Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkacc p.Pošik me rekl ze me posle mejl z placenim..ale kdy ho posle nerekl..mi pojedem na jeji prezetacni den 1.5 a tam pry vse doproberem a doresime..oni asi nespechaji a vi ze to stihnou,taky jsem mirne nervozni alepani koordinatorka rikala ze muzeme byt v klidu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdo ma svatbu na tom Chlumci,kdo vas lici a cese?hledam vizazistku a kadernici v okoli aby dojeli v den svatby k nam ale na nikoho nenarazim a kdyz tak za dost velkou cenu..dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Tak fajn, když už jsme 2 tak jsem víc v klidu. Taky jsem si všimla, že to placení tolik neřeší, já bych nejradši zálohy dala hned ať můžu být klidná no :-) A neřikal ti kdy bude mít ceník na rok 2016? Já ž se ho ptala 2x co a jak a on vždy že ceny budou podobný.... ach jo, no stres :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Jinak bude mě česat moje kadeřnice, která je zároveň moje družička, takže tam bude ten den. A líčit asi někdo od nás ve městě hned ráno, než pojedu do chlumce.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkacc Poslal mi nabydku at kouknu cca pred 10 dny,ja si udelala 3 navrhy vc cen a vyhral prvni,muzu zaslat na mejl pro inspiraci :)..
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 jé tak fajn, tak já tedy kouknu jak moc se liší od r. 2015, já mu teď taky ještě jednou psala ať něco pošle. Tak buď kacenkacc@centrum.cz nebo sem do pošty, je mi to jedno, díky a klidně i ty návrhy co sis vybírala, pro inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@serehe Ahojky, pokud myslíš tu barvu, tak na ní mám zaměřené celé album na mém fotoblogu, tak můžeš juknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkacc Poslano :) na mejl
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Zatím nic nedorazilo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulinka89 Tak super už dorazilo, ale koukám, že ti poslal to samý co mě. Ale i tak děkuji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vam tise zavidim ze uz mate datum :-| ja musim jeste pockat do konce mesice .... jinak jsem se dnes domluvila se svou uzasnou kvetinarkou na predstave kvetin :-) uz se tesim .....
Odpovědět
@jitulinka89 my to máme 25.6.2016 na Severomoravskéchatě v Orlickoústeckým kraji :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
17.6. 2016 ve 12:00 :-) matrika zamluvena
Odpovědět
@jannetta85 nebooooj, taky brzy budete mít termín ;-)
Odpovědět
@kacenkacc po nás třeba zálohy žádné nechtějí, majitel objektu řekl, že nebude brát peníze za něco, co ještě neudělal :-) Tak jsme zůstali koukat 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 ahoj muzu se zeptat uz jste zarizovali termin na albertovci? Mivaji tam hodne plno? Taky o nem uvazuju
Odpovědět
Profilova fotka
Rok 2016 je jistý. Zvolit datum jsem nechala na přítelovi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa147 na Albertovci jsme si rezervovali termín už na začátku července.říkal pan ze mají vždy nabitou sezonu. Pokud uvazujes o Albertovci,napis jim co nejdříve!
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 a jaky mate termin? Ja si porad rikam ze je vas vse resit az po novem roce ale jak tak koukam tak neni 😀
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 20.8. a říkal nám tehdy ze červen má už obsazený.srpen byl tehdy ještě volný a ostatní nevím... Jak jsem psala,byli jsme tam začátkem července.
Odpovědět
Profilova fotka
@misa147 ale může někdo i odpadnout a termín se uvolní, tak se určitě ozvi,koukám že chcete v červnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 ta tokozkam asi budeme mit smulu :/ tak to vubec nevim kde bychom to usporafali :/
Odpovědět
Profilova fotka
Za profesionály musím říct, že určitě není od věci začít plánovat už teď. Některé svatby vyžadují větší přípravy, takže není od věci, když nás snoubenci osloví s větším předstihem. Navíc některé lokace a dodavatele (např. žádané fotografy či makeup artisty) je třeba oslovit i s ročním předstihem.
Odpovědět
Profilova fotka
@misa147 já bych ještě nehazela flintu do žita!pan provozní Jašek je super pohodář tak mu určitě zavolej.nám říkal že se fakt často stává ze to lidi ruší a místa se uvolní,zapíše si tě a třeba budete mít štěstí ;-) držím palce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky dejte inspiraci koho budete mít za hudbu? Hlavně Dj a podle jakých předpokladů je vybíráte? U fotek se kouknu na fotky a vím jestli se mi líbí ale u DJ?? Díky za tipy, já zatím jednám s Dj Zdeněk 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkacc Ahojky, my vybrali DJ Vitamína, má profil i tady na brms a zatím jsem tu na něj četla jen chválu, měli jsme už i osobní schůzku a je to sympatickej mladej "kluk" ;-) Před ním jsem jednala pouze s jedním DJ s velmi profesionálním přístupem, ale tam to ve finále neklaplo "lidsky". Vybírali jsme podle recenzí/doporučení, sympatičnosti (aby s námi byl "na jedné vlně"), vzdálenosti, ceny, schopnosti komunikace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa147 tak jak ten Albertovec?máš nějaké info?
Odpovědět
Profilova fotka
Pár otázek na vás: - kdo vás vede k oltari? - v jakém seskupení v autě pojedete na svatbu? -svatebcane pojedou na svatbu vlastními auty a nebo objednáte autobus?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě povede strýc tatku už nemám:-( v autě nevěsty řidič ,svědek,v zadu nevesta a strýc každý pojede svým autem udělám jen soupis kdo s kým;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eicul86
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?