala, i toho vyzkoušela víc, takže to nebylo úplně precizní, ale říkala, že pak to bude dělat asi hodinu.. Fotku pošlu do SZ jestli budeš chtít, ale fakt to není úplně ťip ťop :-) No my koukali jen na ty z chir. oceli a to měli asi 20 párů, ale když pak říkala cenu, tak mi přišli výhodnější přes net. Měli tam to samé co na ok-snubniprsteny.cz. Děkuju za tip, uvidíme kde nakonec vyberem. Paní má FB "Jaroslava Slabová Tvorba" a musíš se trochu proklikat fotkama, má různé vazby. A jinak je to Květinka u Andělky. Tak to jsi rychlá, já teprve včera objednávala první várku dekorací, podvazek a krabičku na prstýnky :-) A kolik toho pitiva máte? Já tady projíždím diskuze, ale pořád nevím, aby toho nebylo málo nebo moc. Kolik máte lidí? Tak to my tam naštěstí nějaké nádobí máme ale nevím jestli bude stačit. A po rodině by jste si to nemohli popůjčovat? Nebo koupit takové to jednorázové? U jedné slečny tady jsem viděla nějaké, myslím že z bambusu, vypadalo celkem pěkně.
Odpovědět
My zas 19.8.2017 v Mníšku pod Brdy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hudební skupina Bosáci a Boston má ještě pár volných termínů v srpnu. Vice v SZ.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, narazila jsem na vasi skupinku az ted. Termin mame 11.8. a do mint barvicky . Je tato skupinka jeste aktualni?
Odpovědět
@andela01 Ahoj,jojo je :) ja mam taky svatbu do mint a 5.8. :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už se nám to blíží. Budete mít některá obřad venku? Já si včera přečetla, že první týden v srpnu má být teplotně podprůměrný a srážkově nadprůměrný, tak upřímně doufám, že se spletli :-) a jak finišují vaše přípravy?
Odpovědět
Ahooj,ja sice obrad venku nemam,ale taky jsem cetla o pocasi a prvni tyden v srpnu maji byt hodne bourky z vedra a dost prset :( tak z toho radost moc nemam,ale snad se to jeste zmeni. My uz dodelavame takovy malickosti, jako zasedaci poradek,tombolu,harmonogram atd. A chybi nam nakoupit jeste jidlo na raut.
Odpovědět
Ahoj 😊obřad máme venku a žádnou suchou variantu 😂ale spoléhám na to, že předpověď se změní...Poslední dobou nepředpověděj ani počasí na druhý den 😂😂😂
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, 16.7 tady řeším počasí a 18.7 jsme museli svatbu zrušit :-( co tím chci říct, ať bude jakkoliv, neřešte to, je to jenom o vás dvou, užijte si to, moc na vás budu myslet
Odpovědět
@carol582017 Tak to mě moc mrzí. :( A co se stalo?
Odpovědět
@carol582017 Tak to me moc mrzi :( Tenhle rok se svateb rusi nejak moc :( Nechci se ptat, co se stalo, ale moje babicka vzdycky rikala,ze kdyz neco nevyjde,tak to tak melo byt a vse ma sve duvody. Preju at svatba vyjde kdykoliv jindy :)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky nakonec tenhle rok nic :) podunujem o rok... ;) páč jsme dělali rekonstukce + celá výbava bytu nová, stěhování... teď budem mít prvňáčka a musíme se zžít v novém bmístě bydlení... tož by to bylo všechno moc npěchované léto a to fakt nechci :) další rok pěkně polehoučku v klídku, šak není kam spěchat... termín máme, místo taky... na pohoduuuu :-)
Odpovědět
Tak já jsem na prášky, předpověď počasí je teda šílená...Máte to někdo venku na louce? :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?