Svatba na jaře 2017 - všichni sem :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Právě jsme se s přítelem domluvili na termínu svatby na jaře příštího roku, nic víc zatím nemáme. Kdo jste na tom podobně, přidejte se :-)
Odpovědět
1
2
Ahojte děvčata, tak my máme termín 30/4/17.¨ Zařízeno toho máme docela dost od místa na obřad, catering, hostinu, šaty, oblek, fotografa a Dje. Prstýnky a oznámení víceméně, taky vybráno.
Odpovědět
Profilova fotka
@blazenka86 Tedy vy byste se mohla vdávat už zítra ... ;-) Já mám zatím jen místo hostiny, fotografku a místo obřadu dolaďuji po peripetiích s matrikou, takže asi někde ve vedlejším městě. Prstýnky jsem si vybrala hned ... ale za 20k, takže jedu odznova a svatební oznámení ... to je nemožné vybrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@wildwife Máme stejné datum :) Šaty mám vybrané za 2 tisíce, takové retro, jen je musím vyzkoušet :-D Včera jsme zaplatili místo a zbytek zatím v řešení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@knedlinka Tak to je super cena kde jsi k nim přišla?Já furt nevím,už bych chtěla mít šaty vyřešený ]-( Jakou velkou budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@wildwife http://www.poshme.cz/lindybop-saty-ma... Není to teda 100%, ale hrozně se mi líbí :-N Nevybírám klasické svatební, ale prostě "obyčejné" bílé :-D Velká moc nebude, asi 40 lidí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my 1.4. :-D a zařízeno máme to podstatný 😉 ostatní až v lednu jelikož teď řešim narozeniny mé a mého syna a pak hned vánoce
Odpovědět
Ahojte zeny,muzu se k Vam pridat?Sice se nebudeme brat na jare,ale v lete v 6 mesici,ale to uz je detail....
Odpovědět
Holky nabizim slevovy kod na svatebni noviny 30 vytisku. PC 2000 NC 1800,-
Odpovědět
@wildwife jee, my máme také stejný termín :-D U nás teda chybí prstýnky, zatím se nedaří sehnat kdo by vyrobil za rozumnou částu a fotografa, jinak již vše, až na pár blbostí, i pozvánky :-) Šaty si nechávám šít, také nemohu sehnat nic co by se mi zamlouvalo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@evulson Tak paráda,spolubojovnice :-D Ty jo tak to obdivuji,že už tak máte vše hotové.Co předběžná kalkulace?Já jsem na šílené částce :-(
Odpovědět
@wildwife Máme cca 35 lidí ( ještě nevím, jestli si někoho nepřivede synovec a neteř ) a všechno zatím s přehledem do 35tis s tím že teda nevíme ty prstýnky, ale víc jak 20 za ně dát rozhodně nechceme. + ještě počítám že přikoupíme nějaký alkohol, ale to už moc nebude víceméně máme vše, leda kdyby bylo něco v extra akci :-D + nemám boty, takže to vidím že do 60 by to mělo být se vším všudy
Odpovědět
Profilova fotka
My se bereme v kvetnu a mame zarizeneho fotografa, hudbu, cateringovou firmu, rezervovanou pani na dorty, kamaradku na cukrovi, kadernici, ubytovani pro hosty a saty si budu nechavat sit. O vikendu objednam oznameni. No a pocitam, ze nas to bude stat tak ke 100 tis. Dekoraci mam namyslenou jen decentni a budu si delat sama. Lidi budeme mit do 35. Prstynky zatim nevybirame a o svatbe vi jen moje svedkyne :D Rodine to chceme rict o vanocnich svatcich a pak ostatnim.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky :) S přítelem jsme se dohodli na termínu 26.5.2017, nejprve jsme zvažovali duben, pak červen, ale na místě, kde se budeme brát byl červen už plný, proto konečné datum v květnu. Zasnoubili jsme se 8. října a svatbu jsem začala plánovat víceméně až minulý čtvrtek, tedy 3.11. Podařilo se mi obeslat cca 10 míst s tím, že téměř vůbec jsem se nedočkala odpovědí, naštěstí místo, po kterém jsem tajně pokukovala už od mala se ozvalo a tak jsme šli i na prohlídku a nakonec vše zarezervovali (včetně matriky). Zítra jdu do prvního svatebního salonu očíhnout šaty, poptávám se u fotografů a dj a zjišťuji ceny, nemáte doporučení? Co se kadeřnice a vizážistky týče, tak bohužel tápu, i zde bych uvítala doporučení a tipy :)
Odpovědět
my budeme mít pidi svatbičku 20. 4., zamluvili jsme termín, já si vyměnila občanku, protože mi v lednu propadne, zamluvili jsme hotel, já jsem čirou náhodou sehnala úžasné šaty a hlavně, už máme zamluvenou svatební cestu :-D Máme trochu jiné priority, jelikož jsme oba z rozvedených rodin a naši tatínci již nežijí, uděláme si svojí tajnou maličkou svatbu, kterou si užijeme a pak uděláme v červnu zahradní party pro přátele a rodinu - je to oficiální termín svatby, kde jim oznámíme, že jsme vlastně svoji. A jestli nás jeho maminka nezabije... tak budeme žít krásně, dlouho a spolu až do smrti....
Odpovědět
@wildwife máme stejný termín :) a plus mínus většinu zajištěnou - ale stejně toho ještě dost zbývá.. uff, asi mám co dělat :D
Odpovědět
@evulson @mona1986 teda obdivuju Vás s tím rozpočtem.. by to pod 200 nedáme ani omylem.. máme 40 hostů (plus mínus)
Odpovědět
Profilova fotka
@happiest_girl Tak kdo vi, jaka bude vysledna castka. Prespolnim budem platit i ubytko. Ale 200 to mi prijde moc. Za co platite nejvic?
Odpovědět
@mona1986 nejvíc asi za ubytko (2 dny a jen pro rodinu - cca 10 lidí), hostinu, dopravu.. ono to je všechno kolem 10-20 tisíc ale těch položek je prostě moc.. ale jak jsem už psala i jinam, přesto nemám pocit, že bych měla nějaké blbosti navíc jako ohňostroje, holuby atd.
Odpovědět
Ahoj, my plánujeme termín na 27.5, ale potvrzené to bude až v únoru, tak snad to klapne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@happiest_girl Je pravda, ze my budeme mit hostinu v penzionu kamarada a cenu za ubytko budeme mit fajnovou. Navic v Prostejove to celkove neni drahy. Nevim odkud si ty. Ale kdyby sme delali svatbu treba v Praze, asi by vysledna castka byla jinde.
Odpovědět
Ahoj :) 1.4.2017 Zařízeno máme prstýnky, nějakou dekoraci na stoly, Dj, Fotograf, místo hostiny, obřad ( čekáme na matriku dřív jak v lednu nerezervují) , oznámení máme vybráno, ale bez potvrzení matriky nechci raději nic tisknout, pak máme šaty,které se musí ještě trochu přešít a vyčistit, ženichův oblek ještě doladit ( už měl), předbřežně máme domluvenou slečnu na dort a paní na květiny, svatební cestu jsme tento týden platili a rozlučky taky :D ... teda mám toho docela dost a to se mi pořád v hlavě rodí myšlenka, že nic nemame :D Jinak já si vše poctivě zapisuji a chtěli jsme se vejít do 60 tis,, ale budu ráda za 70-80 tis :( .. Hostinu platíme vše jídlo, alko, nealko, raut, dopravu ,, naštěstí ne ubytko.. a to šetříme na čem se dá.. objednávám z ALIExpressu veškerou dekoraci a vše, co se dá. Šaty mám po paní z bazarku tady, ženich oblek má, nechce nový.. prstýnky jsme měli za 4500 z wolframu.. nejdražší položka prostě bude hostina.. to počítáme tak 35tis. pro 40 lidí.( a to myslím máme ještě dost levné) skáče to ..
Odpovědět
Profilova fotka
Take sem cekala, ze to bude min a nakonec to naskace. My mame svatbu 27.5. A mame zarizeno: misto obradu a hostiny, ubytovani pro prespolni, catering na jidlo, piti poskyne majitel penzionu, sam bude za barem. Je to nas znamy. Pak je rezervovany Dj, fotografka, pani na dorty a kamaradka na cukrovi. Svatebni oznameni uz jsou doma a svatebni boticky taky :). Po Novem roce jdu na saty, ty si necham sit, prstynky mame orientacne vybrany styl, ale na ty je jeste cas. Mam rezervovanou slecnu na liceni a uces pro me a svedkyni. A jelikoz je penzion novy a teprve na jare se bude otevirat a je krasny, nebudu delat extra dekoraci. Jen zajistim ubrusy a kyticky na stul. Mene je nekdy vice :) Tak at se to nepere s tim, co tam je.
Odpovědět
Profilova fotka
take planujeme na jare datum svatby 29.4. 2017 ted nas trochu zabrzidlo dohodnout se na predmanzelske smlouve ufff....
Odpovědět
Profilova fotka
@nikoletab předmanželská smlouva? Kvůli čemu, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Předmanželská smlouva je určitě rozumná věc. Mení to nic špatnýho. Hlavně když se lidi berou rychleji než po 20 letech chození :-) A co svatební dary? Necháváte zcela na svatebčanech, nebo budete tvořit Online svatební seznam a rozešlete k rezervaci, abyste nedostali 2 sady nádobí? :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?