Menu Forum

Svatba 2018 :)

24. bře 2017  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
Registrovala se 17. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 30 příspěvků. Má 5 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
Registrovala se 17. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 30 příspěvků. Má 5 přátel. Region Přerov.
 Tak to abych se šla poptat už teda zatím jsem ješte nikde nebyla jen celou dobu pokukuji .....
10. říj 2016 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkao
Registrovala se 27. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba bude 18. srpna 2018
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
katunkao
Registrovala se 27. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Havlíčkův Brod.
 @mamkajitty Taky máme stejný termín, je dobře vše pořádně naplánovat. emoticon
7. led ve 20:50  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkao
fotoportrét
fotoportrét
katunkao
 Taky už vybíráme místo, aby bylo volné. Hlavně oblíbené datum 18.8.2018 bude asi nával.
7. led ve 21:15  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muskalka
Registrovala se 9. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
muskalka
Registrovala se 9. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky, my planujeme svatbu taky na 2018.Pravděpodobně asi na květen.Říkám si, že mám pořád spoustu času a taky počítám s tím, že v květnu moc svateb neni,takže bude všude volněji emoticon
10. led ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkao
fotoportrét
fotoportrét
katunkao
 No já mám už zamluvenou kosmetičku, ten datum, fotografku a koukáme po místě.
10. led v 16:18  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muskalka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
muskalka
  • Neví, kdy bude svatba
 To mi zatim nemame nic konkretniho, ted zaciname hledat misto. Ale nejprve se musíme domluvit,jestli jižní Čechy nebo severní Morava(odtud pochází přítel).Takže bych začala asi tím emoticon
11. led v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (38 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (38 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Zdravím, nevěsty. Pokud byste sháněli kapelu na Vaši svatbu, rád bych Vám nabídnul služby mých dvou kapel - buď skupiny Bosáci nebo Boston. Více v SZ. Hezký den...
13. led v 10:21  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akemi9160
Registrovala se 8. února 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Sokolov, Region Sokolov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
akemi9160
Registrovala se 8. února 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Sokolov, Region Sokolov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Taky plánujeme svatbu na rok 2018.Ještě jsme ale nevymysleli měsíc,jaký je podle vás nejlepší,aby nebylo moc horko ?
20. led ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djmech (35 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (35 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
 Ahoj nevěsty emoticon ... i já se připojím s nabídkou... Jsem DJ zajišťující hudbu a moderování svatebních oslav. Chcete-li si pohodlně vybrat nějaké skvělé datum (třeba toho 18.8.2018), tak je ten správný čas emoticon. Jsem z Mladé Boleslavi, ale jezdím po celé ČR (hlavně tedy střední a východní čechy, Praha..)
8. únor ve 14:28  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 Tak my uz mame rezervovane misto emoticon)
15. únor ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alaw
1
Registrovala se 20. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
alaw
1
Registrovala se 20. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků.
 My taky planujeme na 2018. Konkretne cerven, planuji vsechno ze zahranici, takze proste potrebuji cas. Pristi tyden letime do CR se podivat na nase vybrane misto, tak doufam, ze se nam to bude libit tak jako na fotkach... Jestli to neklapne, tak asi budu uprimne brecet emoticon
15. únor ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 Tak holky jak pokračuje ? emoticon) My máme už rezervované místo, kadeřníka, kosmetičku i dort emoticon
18. únor ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. únor ve 23:45 • sennamiru
fotoportrét
fotoportrét
morrighan (21 r.)
24
Registrovala se 1. února 2017 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků. Má 17 přátel. Cieszyn, Polsko.
  • Svatba bude 14. července 2018
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
morrighan (21 r.)
24
Registrovala se 1. února 2017 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků. Má 17 přátel. Cieszyn, Polsko.
    Region Brno
 Vy jste šílené, dámy! Já tedy plánuji, ale nevím, zda je moudré už teď něco domlouvat, věci jako dorty či výzdoba mi připadají zbytečně brzy, bůhví, co se s tou firmou za rok stane a když jsem se byla poptat na matrice na detaily, řekla mi paní, že s výběrem místa mám přijít tak 5 měsíců předem. :O Což mě celkem deptá, chceme se brát na Špilberku, vím, že svateb tam bývá dost, tak nechci přijít na matriku a dozvědět se, že nám to nějaká hetero svatba vyfoukla. Na druhou stranu nechci být za cvoka a chodit tam znovu teď, když mi jasně řekla 5 měsíců předem...:( Ach jo, já fakt nevím. :(
22. únor ve 03:55  •  Svatba bude v červenci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkao
fotoportrét
fotoportrét
katunkao
 @morrighan Určitě bych tam šla znovu. Je to opravdu dlouhá doba, ale už slyším, že některá místa na příští rok už jsou zadaná, řekla bych že zrovna u místa není na co čekat.
22. únor v 08:15  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 Tak já už mám i fotografa domluveného a na matriku mám zajít letos v prosinci co mi psaly tak až v prosinci všem potvrdím vše a od firmy nemáme nic takže vím že dort a focení máme v pohodě emoticon
22. únor v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka3991
Registrovala se 15. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
martinka3991
Registrovala se 15. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 Přidávám se emoticon Chtěla bych 18.8.2018. Plánuji se jít za měsíc zeptat na termín. Jinak víc neplánuju, jen se poohlížím po inspiracích
22. bře ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morrighan (21 r.)
24
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
morrighan (21 r.)
24
    Region Brno
 @katunkao Byla jsem tam a rekli nam, ze smula, ze se tam mame vratit az v unoru a ze az v unoru nam budou ochotni dat vubec nejake papiry na vyplneni zadosti o datum, misto, cas... Takze mame smulu a fakt me to desi, co nam v unoru povi.
24. bře ve 14:05  •  Svatba bude v červenci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí