Svatba 9.8 2018 /18.8 2018 -numerologie

Profilova fotka
Ahoj vsem nevestam, Planujeme svatbu-zvolene terminy viz vyse. Bohuzel u obou dat vychazi vysledne cislo 1, ktere je nejmin oblibene. Nikdy jsem na tyhle veci moc neverila, ale nejak mi to ted v hlave srotuje. Obe ty data se nam libi a i pocitove jsou nam nejbliz. Resi nekdo tady stejny problem?
Odpovědět
O numerologii se nezajímám, ale snad trochu pomůžu :-) Pokud na to moc nevěříš, tak bych to neřešila :-) Obě data jsou krásná a řekla bych, že o ně bude velký zájem, hlavně o 18.8.2018 :-) Proto bych neváhala a termín si zamluvila, jak na matrice, tak na místě hostiny, fotografa atd :-) A štěstí či nespokojenost nezáleží na datumu :-) My jsme taky chtěli určité datum, ale na matrice měli nějakou akci, tak neoddávali.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, a co znamená, když vyjde to číslo 1? :) Já tedy moc nechápu, proč zrovna tohle řešit - my máme svatbu 9. 9. 2017 a když to sečteš, máš taky ...1 :) Možná, kdybych si zpětně spočítala součet číslic ve všechny dny, kdy se stalo pro mě něco důležitého, tak bych se ještě divila :D
Odpovědět
Profilova fotka
Jednička není opravdu nic moc. Ideální je číslo 6. Měli jsme teď v květnu svatební den na číslo 6. Když o numerologii člověk nic neví, tak je dobré spoléhat na intuici. Svatba je o dvojici. Ze dvou se sice stává jedno, ale jednička je zároveň číslo individuální, bojovné a vítězné. Vliv planety Mars. Nemá příliš dobré energie na společnou cestu dvou... Numerologie opravdu funguje, jako spousta jiných esoterických věcí. A není to otázka víry, ale vlastní zkušenosti. Na světě se neděje nic náhodně ;-) . Pokud chcete opravdu podpořit Váš vztah do budoucna, volte číslo 6. Stejně Vám ale nikdo nezajistí šťastné manželství, to je na Vás, co dobrého budete do něho vkládat. Vybrat si správné datum svatby je takový "bonus" , taková malá výhoda. Když se dá využít, tak proč ne. :-). Myslím, že důležitější než pozitivní numerologické datum je součet Vašich životních čísel. Podle tarotové numerologie je poměrně snadné se orientovat v základních informacích. S minulým manželem jsem měla číslo 12 a to je Viselec. I bez hlubších znalostech lze říci, že to nebude nic moc. Měla jsem svatbu v termínu numerologické 6. Jak mi řekl kamarád duchovní terapeut, díky tomu náš vztah vydržel déle a byly tam další pozitivní věci. Takže tak :-D .
Odpovědět
Vykašli se na numerologii a vyberte si podle sebe, jsou to jen čísla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mki jsme spolu uz temer 15 let, proto si rikam jak by nas datum svatby mohlo ovlivnit… hlavne my jsme dali i vybrat i lidem z naseho okoli… dala jsem terminy a pak zvolila vlastne ten co lidem vyhovoval nejvice, kde je zrovna ten soucet cislo 1. U toho druheho data byl soucet 3. A soucet nasich zivotnich cisel zjistim jak prosim?
Odpovědět
Profilova fotka
@luminiscence zname to individualismus, ale nekde jsem zase cetla, ze to manzelstvi je klidne a verne, tak ja hele nevim: -)
Odpovědět
Profilova fotka
@mki moje zivotni cislo je 1 :-) a pritelovo 4. Takze 5 dohromady, ale nikde ohledne toho co to znamena nemohu nic dohledat.
Odpovědět
Profilova fotka
@terkasofinka Numerologie je plný internet, ale pro hlubší náhled do sebe a partnera je dobré navštívit dobrého numerologa, astrologa a nebo kartáře. Informace "snadno a rychle" bývají povrchní a jsou jako horoskopy z bulvárních časopisů. Manželství bude takové, jaké si uděláte :-). Je dobré na něm vědomě pracovat a obrušovat hrany. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že to funguje, když to dělají oba. Po osmi letech s partnerem je nás vztah hlubší a lepší než na začátku. A od svatby cítíme opravdu změnu. Jinak 5 je Velekněz. Ten je o důvěře, víře, o učení a vztazích založeních ne prvoplánově na sexualitě. Taková solidní, vážnější a poměrně stabilní témata do vztahu. Stínem je konzervatizmus, uvěznění ve vlastním nekompatibilním systému a neschopnost vlastního uvažování.
Odpovědět
Profilova fotka
@terkasofinka Mrkla jsem na tvůj profil. Ty lásky na první pohled bývají často vztahy z minulých životů. Někdo je citlivější a jeho podvědomí to pozná a vyšle signál :-) . Držím palečky k radostným svatebním přípravám ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, holky. Pokud byste na některý z těchto termínů (nebo i jiný) hledali fajn kapelu, mohu doporučit služby mé kapely Bosáci popř. mé druhé kapely Boston. Více v SZ nebo zde.
Odpovědět
Dobrý den všem nevěstám :), zabývám se numerologií a ráda bych vám k tématu hledání toho správného termínu něco napsala. Řídila bych se srdcem to úplně na prvním místě. Pokud však někoho numerologie zajímá, není to tak jednoduché, jak to vypadá :). Nedají se věci vytrhávat z kontextu, takže se nedá brát v úvahu jen samotné datum svatby, ale je třeba také znát nejen vaše životní čísla, ale především celé datum narození obou partnerů. Pokud už se to ale začne řešit na této úrovni, je možné, že zjistíme, že příští rok není vhodný (vždy se dozvíte proč) a je jen na vás, jak se všemi těmi informacemi naložíte. Je toho ještě mnohem více a většinou mám zkušenost, že Vesmír to stejně zařídí tak, jak potřebuje x-) . Numerologie je úžasná, pokud potřebujete řešit opravdu něco velmi konkrétního, kdy se potřebujete dozvědět něco o sobě tak, abyste mohli na sobě pracovat. Pracujte i na vašich vztazích, protože naše životy se odehrávají v cyklech. A ty se nám samozřejmě každému mění. Pokud máte tyto informace, tak pak máte také vysvětlení, když dojde k nějakým vztahovým nedorozuměním, proč tomu tak je, v jakých energiích se pohybujete vy a v jakých váš partner. Lépe se vám to chápe a tím pádem méně dochází k rozpadům manželství, chápeme více souvislosti a ušetříme si tak spoustu bolestných lekcí. Milé slečny, přeji vám všem krásný a šťastný život ať ta vaše svatba bude kdykoliv. Neodpustím si jen jednu poznámku, že srpen není pro svatby téměř vůbec vhodný, číslo 8 je samo o sobě hodně silné a je to číslo karmy.
Odpovědět
Profilova fotka
Neřešte kraviny a vyberte datum, které se vám líbí :).
Odpovědět
Článek se načítá
@terkasofinka Číslo 5 Číslo vztahů – silně energetických, tzv. zakončení karmického vztahového zatížení Tyto vztahy jsou snad nejtěžší z celého cyklu partnerských osudových čísel. Dojdou na přetřes všechny možné roviny a programy obou jedinců. Pětka totiž vyžaduje mnoho úsilí, je středem všech čísel a většinou se potkávají v pětce dva velice silní jedinci. Málo kdo pětkový vztah ustojí. Pokud tyto vztahy skončí, nezůstává kámen na kameni. Na tyto vztahy se nikdy nezapomíná. Jsou silné, krásné, ale i bolestivé. V těchto svazcích se musí našlapovat velice opatrně. Pětka je jako křehká květina, která může uhynout ze dne na den, pokud nemá stabilní a pevnou půdu. Pokud není respektován ve vztahu střed, který by měl být o prostoru, volnosti, pochopení a ruku v ruce konaným dílem, dochází k rozpadu. Oba jedinci by si měli stát pevně za svým a budovat si společnou sebeúctu a důvěru. Někdy pětka připomíná boj o moc a jeden druhého mohou nejenom ovládat, ale i energeticky vysávat. Měli oba vědět, co od vztahu chtějí a nebát se společně tvořit a komunikovat. Vázne li komunikace, může docházet k energetickým střetům, založených na nedorozumění a nepochopení. Pětka žije z nervózní energie, kterou je třeba se naučit ovládat a pracovat s ní. Učí komunikaci a trpělivosti. Pokud si nedají dostatek prostoru, oba uhynou za živa a roztříští se svět obou jedinců na malé kousky. Většinou jde v těchto vztazích vibrace číslo 5 o dva silné jedince, kteří se znají již mnohdy tisíce let, prošli si těžkými vztahovými cestami a nyní se mají společně naučit jít cestou rovnováhy a společného sdílení a tvoření. Většinou si již společně někdy v minulosti velice ublížili a tento proces by se neměl opakovat, jelikož se budou stále vracet do minulosti a odžívat znovu a znovu to, co nedokonali. Mají společně konat velké dílo, spolupodílet se na jakémkoliv tvoření, cestovat, žít a dýchat na plno, ovšem jen ve vzájemné důvěře a podpoře, jedině tak se mohou stát velkými mistry tohoto pětkového vztahu. Vztah 4 a 1. Čtyřka sedí, nic moc s ní nehne, zato jednička se chce hýbat. Čtverka by se měla inspirovat jedničkou a obě čísla by tak mohly nalézt společnou cestu, jak se vzájemně podporovat a vést. Stačí takto?
Odpovědět
Profilova fotka
Bože... Ještě řešit, jaké číslo vyjde, když budu počítat číslíčka v datu naší svatby, to tak, málo starostí mám! :D Když vás to trápí, používejte třeba vietnamský kalendář, třeba vyjde číslo lepší. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to teda moc nechápu... Proč řešíte takové věci? Spokojené manželství se utváří z naprosto jiných věcí ... Je to o lidech, o Vás dvou, ne o výsledném číslu 1. To je můj názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@numerologie21 jeeeee jste moc hodna dekuju strasne moc. S pritelem jsme 15 let… urcite na nas, neco sedi. Mame hodne italsky vztah, ale zkouseli jsme bez sebe byt a nikdy jsme to nedokazali. Ted mame uz 3 letou dceruva svoje emoce se snazime drzet na uzde a pracovat s tim, aby jsme byli oba dva klidnejsi: -)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@numerologie21 dobry den, zajimalo by me kdyz ja jsem 7 a pritel je 2. Vybirame z terminu 1.9.2018 nebo 15.9.2018. nebo bychom meli vybrat nejaky se souctem 9? Docela me to zaujalo, tak nad tim premyslim. Dekuji za odpoved Alena :-)
Odpovědět
Holky, pokud si dva lidi nerozumí, numerologie nepomůže... A pokud si rozumíte, je úplně jedno, jestli máte svatbu 1/4 nebo 18/8
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Zdravim, vas zaujala me vase konverzace a rada bych se dozvedela vice, bylo by mozne se na nekoho obratit ci me nekam odkazat krom kartare, apod. Na to bohuzel cas nemam, spise si rada neco prectu. Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@numerologie21 mohla bych pozadat o informace o par datumech dekuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?