Svatba říjen 2021

Profilova fotka
Ahoj, kdo chystá svatbu na říjen, na jaké datum? Pokračujete s přípravami, nemáte strach, že nám to zruší ? Co vše už máte zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
@bara_kotovicova Ahoj nevěsto my máme sice svatbu 25.září, ale jako tak nějak se modlím ať už to klapne loni jsme 2x přesouvali a po třetí bCh už jako nechtěla
Odpovědět
Profilova fotka
@melaniepokorna uvidime, kde svatbu máte? ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@bara_kotovicova v Krnově v koncertní síni sv. Ducha chtěla jsem mít svatbu v kostele ale jelikož nejsme ani jeden pokřtěn a naše kosteli civilní sňatek neumožňují tak máme smůlu a co vy? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@melaniepokorna My máme v kostele 🙂) jsem pokřtěná, přítel ne, ale to jde...a hostinu, máte potom kde? jaký máte počet lidí? Už máte hotovou výzdobu? 🙂
Odpovědět
30.10 a uvidíme co teda vláda vymyslí
Odpovědět
Profilova fotka
@bara_kotovicova jj to je super no jako taky jsem přemýšlela, že se ještě nechám pokřtít, ale máme tolik věcí na vyřizování, že nevím co dříve 😄, no měli jsme to mít v jednom sále tady v Krnově ale odřekli nám to, tak jsme museli shánět alternativu tak to nakonec máme v kulturním domě v Branticích, to je vesnice za Krnovem, lidí máme kolem 77 plus asi 10 dětí 🙂 a výzdobu nějak extra neřešíme jelikož ten sál je sám o sobě pěkný takže jenom nějaké drobnosti 🙂 a co vy..?? 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?