Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
@den_ny ahoj tak to mas nejvyssi cas, mame taky stejny datum svatby jak vy a ja uz mam zamluvenou hudbu, kameramana, fotografa, saty, misto obradu, misto hostiny, uz i za fararem jsme byli..
Odpovědět
Profilova fotka
@den_ny jojo mam .... ale musi pochopit ze si to chceme udelat po svem ;-) Planujeme na 3.6.2016 . Tak predbezne mame zamluvenou fotografku :-) juchu uz mam taky neco .... jinak ted resim kvetiny pres kamaradku s prace.....a zacnu pomalu vymyslet drobnosti na stul cokoladky, podekovani rodine atak :-D musim mit pocit ze neco mam taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monikcka pani ty toho mas ;-)
Odpovědět
@jannetta85 a to jsem jeste zapomnela ze mam kadernici ,kosmeticku a kvetinarku zamluvenou :) cim driv tim lip :) a po novem roce uz jen prstynky a oznameni
Odpovědět
Profilova fotka
@monikcka holky mate v planu mit citat k oznameni ze chcte penizky ? Mam domluvene v barve nasi svatby :-)
Odpovědět
@jannetta85 asi jo.. :) a taky to bude v barve svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monikcka Tak určitě nebudu už teď zrovna šílet, my máme ještě k tomu stěhování do nového, ale hudbu máme taky a na toto datum, jak mi bylo řečeno, není nával - lidi se prý bojí, jaké bude počasí a že prý bude ještě zima, tak prý by neměly být s ničím problémy. Jinak hudbu už taky máme, kadeřnici a kosmetičku mám, jsou to všichni moji kamarádi a známí, takže ti s námi počítají. Tchyně má známosti zase přes pečení, takže už jenom vyladit detaily. Holky a dává se svatební oznámení i hudebníkům? Myslím tím pozvánku na obřad a ke stolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@den_ny Teda já nevím, mě nepřijde nejvyšší čas. ;) Já jsem v klidu, máme jen místo, matrikářka zamlouvá termíny až od ledna. Jenom mám pomalu rozjednávám fotografy. Teď mě trápí, kde seženu šaty. Ale jinak jsem tak nějak v klidu. A všichni na mě koukají jak na blázna, že i to málo řeším devět měsíců dopředu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak veletrh na zamku byl super :),1.10 musim zavolat kvuli rezervaci datumu a casu na matriku a na zamek do restaurace kvuli rezervaci hostiny..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky o proti mě mají už plno věci jsem dost pozadu :-) i když je skoro 9mesicu času máme fotorekvizity,jmenovky,bublifuky,krabičky na mandle,náušnice,stuhy,teď přijdou placky,fotograf zajištěn,kadeřnice+kosmeticka,cukrarka,místo hostiny+oddáni jen matriku volat v říjnu....takže dominika1989 já si myslím,že je prave vhodna doba na nakupování;-)na šaty se mrknu cca rijen-listopad....:-)
Odpovědět
Pane jo, dámy :-D my máme základ - místo, hostina, fotograf... Ale abych řešila mandličky, stuhy ... Každého věc samozřejmě, ale to nemáte strach, zě se vám za těch 9 měsíců změní názor?
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy budete shánět šaty ???? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulekk Moje řeč ;) Každý to má jinak ;) Já budu začínat vymýšlet jmenovky, objednávat blbinky apod. až při zimních dlouhých večerech ;)
Odpovědět
@dominika1989 tak 😉 My primárně máme peníze na šaty, jídlo... Jestli budu mít bublifuk nebo stuhu tam a tam.... To pro nás není priorita ✌️ Zažili jsme svatbu bez tombol, rýže, slziček štěstí... A žijeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulekk @dominika1989 Souhlasím, já chtěla nějak řešit výzdobu, ale toho půl roku, co sleduji pinterest aj, jsem nashromáždila tolik obrázků, že by vydaly na 5 různých typů svateb, takže raději vyčkávám, až se můj vkus ustálí :-D Hlavní věci mám zamluvené, tak to pak snad nějak stihnu ;-) Největším strašákem jsou pro mě šaty, zatím se mi vůbec nikam nechce a bojím se, aby na mě něco zbylo, když je červen tak populární měsíc.
Odpovědět
@vakasest konec roku... Mám vybranou značku a salon.... Buď budou nějaké ve výprodeji nebo půjčím ... A když se najde něco tady, tak to beru 😉 Nechci korzet a šněrování, takže volba není složitá
Odpovědět
Profilova fotka
@lucira :D :D to znám, naštěstí já jedu ve své bílo bílé a levanduli :D ;) ale ze začátku, to jsem měla tak deset barev/témat svatby :D Já chci zase rukávy, žádná šlehačka ani bonbon ani korzet ani šněrování. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z toho právě nervózní, že neseženu ty co bych chtěla.. Představu mám a zatím jsem byla na čumendu ve dvou salonech a pořád mi tam něco chybělo u těch šatů :-D já vím že je ještě fůra času, ale nechci to řešit na poslední chvilku a pak si vybrat za každou cenu nějaké :-D :-D :-D :-D :-D :-D raději to chci prolézt všechno a asi bych taky začala nějak před vánocemi jako pořádně :-)
Odpovědět
Já má jasno v Pronovias.... Takže jen vybrat konkrétní model 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@dominika1989 To jsem ráda, že tu jsou i takoví, kteří to řeší relativně s chladnou hlavou. My jsme říkali do Vánoc abychom měli hlavně ten termín a čas obřadu a fotografa. Zbytek se bude řešit po Vánocích. Já navíc se svým povoláním budu mít ještě nějaký ty prázdniny, tak to by v tom byl čert aby se to nedoladilo když na to bude čas :)
Odpovědět
Profilova fotka
@den_ny mi chceme do Vanoc oznameni ktere dame rodine pod stromecek. A prstynky ktere si nadelime pod stromecek sobe ;-) jinak se rozhlizim kde co maji a za jakou cenu .......
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 Tak to já si oznámení nemůžu vybrat - je jich toooolik krásných :D ale jinak u nás mají úžasný květinářství, kde mají koutek se stolečkem, katalogem a v mističkách mají doplňky a můžete si tam pěkně sama vybrat, kombinovat a vymýšlet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@den_ny nezoufej mi si oznameni taky nemuzeme vybrat :-| predstava je jen ze chceme s fotky ....tak to je super ze mas tu moznost
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 Tady jsou krásná, třeba zrovna tam narazíte na to svoje vysněné :) Nebo možná už tyto stránky dávno znáte :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my mame naplanovano 26.3.2016,ale dnes jsem volala na 3matriky a tekli mi, ze jsou velikonoce v pondeli a ze v sobotu neoddavaji, kdyby jste nahodou nejaka vedela kde by nas oddali budu rada, chceme jen dva svedky a to vse. Na praze 3 kde bydlime nam rekli ne, na praze 2 to same. A ten termin bych moc chtela. Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Já nebudu mít taky vše svatební strom,razítka,svatební knihu atd....jediné co jsem chtěla byli svatební mandle a fotorekvizity:-) to by stalo mooooc peněz. mít každou věc.....na mandle názor nezmenim ty chci darovat svatebcanum jako pozornost....vždy se mi to moc líbilo;-)Petulekk...
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 ahoj ja bych ctela svatebni strom ;-) dala bych si pak na stenu na pamatku a kniha mi prijde zbytecna ....rekvizity resim a mandlicky jsou dobry napad ..... uvazhuji nad cokoladkama s jmenama hostu
Odpovědět
Profilova fotka
Vážené nevěsty, máte již DJ-je na Vaší svatbu? Pokud ne, určitě se na nás obraťte a něco vymyslíme :-) Máme zkušenosti, máme reference. Podívejte se na náš profil a web, kde najdete mnohem více. Z každé akce navíc děláme jako dárek reportáž včetně videa. Těšíme se na Vás. Petr Knap KV-Production
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se vcera s pritelem pokoukly na snubni prstynky :-) chteli jsme videt jak vypada ruzovy prouzek. A uprimne je to takove obycejne nic moc. Takze urcite bude zluty prouzek. Slecna rikala ze to tva tri mesice :-( tak to do Vanoc nestihneme. Chteli jsme si je na delit pod stromek.
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme žluté zlato stejne prstýnky takže já žádné kamínky nic podobného jen rytinu;-) jinak řešit je zacnu asi v lednu:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?