Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já :) máme to naplánovaný na srpen 2016 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 tak super byla by to skoda kdyby ti to zkomlpikovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 No já se budu vdávat uplně v jiném městě než bydlím a pod jinou matrikou. Termín mám vybraný a čekám na říjen abych to potvrdila a pak teprv budu shánět dodavatele. Fotografa mám jen předběžně domluvenýho a jinak nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkacc ja jsem asi ostuda nemam jeste nic jen s pritelem predstavu 8-) ale casu dost chceme to formou zahradni party uplne obycejne, bude se delat prase a misto party bude myslivna . Zijeme spolu skoro deset let takze nic velkeho nechceme
Odpovědět
Profilova fotka
To teda doufám,že ne.....:-)v říjnu volam:-) termín hostiny už máme zamluveny déle tak snad i matrika bude jak má....
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 budu ti drzet pesticky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85 Taky jsme spolu skoro 10 let :-) respektive v den svatby pokud ten den bude volno na matrice budem spolu přesně 10 let :-)
Odpovědět
@lj26 mame uplne stejny datum svatby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Taky plánujeme svatbu na rok 2016. Konkrétně na 2. července ... Všichni si ťukají na čelo, že všechno řešíme strašně do předu, ale jako každá nevěsta bych to chtěla mít dokonalé, tak si myslím, že snad nejsem až tak šílená když všechno řeším tak moc dopředu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest ja si myslim ze je na tobe kdy to zacnes resit :-) ja kdybych mela datum tak to taky uz pimalu resim , protoze jsme s pritelem nerozhodni i u sedacky a nakupujeme ji rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo tak to naprosto znám ... už jsem si takhle byla zkoušet šaty ... a prostě pořád to není to co hledám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vakasest nejsi šílená, že plánuješ, my budeme mít svatbu 11.6.2016 a plánujeme možná už i pozdě, co mi vyprávěla kamarádka, tak když si byla v únoru půjčovat šaty na září, tak jí řekli, že je blázen, že už mají skoro vše zamluvené, nakonec vybrala, ale těch keců okolo... :-S :-S Teď se vše plánuje hrozně dopředu, až jsem byla překvapená. :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@dominika1989 Přesně tak, dnes už je pomalu rok dopředu pozdě :-) Mně tedy z toho plánování nejvíc "děsí" šaty - nedokážu si představit, že bych se teď rozhodla pro zamluvení šatů a pak 3/4 roku přemýšlela, jeslti jsou to opravdu ONY a co když náááhodou mají někde hezčí :-( A přitom už je nevyšší čas jít zkoušet, nebo na mě žádné hezké nezbydou... Pro mě prekérní situace...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucira To já si budu šaty doufám kupovat, po tom co jsem tu četla nějaké příspěvky pracovníků / majitelek salonů, tak se mi tam vůbec nechce ;) To bude moje poslední šance a určitě tam dostanu pak vynadáno, že jdu pozdě :D ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@dominika1989 Já už o tom po přečtení zdejších diskuzí také přemýšlela... Nejvíc mě na tom láká ten klid, že se nemusím bát, kdybych je náhodou nějak poničila ;-) Kam se chystáš na nákup (nebo jsi o tom ještě nepřemýšlela)?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to teda bylo uplně obáceně. My sme neměli ani celýho půl roku a všechno nádherně stíháme. Šaty na říjen jsem si pučovala už v květnu a to asi poznáš když najdeš ty pravé. Jela sem se jen do salonu podívat abych si udělala představu a velmi příjemná pani jich na mě začla hned plno navlíkat a nakonec jsem si jedny hned musela zamluvit. Ženichovi sme jeli koupit oblek hned druhý den a do týdne sme si jeli nechat vyrobit prstýnky. Takže se to dá stihnout i za měsíc :D jinak sme si domluvili hostinu na místě kde nám všechno připraví, ale samozřejmě ještě plno věcí nemáme dodělaných jen vymyšlených a připravených třeba v počítači. A to nám zbývá už jen 23 dní ..
Odpovědět
Profilova fotka
@lucira budu si je asi kupovat na ASOSU, taky se mi moc líbí šaty ze svatební kolekce od značky Chi Chi London. Budeme mít svatbu na statku, takže chci střízlivé šaty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucira to je přesně ono taky mám strach ... pořád jsem nenašla ty "vyvolené" :D
Odpovědět
@lucira neboj ty prave saty poznas ja byla vybirat saty v cervenci a svatbu mame v dubnu...v druhem salonu jsem mela asi desatery saty na sobe a u tech poslednich jsem rekla wau :) to jsou ony! a uz se po jinych satech nedivam
Odpovědět
Profilova fotka
@monikcka Moc děkuju za uklidnění ;-) , asi by to tedy už chtělo někam se objednat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikca25 Jáá..!Bereme se 18. června a když mě přítel požádal o ruku,měla jsem pocit,že musíme všechno zařídit už teď.. :-D Ale...Už máme zajištěnou fotografku,kameramana,kapelu,vybranou barvu svatby,představu o dortu,zajištěnýho známýho,který nám bude dělat catering,místo konání hostiny,cukroví i koláčky a teď si už jako radši dávám pohov.... |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, já se budu vdávat v dubnu, v říjnu jdeme na matriku a máme předběžně rozjednaná dvě místa, toť zatím vše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vážené nevěsty, máte již DJ-je na Vaší svatbu? Pokud ne, určitě se na nás obraťte a něco vymyslíme :-) Máme zkušenosti, máme reference. Podívejte se na náš profil a web, kde najdete mnohem více. Z každé akce navíc děláme jako dárek reportáž včetně videa. Těšíme se na Vás. Petr Knap KV-Production
Odpovědět
Ahoj :) I my se chystáme brát v roce 2016 a to nejspíš 14.6.2016 :) Jsem ze všeho dost vyjukaná a taky nejsem zrovna kreativní člověk :( ...
Odpovědět
@monikcka a jak jste to řešily s botkama??? Já budu po salónech chodit v zimních měsících a to asi nikde střevííce nekoupím :D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se ještě neshodli na přesnějším termínu, ale rádi bychom červenec 2016. A jsem vynervovaná už teď :-D Teď nás čeká přepadovka místa svatby inkognito, abychom zjistili, jak vaří a pak schůzka s manažerem a kalkulace. To chceme stihnout ( já chci :-D ) do konce září a pak jsem v koncích, mám vybraný salony, kam půjdu, v hlavě to je, ale už nervuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj je toho moc :-D a mám pocit že to nějak letí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vse se stihne nebojte ;-) vzdyt je jeste rok 2015 ....... tak predbezne datum se nam libi 3.6.2016 partner ma stastne cislo sest a ja se tretiho sice rijna narodila ale libi se mi to ;-) takze jen cekat do konce rijna na matriku az vyvesi datumi a hned po nem skocim :-) ........ v kolik hodin budete mit svatbu porad nevim , ale asi spis v jednu co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
To ještě nevíme ,ale chceme v 11:00 :-) my máme datum jasný 17.6. ......17.6. 2013 zásnuby, 17.6. Zjištění těhotenství ,17.6.svatba :-):-D;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 Gratuluju k těhotenství, hodně zdraví vám snoubencům i mimískovi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?