Svatba rok 2021

Ahoj všem budoucím nevěstám 💍👰🏽 Asi to tady někde už padlo, ale nemůžu dohledat. Jak plánujete svatbu na příští rok?? S tím vším chaosem kolem, si pořad nejsem jistá zda do toho jít? Plánujete některá třeba na jaro? Máte nějaké domluvené dodavatele, kapelu, fotografa kameramana atd. a řešíte s nimi, co by kdyby? Jedná se spíše mi spíše o ty větší svatby. Rodina je velká (přes 50 lidi) a večer jsme na nějakých 100 lidech. A nechceme to nijak zmenšovat, jsme na vesnici takže jsou nám všichni moc blízcí. Tak bych chtěla názor těch, kteří jsou na tom stejně 🙂🙂🙂 Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, někde je tady na svatby 2021 celá diskuze + také skupina. 🙂 Každopádně my máme svatbu v květnu a u všech dodavatelů máme ve smlouvách, že v případě nutnosti zrušení svatby z důvodu vládních nařízení se nám vrací 100 % záloh. V případě omezení počtu lidí to zkrouhneme, pokud bude opravdu velké, vezmeme se jen se svědky a s rodinou uděláme oslavu později, žádné přesuny. Ale zatím se opravdu nestresujeme! A nejdůležitější je přeci zdraví! 🙂
Odpovědět
@itstereza děkuji jsem tady nová tak se moc ještě neorientuji 🙂 dnes mám čas tak budu hledat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, my máme termín svatby květen, a zatím nic nerušíme. Catering máme předběžně domluvený, a myslím že v současné době každý chápe, že nic není jisté. Nicméně rušit to neplánueme, maximálně to omezíme. Máme předběžně 60 lidí, ale asi nedorazil všichni. Prostě bude zalleťet na situaci 🤔.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?