Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se přidávám k těm "bláznům" jak dost často slýchávám :D co už chystají různě věci na svatbu kterou budeme mít 2. 7. 2016. Na rezervování termínu, restaurací a hudby je myslím nejvyšší čas :)
Odpovědět
Profilova fotka
@darrecek ahoj :-) také plánujeme svatbu na 3.9.2016, myslíš, že bude hezké počasí na začátku září?
Odpovědět
@maky91 určitě bude hezky, za poslední 4 roky bylo vždycky hezky :) 3.9. se narodil můj syn :-)
Odpovědět
@maky91 Jééé koukám že máme stejný termín :-D
Odpovědět
@petulka_h To je pekna kravina. I chirurgicka ocel se da zvetsovat i zmensovat a lestit, navic vydrzi vice proti poskrabani nez zlato. Ja si nechavala svuj prstynek z chir.oceli zvetsit a v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nebudu to komentovat. Však každý má svůj názor a zkušenosti.
Odpovědět
Tak termin a misto zarizene a posledni vec,na kterou myslim s takovym predstihem je hudba - jaky mate nazor? dJ nebo kapela? Popripade mate nejake doporuceni na konkretni kapelu nebo DJ v Praze? :) diiiik
Odpovědět
Ahoj holky je tu nejaka nevesta ktera ma v planu svatbu 4.6.2016?
Odpovědět
Profilova fotka
@anda25 Ano my plánujeme 4.6.2016, ale o tenhle termín je horzný zájem, takhle rok předem. Jedna manažerka hotelu, kde zvažujeme psala, že mají již mnoho poptávek na tento termín. Kdo dřív zaplatí zálohu tak ten má místo. Což mě trošku děsí, nechci se s nikým rok před svatbou přetahovat o místo. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@sidellko tak my nakonec budeme mít jiný termín... 17.9.2016
Odpovědět
Profilova fotka
@dominika1989 Tak ono jsou místa, kde už mají celý rok 2016 zamluvený, nejen jedno datum, a další nabídky neberou - např. statek Blažejovice. Tady se to chce řídit spíš svým citem, rozumem, než nátlakem manažerky. Pokud je to místo žádané, jsou na něj i dobré reference, je hezké, vyhovuje Vám a nehodláte ještě některá místa objíždět, svatba je jistá, tak proč nemít to hlavní vyřešeno? Samozřejmě ale mít také předem stanovené základní požadavky a ceny, než složíte zálohu. Jak je záloha, už budete těžko smlouvat, co ještě nebylo dohodnuto. Čím více dohodnete před zálohou, tím méně pak překvapení. A mít to nějak písemně, to je základem a budete v klidu. Hezký den všem
Odpovědět
Profilova fotka
@dualmusic Tak to samozřejmě nemohu jako amatér ve svatbách tušit, ani nevím, že nějaký statek Blažejovice existuje. ;) Nejsme hloupí, abychom někam dávali zálohu, než budeme mít ve všem jasno a vše domluvené, nic takového jsem svým příspěvkem ani doufám nenapsala. ;) Pouze jsem chtěla poukázat na to, že je o toto datum zájem a že mne to zarazilo.
Odpovědět
Článek se načítá
@petulka_h Tak třeba přesně dneska sem si vyzvedla svůj zvětšený zásnubní prstýnek z chirurgické oceli o 3 velikosti ( v tomhle horku mi natekly prsty). Zlatník mi řekl, že ten kdo říká, že to nejde, tak to jenom neumí. Máme rok a půl od zásnub a je jako nový...škrábance žádné...Tak fakt netuším o jakých zkušenostech mluvíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@dominika1989 Ten statek jsem přidal jako příklad, kvůli ověření, že nekecám a jen pro srovnání, že máte zájem o místo, kde volný termín mají. Jsou místa prostě, kde už je nemají. Ten zbytek, nemá to nic co dělat s něčím amaterismem či tak něco a ani já nic takového snad nenaznačil. Já z toho vyčet - nátlak manažerky, zaplaťte si zálohu, abyste měli termín jistý a pak se zbytek dohodne - tak mne jen napadlo, aby to nebylo takhle nějak.... No a co se týká zájmu o termíny, všechny termíny od června do konce září budou nakonec žádané, je to prostě nejžádanější svatební období. Vyslovil jsem jen svůj názor, pokud má někdo jasnou představu a místo vyhovuje, aby si pro sebe zamluvil včas co si představuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám otázku, taky bychom se rádi s přitelem vzali příští rok v létě, kdy je ten správný čas na rezervaci termínu a místa? A prosím neřikejte mi, že už je pozdě :)
Odpovědět
@thereeesss Záleží, kde to chceš. My to chceme v obřadní síni radnice a když jsem tam volala, tak mi řekli, že rozpis termínů na příští rok budou dělat v říjnu a že si mám zavolat začátkem listopadu - pokud už budou mít definitivní rozpis, mohu si rovnou termín rezervovat. Pokud ale chceš nějaké hodně exponované místo, tak to může být klidně rok dopředu (jenže pak stejně musíš čekat, jestli náhodou v tu dobu nebude mít oddávající dovolenou, jako se stalo známému - nakonec je oddával evangelický kněz...). Pokud bys chtěla netradiční den, tak to jde i kratší dobu - kamarádka v červnu získala termín na září, neb chtěla středu a v ty svatby nebývají. Zase bylo ale složité najít úřad, kde by je oddali, neb v středu mívá matrika úřední hodiny..... Nejjednodušší je zavolat tam, kde chceš mít obřad a poptat se. Plus zavolat na úřad na matiku a zjistit, kdy budou vědět termín na příští rok a kdy se budou dát rezervovat.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Hudební skupina Bosáci z Příbrami nabízí své služby. Hrajeme 16let na různých kulturních akcí, z tisíce jsme odehráli přes 260 svateb. Hrajeme od dechovky po rockovou muziku, naše série bývají až 1,5h dlouhé. Mrkněte na webovky, kde najdete termíny, ukázky, reference, fotky.
Odpovědět
@lucira a já svátek :), pěkný datum :)
Odpovědět
my také plánujem prstýnky z bílého zlata, jsou dražší, ale zase vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženy, zasnoubili sme se v listopadu 2014 a dohodli se na datu 11.6.2016. nejvíce se nám líbilo, počasí by mohlo být pohádkové. navíc snoubenec slíbil, že by si to datum mohl pamatovat :) na našem úřadě také tvrdí, že obřadní dny na rok 2016 vyhlašují až v prosinci 2015. paní mi ale ochotně termín přislíbila a počítají se mnou. díky tomu sme si mohli zerezervovat místo pro hostinu, které je nevěstami oblíbené. s přípravama raději začít dříve, pže se pak později může stát, že na člověka příjde nechuť cokoli připravovat a zařizovat. hlavně jak do toho začnou kecat ostatní. četla sem to tu u hodně nastávajích nevěst. a co si budeme povídat... svatba stojí hodně peněz a snoubenci, kteří nemají našetřeno, tak mají hromadu času něco naspořit a nevěsta si může splnit svůj pohádkový den
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám k Vám. Máme již stanovené datum svatby a to 9. 9. 2016, to se narodila dcera a máme 10leté výročí, takže je to jasná volba, sice to bude pátek, ale nám to vůbec nevadí a snad pozvaným hostům taky ne. Budou to vědět dostatečně dlouho, tak snad to nebude problém ;-). Pozvánky bych chtěla rozeslat tak ke konci roku, nebo na začátku příštího, aby to opravdu věděli včas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme termín 4.6.2016, už se nemůžu dočkat, jsem jak magor, pořád prolízám internet a všechno plánuju :-D přítel je ze mě na šlaka :-D Teprve v sobotu to jedeme oznámit rodině, zatím to nikdo neví :-)
Odpovědět
Ahoj, my máme termín až 1.10.2016, a začali jsme plánovat červen/červenec 2015 a už jsme přišli o naše vysněné místo a kameramana, bohužel jsme přišli pozdě a už jsou zamluveni. Rvát si vlasy, kvůli tomu určitě nebudu, ale zamrzí to. Takže čím dřív, tím líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já mu taky říkala, že určitě není brzo :-) A už máte zamluvené jiné místo? :) My jsme se rozhodli pro jednu hospůdku,ale tady na internetu jsem se dočetla, že tam dost natahují a šidí při účto, tak nějak přemýšlím dál,ale nevím nevím, no :-)
Odpovědět
Máme jiné místo vyhlídnuté, ale nejsem si tím vůbec jistá a je daleko od obřadu. Příští týden máme schůzku s paní provozní té restaurace...jsem zvědavá. Mám dlouhý seznam na co se chci zeptat a jaké máme požadavky. Doufám, že mi něco z toho projde:D Slyšela jsme hodně o tom, že šidí, ale ne všichni. Někde tady je i diskuze na co si dávat pozor. Máme malou rodinu a po 5 letech znám dobře i rodinu přítele, takže vím kolik čeho se vypije(to se nikdy neví, ale přibližně), takže dáme strop. Alkohol, drink bar, víno budeme mít své. Od nich vezmeme jen pivo(celou bečku-ta zmizne celá) a nealko. Samozřejmě, že chtějí poplatek za skleničky na víno a alkohol. Uvidím co mi řekne paní příští týden.:) Jinak u nás v jedné hospodě, kde bývají hostiny a chodí tam i další(nemají to třeba celé pronajaté), rádi připisujou čárky piva 2x, oslavencům a i těm druhým z ulice.
Odpovědět
Také máme zamluvený termín a je to až červen 2016
Odpovědět
Profilova fotka
@jo5 - tak příští týden jdeme zamlouvat místo, vyhlídla jsem pár pěkných, tak už se těším, domluvila jsem, že s náma půjde moje i přítelova máma, tak to bdue takový fajn, stavím e se na oběd a chceme jim koupit kytku jako poděkování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my máme termín stanoven na 4. 6. 2016. :-) Máme zamluvené místo hostiny a obřadu (problém bude akorát s církevním, jelikož svatba bude myslivecká a obřad chceme v oboře u kapličky, a náš farář chce pouze v kostele - tak jsem zvědavá jak to dopadne :-)) a právě se rozhodujeme nad dvěma fotografy... Mám v plánu se poohlížet po šatech. A lepení oznámek a různých dekorací nechávám na dlouhé zimní večery :-))) Ať Vám všechno vychází tak, jak si přejete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruspackova Krasny datum,moje narozeniny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky mi resime problem,hostina po obradu mela byt na zahrade chaty Davida rodicu jenze min tyden byla oslava 60tin tatky a uznali jsme ze jestli bude takovy vedro jako letos tak to dopadne spatne,v dobu obradu bude natoceny strasne nestastne slunce primo na partystan a na catering s jidlem,takze jsme dosli k zaveru ze bude lepsi do restaurace..jenze ve Chlumci jsme nasli jen jednu ktera nam vyhovuje..tak snad to projde...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?