Menu Forum

Svatba 23.5.2015

29. zář 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
deyzels
3
Registrovala se 5. května 2014 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
deyzels
3
Registrovala se 5. května 2014 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 5 přátel.
 Ahoj holky, budete se vdávat v tento den? A máte už něco zařízené, objednané? My zatím jen místo a ubytování.. emoticon kde to budete mít? emoticon
12. kvě 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
najkou
Registrovala se 20. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Pelhřimov.
fotoportrét
fotoportrét
najkou
Registrovala se 20. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Pelhřimov.
 Ahoj ještě nejsme rozhodnuti svatba bude 23.5 nebo 2.5 .. Mám zatím jen zamluvenou kapelu a začínám rozhazovat sítě. Vybírám barvu, koukám po šatech atd.. Nejraději bych už všechno připravovala ale myslím si že času je dost nechci být jak blázen emoticon emoticon
13. kvě 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deyzels
3
fotoportrét
fotoportrét
deyzels
3
 My máme to datum protože je to naše výročí, to spolu budeme 8 let. Snad emoticon my teď pojedem zamluvit místo, jinak zatím nemáme nic právě. A kde to budete mít? emoticon
14. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
najkou
fotoportrét
fotoportrét
najkou
 my 7,5 emoticon tak to jsme na tom skoro stejně emoticon na zámku v Pacově a vy?
17. kvě 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 574 příspěvků a 2 inzeráty. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 574 příspěvků a 2 inzeráty. Má 8 přátel. Zlín, Region Zlín.
 jejda vždyt je to za rok!!! cas se bude táhnout a budete věci překombinovávat. já měla skoro rok a už mě to ani nebaví emoticon
17. kvě 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @mallorca123 my měli na plánování přes dva roky a dneska vím,že to bylo dobře,všechno proběhlo v klidu a bez stresu,všechny domluvy vyšly na jedničku a nemuseli jsme řešit,že nám někdo něco odřekl na poslední chvíli. Podle mě je lepší to mít všechno promyšlené včas než se stresovat na poslední chvíli
17. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
najkou
fotoportrét
fotoportrét
najkou
 jojo taky sem ráda že na to máme rok ... jsem nerozhodná tisíckrát všechno změním takže na to musím mít čas emoticon emoticon zatím jen koukám po netu a sbírám inspiraci .... šaty budu vybírat až někdy v zimě...musím nejdřív něco shodit po porodu emoticon
17. kvě 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
 @stastnanevesta dva roky planovat??!! no to by mě kleplo!! to fakt přece nemůže bavit. vše podstatné se stihne za 3 měsíce a pak jen drobotiny a je to. co na tom chcete plánovat dva roky??? ale je to asi věc názoru.
17. kvě 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @mallorca123 no,je to spíš tak,že jsme od zásnub do svatby měli přes dva roky,pomalu jsme se rozhlíželi a plánovali,co a jak a faktické plánování a zařizování bylo tak přes rok,už si to přesně nepamatuju. Já nesnáším dělat věci ve spěchu a ve stresu,tak jsem ráda,že jsme to měli takhle.ale máš pravdu,každého věc
17. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
fotoportrét
fotoportrét
mallorca123
19
 mě spíše příjde že už vše mám...skoro a ted jen čekám na den D. ale fotky máte moc pěkné!! vyšlo vám počasí, to jediné naplánovat neumím. :(
17. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
syfa
4
Registrovala se 28. května 2013 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
syfa
4
Registrovala se 28. května 2013 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 krásné datum...mám narozeniny emoticon
já bych se zbláznila promýšlet svatbu dva roky. Zasnoubili jsme se loni 24.5. a svatba byla v září. A stačilo mi to. Taky jsem nerozhodná a kdybych na to měla víc času , tak všechno stokrát změním a překombinuju..ke konci jsem si už říkala,že nechci na nic myslet , že snad už je všechno zařízené , hlavně někde nevidět nic nového pro co bych se nadchla. A za pár týdnů už budem tři a já teď zas řeším dětský pokojík...snad to též přežiju ve zdraví!!! emoticon
17. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deyzels
3
fotoportrét
fotoportrét
deyzels
3
 @najkou my to budeme mít v hotelu Renospond..Podle pocasi chceme venkovní obřad i hostinu. Obřad určitě, no hostinu uvidíme, přece jen květen není srpen.. emoticon emoticon jinak spis jen jen zatím koukáme a zjišťujeme nejlepší ceny. emoticon
19. kvě 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim, nevesty. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete do naseho profilu nebo rovnou na webovky, zda Vas termin mame jeste volny. Pokud ano, radi Vam pripadne zahrajeme, stejne jako vice nez 220 parum za poslednich 15 let. emoticon.
18. čer 2014 v 19:34  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dasara (33 r.)
5
Registrovala se 26. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 12. září 2014
    Strážnice/Bzenec, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
dasara (33 r.)
5
Registrovala se 26. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 12. září 2014
    Strážnice/Bzenec, Region Hodonín
 to bude mít dcerka 2. narozeniny emoticon
No, taky mně přijde asi zbytečné plánovat rok dopředu...my začli plánovat na konci ledna, plánovali jsme asi měsíc a pak mě to přestalo bavit...no, myslím, že bych se měla zase pustit do dalšího emoticon nějak se mi asi ani nechce... si říkám, že je mi asi svatba (myslím, jak to bude) někde v zádu.... emoticon emoticon no, ale tchýni to nenechám zařídit a muž...to by dopadlo emoticon asi se na to vrhnu...příští měsíc emoticon
18. čer 2014 ve 20:18  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim, nevesty. Stale nabizime sluzby hudebni skupiny Bosaci (www.bosaci.cz) a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio (www.bostrio.cz). Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
17. črc 2014 v 15:25  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martin_patek
Svatební diář - Exkluzivní svatební zboží
Martin Pátek PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 210 inzerátů
19

“AKCE 1+1 ZDARMA na Svatební diář Smart pouze do dnešní půlnoci 11.11.2014 - naleznete v našem e-shopu.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martin_patek
Svatební diář - Exkluzivní svatební zboží
Martin Pátek PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 210 inzerátů
19

“AKCE 1+1 ZDARMA na Svatební diář Smart pouze do dnešní půlnoci 11.11.2014 - naleznete v našem e-shopu.”
(Před 2 lety)

Vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart, pomůže Vám naplánovat celou svatbu. Více na mém webu
17. zář 2014 ve 12:02  •  www.svatebni-diar.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim, nevesty. Vas termin mame jeste volny. Pokud stale hledate kapelu, nabizim Vam sluzby hudebni skupiny Bosaci a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio. Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
29. zář 2014 v 08:57  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí