Svatba podzim - koronavirus

Zdravím všechny. Máme mít svatbu 10. 10. 2020 (přesunuto z června letošního roku kvůli koroně) a začínám mít opět obavy jak to dopadne. Jak jste na tom vy? Bojíte se? Neřešíte? 🙂
Odpovědět
Máme 5.9. a plán je takový, že pokud by snad přišla nějaká opatření, uskutečníme obřad, ale oslavu necháme na později...
Odpovědět
@luciebucie My 17.10. přeloženo z května, ale kdyby náhodou, máme tajnou pojistku 😁
Odpovědět
Mam v planu 29.8. a porad jeste tomu planu verim a pokracujeme dal 😄 stejne to nijak neovlivnim, jestli jsou lidi zodpovedni a dodrzuji nejaka zakladni pravidla ohledne viru, nebo se musi nutne ozrat nekde v baru a nepreziji jedno leto bez more 😞. Mam stesti, ze jsem platila zalohu jen za liceni/uces, fotografku a kytky. Vse ostatni je bez zalohy, tak holt bychom mohli snad nejak vyjednavat o presunuti na 2021.
Odpovědět
Díky za odpovědi 🙂 my máme zařízeno skoro vše. Když jsme přehazovali červen, tak jsme si řekli, že už znovu měnit datum nebudeme. Teď jsme na vážkách. Musíme věřit, že to dobře dopadne 🙂
Odpovědět
Ahoj, my prehazovali z konce brezna (museli jsme zrusit 10dni predem, nebylo mozne se oddat) na konec rijna, coz byl prvni volny termin mista a to jeste v tydnu. Zrusit jsme museli i dubnovou svatebni cestu, taktez presunuli na konec roku. V te dobe se o druhe vlne na podzim ani jeste nemluvilo. Ted s velkyma obavama ocekavam co bude 😞
Odpovědět
My přesouvali z dubna na 19.9.2020 a zatím jsem v klidu 🙂 Bude nás do 40 lidí, tudíž i když budou opatření s rouškama a akce třeba do 50 lidí, stále mám naději 😄 🙂
Odpovědět
Ahoj, já pořád doufám, že svatby do 50ti lidí nezákažou. Případně bychom uskutečnili také pouze obřad a oslavu bychom odložili. Jelikož máme ale pouze 40 hostů, tak myslím, že půjde i oslava. Neřešil jste někdo nějaké varianty pro starší svatebčany? například dát jim stůl někde bokem od ostatních apod?
Odpovědět
@anet999 panejo. To je šílený. Už proto to musí vyjít! Nemůžeme mít všechny takovou smůlu a přesouvat znovu! ♥️
Odpovědět
Ahojky holky, my přesunovali ze 4. 4. na 29. 8. Pokud nebudou zase zakázané svatby úplně, chceme se určitě vzít i kdyby jen se svědky. Třetí datum už domlouvat nechceme..
Odpovědět
Ahoj, my taky přesouvali z května na 10.10. Mám všechno zařízené a popřesouvané. Kleplo by mě, kdyby zase byl nouzový stav. Já doufám, že ten začátek října ještě není taková ta sezona respiračních onemocnění a že bysme to mohli stihnout. Svatby v zimě v chřipkové sezoně kombinované s koronou, to bych se bála.
Odpovědět
Náš termín je 12.9. v pořadí třetí .... už nic přesouvat nebudeme ... upřímně už na to nemám nervy 🙂 původně jsme měli termín v únoru vše vymyšleno v duchu zimní svatby .... z rodinných důvodů přesunuto na duben tedy jarní svatbu .... to nám nevyšlo díky té potvoře co lítá po světě ..... Doufám, že září se snad povede s hosty nebo bez hostů .... a pak září je měsíc našeho narození a seznámení tak proč ne svatby 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Máme presunuto z 16.5. na 7.8. Restaurace nam nabizela i termin na podzim, ale ten jsme odmítli právě z obavy z potencionální 2. vlny. Rikali jsme si, ze v létě se to šířit nebude 🤯. Teď doufáme, ze se snad do pátku nic nezmění co se týče karantennich opatření.
Odpovědět
Článek se načítá
@jan_kymlicka na nic se nedá spolehnout .... když jsme přesouvali my tak každý tvrdil, že půlka září je super ..... jenže se v březnu nepředpokládalo, že první vlna odezní tak brzo a druhá se očekávala na podzim s příchodem chřipky 🙂 tedy později ....
Odpovědět
Mame taky 10.10. a vubec to neresime. Mame vse na ni pripravene a kdyz nam ji zrusi, tak se oddame jen se svedkama na urade.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?