Svatba 4.7.2015

Profilova fotka
Ahojki holky :-) tak co taky se tento den budete vdavat? :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahojky, jj toto datum mame taky uz zarezervovane ;)
Odpovědět
Ano :-) a už se moooc těšíme ..
Odpovědět
Profilova fotka
Chodíte už na šatičky?? :)
Odpovědět
už jsem se byla dívat, ale stále jsem si nevybrala ty pravé .... ve středu jedu ještě do jednoho salonu, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám ke 4.7. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart. Pomůže Vám s naplánováním Vaší svatby se vším všudy. Více na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
My uz jsme si datum vybrali a zítra jdeme za pane farářem. Můj přítel si moc přeje svatbu v kostele a co ja bych pro něj neudělala :-*
Odpovědět
Taky se pridavam ke 4.7. :-) Myslite ze nam vyjde pocasi?
Odpovědět
Profilova fotka
Musí nám vyjit počasí a i kdyby ne tak to bude krásně :-)
Odpovědět
Ahojky, musím sem také napsat, dnes přítel zařídil také tento termín, určitě na něm bude něco magického:-)počasí snad vyjde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky dneska jsme našli perfektní mistecko na hostinu :-) jsem s toho uplne nadsena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už taky máme místo na hostinu a fotografa :) a obřad budeme mít na zámku Raduň :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky 4.7.2015 :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem taky chtěla obrad na zámku ale muj miláček si vydobyl svadbu v kostele a co ja bych pro nej neudelal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v kostele jsou krasne svatby... Byla jsem na dvou a nadhera akorad straaasne dlouheee :)
Odpovědět
Profilova fotka
kdy jdete slečny vybírat šatičky?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki holky :-) před týdnem jsme byly na svatebním veletrhu a zjistila jsem že nás termín je ten nejžádanější. :-) Tak jsem se dneska vydala do salonů a vyzkousela jsem snad tucet saticek a u jednich jsem se i rozplakala byly nadherne :-) asi jsem se podruhe zamilovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejžádanější? tý brďo :-) pro nás to nebylo nijak magický, chtěli jsme červen a to neklaplo, tak jsme vzali první červencový termín :-) na šatky půjdu až po Novém roce.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo no.... jak jsem se ptala kameramana a pak i vizážistky tak mi tak rekli ze uz uz maji obsazeno. A ze to byl prvni termin co se obsadili. Je zadanej kvůli tem svatkum co budou potom :-) My jsme si ten termín vybrali sami a pak po asi po čtrnácti dnech jsme to zasnoubeni jeli oznamit moji babicce. A ta mi rekla ze se na ten termin vdavala taky a ze tento rok jsou spolu uz padesat let. :-) pro me je to takovy osudovy asi to tak melo byt :-)
Odpovědět
Take mame 4.7.2015 :-) a vse vyjde, mam objednane nadherne slunecne pocasi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme 4.7.2015...šaty jsem ještě vybírat nebyla,tak snad nebudou všechny pěkné rozpůjčované. :D
Odpovědět
Hlasim se do party. Mame domluvene misto obradu i hostiny , fotografa, kameramana, dort, vizazistku na vlasy a liceni. V lednu budu resit DJ. A v unoru tiskoviny. Co vy uz mate a jaky mate harmonogram?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky přidávám. My jsme si toto datum vybrali, jelikoz jsem byla v tento den pozadana o ruku (zrovna jsme byli v USA a tam se slavil Den Nezavislosti :-) ) a tak jsme si rekli, do roka a do dne ;-) Dneska jsme byli datum potvrdit na matrice. Misto obřadu a hostiny už máme, fotografa taky a pak jeste kolacky. Zbytek ještě čeká na naplánování. Šaty jdu zkoušet koncem ledna.
Odpovědět
Také se připojuji k terminu 4.7,2015 vše zařizeno, ještě pár drobnosti objednano tady z beremese a pak uz jen nakupovat( mame velky zahradni stan a svatba bude u nas na zahrade) porad vymyslim nejake levne doplnky a dekorace, poradte neco holky, nejaky eshop nebo nekdo tady?diky moc a hodne stesti v pripravach :)
Odpovědět
To mate vazne uz vse zarizene ? Mam se zacit stresovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jen 79 dni devcata ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ambera Teoreticky už máme všechno. Teď to jen "dotáhnout" :-) Ještě jsme ale nevyřešili hudbu...a oznámení budeme dělat tento víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už taky máme skoro vše, zbývají drobnosti a v květnu máme domluvenou schůzku v restauraci na sestavení menu jinak vše podstatné už máme :-)
Odpovědět
@duckie uplne mi diky tobe spadl kamen ze srdce! taky jeste nemame oznameni a bojim se aby se to stihlo, bo kolacky budeme davat uz za mesic! :/
Odpovědět
Profilova fotka
@lostrisvaenre My si ho děláme sami, takže záleží jen na nás, kdy se dokopeme k tomu zasednout, vytisknout, nastříhat, nalepit. Ale přítel má v práci řezačku na papír, takž on bude v sobotu pracovat a já u něj řezat :) a v neděli to dodělám...i kdyby kdovíco!!!! :-D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?