Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zelené Údolí Bašta Úžice:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beebrzyfurstova Škvorecký dvůr - Praha východ :-)
Odpovědět
Ahoj holky, termín máme 2.7.2016, obřad na MeU Valtice, hostuna bude v kulturaku na obecním ve Staré Břeclavi. Pocjazim odsud, i když ted žijí v Praze. Máme rezervaci na hostinu, fotografa,kytku, zítra jdu ma zkoušku šatu. A uz se tesim;)
Odpovědět
Profilova fotka
@beebrzyfurstova ahoj a vitej :-) my budeme mít obřad i oslavu asi na Albertovci u koníčků :-) teprve se tam pojedeme podívat,ale pan provozní mi řekl že náš termín je volný,tak to okoukneme a doufám že budeme spokojeni.na fotkach to vypadá skvěle! http://albertovec.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Lavender23 ale to nádhera ten areál;-)budete to mít krásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 no to vaše místo je ale taky nadherne!!! Pohádkové fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee já se tak těším! už "jen" 428 dní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 Já takýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se taky tesim!!!!!:-D už "jen" 364 dni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den,všem budoucím nevěstám a ženichům.Pokud si plánujete svatbu na rok 2016, už ted doporučji si na svůj termín svatby zajistit muziku.Termíny typu,krásného data se začínají plnit.Jako zkušený DJ na svatbu mohu nabídnout – dlouholetou zkušenost v oboru, stovky akcí všeho druhu tj. svatby, večírky atd., specializace Dj na svatby a večírky, bohaté reference velkých firem a svatebčanů, ale hlavně nabídka: Cz a SK hity Hity 60′, 70′, 80′ a 90′ let až po současné hitovky. Oldies, rock, rockenrol atd. (po domluvě i dechovka) Několikaletá praxe a široký repertoár hudby,hudby na pání. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Juhuuu, mám po zkoušce, šaty krásné, jen ja žádné nikdy nenosim, tak si musím zvyknout;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pejullka no super :-) doufám že se pak holky budete chlubit fotkama jak vám to sluší ;-)
Odpovědět
My budeme mit civilni obrad v klasternim arealu v Ostrove nad Ohri... Pochazime odtud oba, ale zijeme v Praze ;-)
Odpovědět
Zbytečné, půl roku předem bohatě stačí.
Odpovědět
Ahoj holky, my máme termín dokonce v září 2016 :-D Máme rezervovanou celou turistickou chatu i s 10 chatičkama, protože musíme ubytovat vlastně úplně všechny lidi, které pozveme, kromě našich. O místu zatím přemýšlíme, ale já už teď trnu hrůzou, že nevyjde termín na matrice.
Odpovědět
Profilova fotka
@pejullka Jéé, už po zkoušce? Sakra, asi nestíhám, a to mám svatbu dřív... :-) Nebudeš dávat fotku šatů do alba (ženská zvědavost no :-D )?
Odpovědět
@lucira hele dala bych, ale nemam je poradne na fotu utazene, takze to neni ono:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pejullka Rozumím, ono to správné sešněrování dělá hodně ;-)
Odpovědět
Právě, ale uz vim, jaký styl mužů mít;) @lucira
Odpovědět
Profilova fotka
@furcifera Ahoj, můžu se zeptat kde to mátle rezervovaný? Něco takovýho pořád hledám a ne a ne najít to správný místo. :( Jestli to teda neni tajný. :D Jinak se k vám přidávám, my budeme mít nejspíš červen 2016. :)
Odpovědět
@kacenaak ahoj, je to turistická základna ve Skleném u Fryšavy, patří to bývalému DDM ve Žďáře. Není to extra luxus, ale já tam strávila celé dětství na táborech a je tam velká vybavená kuchyně, takže si budeme vařit sami. Jinak je to třeba rezervovat ten rok předem, protože celé léto tam bývají tábory a během roku různá soustředění, lyžáky atd.
Odpovědět
@lucira zas si rikam, ze je to skoda, pac uz jsem mohla mit jasno, ale jak koukam na foto, utahnout to chce poradne, ale satky jsou krasne:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pejullka určité to bude OK;-) času dost
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,mi planujem v cervnu 2016..v Chlumci nad Cidlinou :),uz bych nejradsi zacla neco vyrizovat..ale zacnu az po novym roce :)
Odpovědět
@andilek85 je a neni, zbývá mi tady 40 maturitnich okruhu a knihy na povinnou četbu:-( ale tak kdyz nebudou, tak v květnu času taky dost
Odpovědět
Profilova fotka
@furcifera děkuju moc, my nepotřebujeme nějaký extra luxus, ale hlavně aby to bylo pohodové pro všechny a vaření taky upřednostňujeme - máme kamarády kuchaře. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mi to nedalo a napsala jsem švadlence ať si mě napíše na seznam nevěst a představte si,že mi odepsala že je nejvyšší čas!že mi dá během 14ti dnů vědět jakou krajku sehnala na moje šaty. A já si pořád říkám že je na vše času dost a pořád mě každý bod na mém seznamu ujišťuje ze rozhodně nic neuspěchávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš teď chtějí vše brzy:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?