Svatba červen 2017

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdo plánujete svatbu v červnu 2017, pojďte sem :) Probereme, co už máme, co nemáme atd :)
Odpovědět
@p1e2t3a4 Můžu se zeptat, kdo vás bude líčit a česat. Svatbu budu mít tamtéž
Odpovědět
@alenape teď máme čerstvě zkušenost s prvním hlídáním babičkou, ale ta bude chtít s námi juchat :D tak asi půjde syna jen uspat (bydlíme pár minut od místa svatby) a pak bude hlídat druhá babička (tchýně) - ale ta nemá vůbec zkušenosti, tak mám trochu obavy...možná zbytečné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maxannie ja si myslim, ze to zvladne, vsak vychovala syna a navic ty vnoucata bych rekla ze jsou pro babicky lepsi kdyz je maji jen obcas a rekla bych ze se o ne boji vic nez my matky tak jsou pak opatrne...
Odpovědět
@alenape to je pravda, ale tchyně nebyla v blízkosti dítěte 40 let a fakt to s ním neumí. Neumí přebalit, ani jej normálně obejmout atd...ale asi ji musím dát šanci - sama se nabídla a jinou možnost stejně nemáme. Naštěstí teď začal spát celou noc, takže by se teoreticky nemusel vůbec vzbudit :) Asi to zbytečně řeším, ale nejsem zatím na hlídání někým jiným zvyklá...
Odpovědět
Profilova fotka
@maxannie To ani ja ne. Zatim mi hlidali jen nasi pres den a tchyne asi tak dve hodinky. Hodne jsem s tim bojovala, protoze tchyne tehda hlidala, kdyz bylo malemu pet tydnu (my byli na pohrbu me tety) (strasne ho chtela hlidat a ze ona to prece zvladne ty dve tri hodinky a nakonec nam volala ze place a ze si s nim uz nevi rady ze ma asi hlad, tak jsme tam prijeli a z ni vypadlo, ze mlicko, co tam pro nej mela mu narvala hned jak jsme odesli a dalsi vec - my prijeli, jen jsem ho prebalila a on usnul...vubec ji nenapadlo ho prebalit - po teto zkusenosti jsem ji ho uz nechtela dat samotneho, ale cim je vetsi, tim je to lepsi - uz to neni to uplne bezbrane miminko, ktere se beze mne ani nehnulo)takze to ze me opada ta panika ze by tu noc beze mne nezvladl. Navic teda nam budou hlidat nasi a to je zas uplne jinej extrem, ty ho zas hlidaji a toci se kolem nej az moc, jak rikam...tu noc to dame :) Rikejte si ze nic hrozneho se za tu noc stat nemuze a tu jednu noc to preckame. Navic pokud Vam zacal spinkat v noci tak je to parada, ten nas nezbeda chodi spat pozde a jeste se porad budi...ale snad do te doby zacne spat lepe... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@yurika33 Ahoj, já bych měla ráda tmavě růžové gerbery, ale vůbec nevím jaké jiné k tomu. Samotné gerbery nechci.. tak jestli růže nebo něco drobnějšího? Nevím.. Teď jsem viděla krásné kytice z kal, taky mě zaujaly :-) Ještě nevím na kolik nás kytky vyjdou.. Zaběhnu se tam zeptat asi v týdnu, s květinářkou jsem mluvila jen po tlfnu a říkala, že stačí když si květiny přijdu objednat týden před svatbou.. Tak jsem z toho nervozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naše oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty uvolnil se mi krásný termín na focení svatby 17.6.17 :) Pokud si přeje krásné a precizní fotografie, neváhejte mne kontaktovat. Další termíny na dotaz. Budu se těšit na spolupráci! M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, červen se nám pomalu ale jistě blíží :-) Jak jste na tom s přípravami? 8-)
Odpovědět
Já se omlouvám, že tu píšu, ale hledám jednu slečnu, co se vdává za dva týdny, jmenuje se Andrea a má moc milou družku Petru. Spolu jsme byli v klubu Limonadovej Joe v Praze tuto sobotu 03.06.2017. Pokud Andrea je tu tak ať se ozve. Rád pozvu Petju na kafefe. Jináč všem přeji, ať vám to krásné dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alexis88 Hodně štěstí s hledáním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :-) zrovna dolaďujeme raut, je to docela fuška zařizujeme na dálku a na míste ač úžasném, tak domluva teda těžká...i když už pak vše funguje (vím od jedné nevěsty)...ale snad už vše, chybí mi teda ještě domalovat iniciály na plátno - strom hostů, a zabalit pár věcí do tomboly... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
My máme svatbu 24.6., takže za 3 týdny :D Zbývá vytisknout svatební strom, dokoupit tombolu, naměřit organzy, dozdobit truhličku a v pátek ještě jdu na zkoušku účesu, nechávám si narůst vlasy, takže se hodí každý milimetr :D Jinak snad už je všechno hotové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme svatbu příští pátek :-) Mám rýmu jak Brno, rudej nos, dcerku nám od září nevzali do školky, tak vyběhávám levnější varianty z řad soukromých školek, v pondělí jsem byla objednat kytky, dneska mám finální zkoušku šatů a už jsem fakt unavená.... ale statečně se držím! :-D Včera jsem žehlila šaty pro dcerku a moji maminku, připravila na ramínka, taťka dnes šaty mamce odvezl. Večer chci ještě vyzkoušet výzdobu auta, doladím koláž ze svatebních fotek našich rodičů a babiček, ještě zabalit omalovánky apod věci pro děti, tombola je hotová :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?