Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
pokud nechcete svatbu někde, kde jsou svatby hrozně žádaný, tak je to zbytečný. My termín domluvili v lednu 11.4.
Odpovědět
Profilova fotka
Od doby co jsem zakládala tuhle diskuzi se situace trošku změnila , teda teprve minulý týden :-) . S přítelem jsme se rozhodli,že svatba bude nakonec letos. Termín máme 5.9.2015 a místo nám klaplo to co jsem si přála :-) . Tak,že blázním už teď a snažím se zařizovat vše co jsem si vysnila x-) . Teď je to teda opravdový adrenalin :-)
Odpovědět
@kikca25 to jste to výrazně posunuli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my ještě neplánujeme a snad to nezakřiknu, ale pokud se přítel odhodlá a požádá mě letos o ruku, tak bychom se chtěli brát 16.7.2016. Snad vše klapne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já jsem další svatbu by jsme chtěli 17.6.2016 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme rok a čtvrť dcerku tak to necháme na příští rok ale ono se toho celkem dost zařizuje předem takže kouknu předběžné na šaty zavolán kdy máme přijít stanovit termín kde víme oběd u nás v restauraci v obci a pak by jsme chtěli svatební party stan jen rodina svedci cca 35lidi včetně 5deti tak doufám ze a vejdeme do 45 000kc ;-) nechci drahé šaty do 5000kc ,prstýnky zlaté cca 11.000kc fotografa od toho zámečku ceny ma 3500kc výzdobu aut krom mírových kroužku mám od kamarádky to same i na stoly do stanu od ni:-) ostatní už pak budeme fotit sami....ve stanu po obědě bude svatební dort chlebíčky slané pečivo a na večer si necháme udělat řízky s chlebem....alkohol +nealko...:-) kvetiny pro nevestu ,svedkyni ,maminky,a babicku cca 2500kc....tak myslím ze já jsem blázen:-D už takovcych plánu
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně at vše vyjde jsme všichni zdraví a budu spokojena svatbu za 100 000kc nepotřebuji....ani na to není a ani bych to nechtěla to radši pěknou dovcu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoéjky taky plánujem az 2016 bud kveten nebo cerven a taky bych nejradsi vse uz planovala a zarizovala ..ono se to zda dlouha doba ale podle me to utece jako blazen :-)
Odpovědět
@kristynat uteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynat taky planujeme kveten pristi rok,ted uz vse pokud mozno koukam,nakupuji,protoze pak se uase budou resit vamoce apod. Pak to utece a clovek se s toho potom kakne,a to nechci,a to mi pritel porad rika,ze uz to prehanim,ze shanim informace a vse potrebne ze je to daleko,ale zase ja az tak sama si to proste nemuzu oblitat,chlap ma volna malinko a s detma to by byl mazec
Odpovědět
Profilova fotka
@janulitos ono delat to pak vse na posledni chvili by bylo na nic a clovek by byl vice ve stresu takze uz taky koukam na miste kde by ta svatba byla atd chlapy to nechapou :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynat presne nechapou,ja jsem rada ze jsme si urcili taxu kolik na svatbu chceme dat,vybral barvu na prstynkach jsme se taly shodli a ted vse sama a segra-svedkyne se taky snazi trosku pomahat,ale uz aby to bylo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky taky planujeme na pristi rok svatbu chteli bychom 8.7.2016 kazdej rika nebo ten muj ja si kazdej mesic neco koupim co budu potrebbovat aspon jednu vec a ten muj rika ze je casu dost ale zas tak tolik penez pokupe nemama abych to pak dala naraz tak radsi postupne mame jinak limit take na hostinu co mame usetreno tak doufam ze se do 50tis. vejdem chteli bychom aby to bylo min ale tak uvidime :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zdravím, já chtěla svatbu letos na jaře, ale muž se nějak vyjádřil se zpožděním :-D Takže se taktéž přidávám k roku 2016 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slovo "až" bych vynechala.. :) Také máme naplánovanou svatbu na příští rok, konkrétně na 2.7.2016.. A jsem za to ráda, kvůli našetření penízků, jelikož počítáme, že nás bude stát cca 80tic., také každým dnem budu rodit a s prckem bude organizace těžší a chci si ji užít pěkně kousek po kousku. Taky v dnešní době, kde ty top místa jsou zabrána velmi dopředu není blbé začít organizovat rok předem. Známý, i když má penízků mnoho plánuje svatbu na letošek a už měl dosti problém najít nějaký termín a musel vybírat už z méně pěkných míst. Ještě za v klidu sem si pěkné utříbila myšlenky, jakou barvu svatby chceme, kde ji chceme, s kolika lidma (cca 55 osob nás čeká na hostině) a hlavně i ty zmíněné penízky, ať můžeme pořádně šetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně my chceme nakupovat vše pomalu a postupně ale do Vánoc bych rada mela objednané prstýnky po Vánocích oznámení, nějakou výzdobu a už vybrané šaty.. Pak toho není tolik najednou:-)místo už vim ted oběd bud v restauraci a pote u mamky n a zahradě v party stanu cca 35lidi včetně 5deti jen rodina....nebo v restauraci zůstaneme to vše se bude odvíjet od ceny party stanu a vybaveni .... Jelikož to bude taky větší starost raut postaráno o hosty atd. V restauraci je to vše hotové ale rada bych spise zahradu ....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikca25 Tak to já jsem ješte větší blázen :)) my máme termín svatby naplánovaný na 18.18.2018 a už s přítelem máme i něco doma :D Takže budte naprosto v klidu :D rok a pul před svatbou už budem jen šetřit plánujem velkou svatbu o 60 lidech :)))
Odpovědět
Profilova fotka
No to my právě nestihnem už moc nasetrit,ale snad se vejdem do rozpočtu výzdobu ,oznameni prostě co půjde nakoupime postupně předem.. At ty peníze už jsou jen na hostinu ,šaty,prstýnky;-) JoJo není to levná záležitost doufám ze poprvé a naposled;-):-D
Odpovědět
holky, my uz mame termin 23.4.2016 uz mam fotografa, kameramana, zivou hudbu misto obradu. misto hostiny, a polstarek pod prstynky, na saty pujdu v lete :-)
Odpovědět
@katush_qa tak to se kdyžtak ozvu. Někoho takového bych potřebovala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nevěsty a ženichové. Už máte kapelu na svatbu? Pokud ne, nabízím služby hudební skupiny Bosáci. Máme za sebou skoro 1000 akcí, z toho cca 250svateb. Široký repertoár, profesionální přístup, příznivé ceny. Bosáci
Odpovědět
ahoj holky, já se taky přidám, měla jsem úplně stejné pocity, že na rok 2016 je to ještě příliš brzy, ale chtěli jsme druhou půlku června a na poměrně hodně žádaném místě a když jsme se tam byli podívat tak termín 25.6. 2016 už byl zamluvený, takže brzy rozhodně není... u nás se to posunulo jen o týden, takže máme 2.7. 2016 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikca25 U nás nakonec taky změna, chceme svatbu 19.9. 2015, jen je otázka, jak to jako stihnu naplánovat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajiinka123 Super,tak moc gratuluju :) . A vše se stihne v pohodě, nejdřív zařídit vše na čem závisí ten termín a pak už je to brnkačka :-D .
Odpovědět
ahojky všem,jsem tu nováček...ještě nemám zásnubák na ruce,ale plánujeme svatbu na rok 2016,jsem ráda,že nejsem jediný člověk,který už přemýšlí a vymýšlí :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajiinka123 přítel ještě nepožádal o ruku a už máte termín? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kate1988 Až se budete zabývat plánováním DJ a fotografa, jsme tady :-) V případě zájmu rád pošlu nabídku :-) Přeji fajnový den.
Odpovědět
Profilova fotka
@petusha87 Ehm, ano :-D Jak jsem čekala na zasnoubení, tak jsme to nějak přeskočili :-D Ale prý ještě prstýnek bude :) :-D Tak uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mamkajitty 18.18? vypada to pekne, ale to je asi preklep,ze jo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?