Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekujeme těhotná už nejsem :-D dcerce už je 18mesicu....a za nás děkuji ;-):-) moje chyba já u tehu nenapsal a rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To nevadí, tak to ti přeju tedy dopředu, až bude druhej mimi, třeba to zase vyjde na datum :-D
Odpovědět
@nastavajici123 boty jsem si koupila uz v kvetnu protoze mam strasne velky problem sehnat na moji nohu boty mam velikost 35..a v breznu uz bych byla hodne nervozni ze nemam boty :)
Odpovědět
Profilova fotka
No druhy nevím:-D uvidíme...ale děkuji...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se jedu zkrášlit....přemýšlím jestli neřeknu své kadeřnici ze bude svatba jestli by mě neucesala....vím je asi brzo, ale má kadeřnice je i má budoucí švagrová a čeká v lednu mimco. Tak nevím jestli by měla čas. Asi to zkusím ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, hlasim se z Anglie a mame termin 16.7.2016 :) teda predbezny :) svatbu budemem mit v Cesku, takze krom zarizovani a planovani mame jeste zarizovani kolem papiru. ted zase premyslim, jak to bude s hudbou, protoze pulka hostu budou Anglicani, dvojjazcycna oznameni, no jde mi z toho hlava kolem :D kdybyste mel nekdo zkusenosti, tak sem s nima :) jinak vsem gratuluji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka.petka velká gratulace i vám ;-) budeš to mít složitější,ale určitě vše zvládnes....budu držet pestickou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na tajná jsem to své švagrová řekla, když teda bude rodit v lednu. A určitě mě účese už jsem ji poslala obrázek. A říkala ze to půjde.... Kdo jiný zná vaše vlasy jen ta kadeřnice co vás stříhá už léta ;-)
Odpovědět
@jannetta85 no doufam, budem muset :) zatim je to tak ze v takovych tech banalnich vecech objevuju problem :D jak to ale bude, kdyz pritel je Anglicn a ... nechce se mi procitat tolik stranek, kdy mate termin vy ? a jaky uces sis nakonec vybrala ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravim nove prichozi! tak ja taky porad neco pomalicku zarizuju :-) naposledy jsem objednala z Ali papirova brcka v barvach nasi svatby, tak se uz tesim az dorazi. krucek po krucku se nam to rysuje... ohledne terminu budu volat v rijnu, sice mi pani rikala ze az v lednu, ale budu na ni nalehat, ze uz mame zajistenou hostinu, fotografku i hudbu tak at si to kouka zapsat :-D taky jsem posledni prazdninovy tyden vyrazila do svatebniho salonu abych si vyzkousela zda mi bude mnou vybrany styl satu sedet a nastesti jo <3 tak uz jsme s pani svadlenkou zacaly planovat saticky! objednaly jsme hedvabi a v rijnu zacnem pomalu resit krajku. akorat zase musim zacit s nejakym redukcnim jidelnickem, protoze jsem se nejak spustila :-D v srpnu jsme se hlidala a byla jsem s postavou max. spokojena. dokonce jsem nafotila boudoir foto (zatim nemam, jeste na ne cekam) a po foceni jsem se tak rozežrala :-D ze uz je to hnus. takze od pondelka pravidelny jidelnicek a cviceni abych nemusela stresovat az si me predvola svadlena :-) a co vy? jak pokracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@bustitko Ahoj, no u nás to vypadá na změnu ze 17.6. na 16.6.2016 a jsme taky z ČB :-) Kde plánujete obřad a kde hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
lavender23 přesně taky budu volat v říjnu:-D a doufám,že si mě zapíše!!!:-D když už jsou některé věci vyrizene..:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulka.petka chceme datum 3.6.2016 , ale musime pockat do konce rijna na matriku :-) misto mame vybrane v Zameckem salonku. Kamaradka tam mela pred lety a moc se nam tam libilo. Uces uvidis na mem fotoblogu. :-) premyslim misto kytek nad korunkou ;-)
Odpovědět
@lasveronicas Ahojky obřad chcem na Červéné Lhotě a místo hostiny nemáme :( Už jsem z toho zoufala :(
Odpovědět
Profilova fotka
@bustitko Tak já jsem zase zoufalá z místa obřadu, chtěli bychom ho mít venku ale církevní a to je pro faráře velký problém :-(
Odpovědět
@lasveronicas A hostinu budete mít kde? Mi obřad budem mít v zahradě.
Odpovědět
Profilova fotka
@bustitko Hostina formou vlastního rautu na statku u Českého Krumlova, chceme si vše připravit sami ;-) Tak to držím palce, aby nám vyšlo počasí, venkovní obřady jsou nejkrásnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat vás všech co chystáte svatbu na příští rok. Chceme svatbu 23.4.2016, byli jsme na matrice, kde nám řekli že nejdřív máme přijít v listopadu, dali nám zatím jenom papíry. Bojím se, že v listopadu se najednou všichni nahrnou na matriku a zaberou nám místo naše obřadu. Máte z toho taky obavy nebo jaký na to máte názor? Dál jsem se chtěla zeptat, jestli už pomalu začínáte s přípravami a tak. Jestli máte už promyšlený nebo dokonce sepsaný seznam hostů, víte kde si necháte tisknout oznámení, napéct cukroví...přítel si myslí, že je na to času dost, ale znáte chlapy :D My holky to chceme mít perfektní do každého detailu. Děkuji za všechny odpovědi a ať nám ty přípravy jdou pěkně od ruky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@den_ny Ahoj, nejsi sáma kdo má obavu ze rezervace datumu mi chceme 3.6.2016 a mam čekat až do konce října "bojím se ze to nedopadne " ale musíme věřit ze to vyjde ;-) jinak mám stejného přítele času dost,ale já s toho už pomalu nemůžu spát :-( Abych měla vše. A proto jsem si koupila sešit a házím to na papír ať mě Myšlenka dají spat :-) zatim nemam nic jen zajednany učesani a líčení od přítelovi sestry. A ozvala jsem se jednomu fotografovi. Ale víc ani tuk jen v hlavě představu.
Odpovědět
@den_ny My mame v planu se vzit 30.7. 2016 a ja uz planuji! :-D mam zamluvenou a dokonce i z casti zaplacenou fotografku, misto na svatebni hostinu, DJ na svatbu taky zajisten a v listopadu se musim ozvat kvuli obradu. Pani na matrice mi totiz rekla, ze se ozyvam tak nejak brzy....A taky mam hroznou chut jet si vybrat saty! :-D Takze ja uz planuji ve velkem! A uzivam si to. Chci mit na vse dostatek casu a vse si dobre promyslet. Seznam hostu jsme s pritelem taky dokonce uz sepsali. Hlavne z duvodu toho, abychom vedeli, kolik bude lidi a jak velky prostor potrebujeme na hostinu a celou svatbu. Veci jako kytky, prstynky, oznameni atd. asi necham az na rok 2016. I kdyz....ja jsem mistr v planovani a bavi me to, takze nevim, zda to vydrzim...:-D
Odpovědět
@lasveronicas Děkuji snad bude. A vi at najdete faráře :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkaf ty jsi akcni ;-) ja bych taky uz chtela neco mit zarizene, ale asi preci pockam na konec rijna s platnym datumem. A urcite do Vanoc chceme oznameni a koupe prstenu . Oznameni chceme rodine dat na Vanoce ;-) a prstyny si chceme nadelit pro sebe pod stromecek :-)
Odpovědět
Ahojky tak my měli v plánu se vzít 23.7.2016, ale bohužel v místě hostiny měli volný termín až 8. 10. Tak až říjen. Doufám že nám vyjde solidní počasí. Tak zatím mám tu hostinu, termín v kostele a koláčky.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancadud 23.7. jsem se vdávala já, ale v roce 2011 :-) Datum jsem vybrala na počest tomu, že mi pod zadkem 23.7.2010 vyhořelo, tehdy budoucího manžela, auto :-) Na semaforech u benzíny se z něj začalo kouřit a přestalo jet. Vedla zastavili nějací dělníci a strašně si hráli na hrdiny. Auto odtlačili i se mnou přímo k benzíně a když se kouř přeměnil v ohýnek, normálně zdrhli :-) Já vylítla z auta...no zkrátka...dopadlo to dobře, nic se mi nestalo, ale to auto celý vyhořelo :-( Tak jsem to datum stanovila schválně, protože jsem měla jistotu, že manžel nikdy nezapomene na výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkaf No teda, tak to jste perfektní, přeju ať se vám vše povede...my jsme byli dneska na nedělní návštěvě u budoucí tchyně, a tak to vzala jaksepatří do svých rukou, takže už ví, komu zavolá na dort, komu na cukroví, na koláčky atd. :D ještě, že ty maminky máme :) já mám zatím jenom svatební diář, ale v něm zatím ani čárku. Hlavní je teď chytnout ten termín. Pak už se nám to snad rozjede :)
Odpovědět
Profilova fotka
@den_ny určitě se to rozjede ;-) taky čekáme na datum a určitě to vyjde ;-) s přítelem jsme vybraly prsteny a pracujeme na oznámení....chci z naší fotky :-).... Závidím ze mas akční tchyni (budoucí :-D) u nás to ještě pomalu nikdo neví,ale bojím se ze má budoucí tchyně je moc staromódní a mi chceme s přítelem svatbu hodně skromnou bez Velkých tradic. Tak uvidíme jak to překousnout. Cítím ze bude trochu protestovat, ale jelikož jsem v jejich rodině už 13let tak vím jak na ni ;-) přeji vám pěkný den a bez stresu nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lasveronicas Kněží k církevním sňatkům přistupují důstojně a to znamená v kostele, ve svatostánku, kde je atmosféra a duch boží. Být Vámi ještě o tom popřemýšlím, kostel je kouzelné a nádherné místo, svatostánek a mě nenapadá lepší místo na obřad :-) A že to chcete mít venku? U některých budoucích nevěst jsem z alb na přípravy viděla, že jsou polorozpadlé kostely, které jsou třeba bez střechy a je to pohádkové a s tím by farář neměl být problém... hodně štěstí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@9lucie3 To je pravda, ale já bohužel o žádném takovém kouzelném místě blízko Českeho Krumlova nevím. Chtěla bych něco nestrojeneho a bez klasických náboženských maleb. Možná nejaka zřícenina by to vyresila..budeme dál hledat :-)
Odpovědět
Zdravím všechny budoucí nevěsty. Můžu se k vám přidat? Svatba bude 6.8 - na naše devítileté výročí. Na matrice nás má paní poznačené a máme přijít po Novém roce. Místo na hostinu je předběžně zamluvené, pojedeme rezervovat asi v říjnu. Zamluvený DJ a potom fotografka s kameramanem. Představa nějaká je, ale jak je tolik času, tak to je pro mě hrůza. Chvíli se mi líbí to, pak objevím další věci a taky se mi líbí... No a všechno mít nemůžu :D.
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 No teda 13 let to už je doba, to už ji musíte mít přečtenou :D My jsme naštěstí malá rodina z obou stran, takže svatba bude určitě malá, což nám naprosto vyhovuje. A na druhou stranu je to přece vaše svatba - tchyně už se jednou vdávala, teď je to jenom váš den a vy si ho musíte udělat podle vašich představ :) A na kdy svatbu plánujete?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?