Svatba v roku 2018 :)

Profilova fotka
Ahoj holky chci se zeptat plánuje některá z Vás svatbu až na rok 2018 ??? A jestli už se porozhlížíte po inspiracích ??
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Až budete vybírat kapelu na svatbu, mrkněte případně na odkaz. Třeba Vás zaujmeme. ;)
Odpovědět
@mamkajitty Jeejda, jakto, že budete mít svatbu až v roce 2018? :-) Jestli nevadí, že se ptám..
Odpovědět
Profilova fotka
@mamkajitty Já začínala v roce 2014 plánovat. Za tři měsíce se vdávám a v podstatě už mám klid :-) ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, čím dříve, tím větší pohoda potom před svatbou :-) Posílám inspiraci pro sladění dospělých družiček ! Juraj Bohuš
Odpovědět
Profilova fotka
@lukashsax Děkuji za nabídku :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@androz Tak to je super :) Taky už se těším pak jen na pohodu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskapm Určitě nevadí :) Moc mě nadchlo datum 18.8.2018 a vychází to i na sobotu a máme ročního prcka a jelikož jsme oba bez rodičů tak bude pro nás lepší jak bude nejmenší mít aspoň ty 3 roky a nespěcháme radši vše v klidu jsme spolu 8 let máme krásné 3 děti tak věřím že ty dva roky zvládnem :D
Odpovědět
Profilova fotka
@androz A můžu se ještě zeptat čím jste tak začínala děkuji moc :))
Odpovědět
Ahoj, já se vdávám letos, ale začala jsem tím, že jsem si zarezervovala místo v restauraci a zarezervovala kostel- pak už vše přizpůsobuješ termínu. Každopádně váš termín bude asi hodně oblíbenej, takže bych klidně začala to místo řešit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mamkajitty Ahojky, já i moje kamarádka jsme začaly plánovat brzo a obě jsme začaly rezervaci termínu v místě hostiny i obřadu. Kamarádka proto, ze chtěla svatbu 15.5.2015 (takže taky zajímavé datum jako to vase) a já proto, že jsme chtěli obřad ve 14:00, ale místní matějka oddava nejpozději ve 13:00, takže jsem zpracovávala paní matrikarku :-D. A když budeš mít tohle, tak určitě pak fotograf a hudba.
Odpovědět
Profilova fotka
Ne matějka, matrika...
Odpovědět
Profilova fotka
@mamkajitty Haha. No já nemám žádný plánovací diář ani nic podobného, takže tak nějak, jak se mi zrovna chtělo. Jako jedny z prvních věcí jsem nakupovala věci, které vydrží - svíčky, mašličky, truhlu na obálky a podobně. Datum jsme si stanovili už dávno, takže to jsem neřešila. Domluvila jsem se se švadlenou na ušití svatebních šatů a šatů pro svědkyni. Rok předem jsme začali šetřit, zamluvili místo obřadu, domluvili se s knězem a začali se domlouvat v místě svatební oslavy. Udělali jsme si taky rozpočet a seznam hostů v excelu, ve kterém odškrtáváme potvrzení účasti. V prosinci jsme koupili oblek, knoflíčky a košili pro ženicha. Teď v lednu jsme objednali oznámení, v březnu už jsme je rozdali/rozposlali většině hostů. (Bereme se v pondělí, takže jsme chtěli všechny informovat včas.)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@androz Super díky moc za info jen se zeptám na kolik je tak ideální čas obřadu ?? na 11 ??? Šetření nás taky čeká jen rodina nám dělá 60 osob :/ tak jsem zvědavá kolik si budem muset připravit
Odpovědět
Profilova fotka
@adrianapetrova Tak to jsem ráda že nebudu jediná kdo začne takhle dříve :))
Odpovědět
Profilova fotka
@mamkajitty Tak to máme podobný počet hostů. My máme obřad v 10:30.
Odpovědět
Profilova fotka
Já přemýšlím že bych nechala obřad na 12:00 pak oběd a pak focení . a do jaké barvičky ladíte jestli se můžu zeptat ?
Odpovědět
Profilova fotka
@mamkajitty doporucuju (pokud si jeste muzes vybrat hodinu) obrad nejdriv 12:00...12-13:00 je ideal z hlediska planovani zbytku dne (zvlast pokud pojedete klasiku obed a vecer raut) :-)
Odpovědět
myslím, že 11h je podle mě zbytečně brzy. Nejdříve bych plánovala obřad kolem poledne. On´je ráno přeci jen pořádný frmol ,tak aby byla nějaká časová rezerva. Ale záleží samozřejmě jak je svatba veliká. My máme obřad ve 13h
Odpovědět
Profilova fotka
@laka_lacenda Tak já doufám že si vybrat ješte budeme moct plánujem za dva roky
Odpovědět
Idealni me prijde obrad 10.30-11.00 pokud je svatba v kostele, 11.00-13.00 pokud je obrad civilni. Aspon teda v pripade, ze chcete klasicky obed :-) Popravde nechapu, proc nekdo dela obrad ve tri a pak jeste obed. Kdybych byla host na takove svatbe, tak se naobedvam uz doma, nebo budu trpet hlady.
Odpovědět
@kajulinek Potom se tomu říká večeře ;-) Máme obřad ve 14:00 a jsem za to moc ráda. Hosté se můžou naobědvat doma. To, že jsou pozvaní na svatbu přeci neznamená, že nemají od rána jíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@svatbajanaahonza Svatba bude v obřadní síni tak to vidím na tu 12 hodinu ideální :))
Odpovědět
@svatbajanaahonza to uplne schvaluju, ale prave tady dost casto narazim na model obrad pozde, pak klasicky trichodovy obed, a vecer (coz znamena prakticky hned po obede) raut. A mozna tem nevestam ne, ale me proste prijde divne mit dva obedy, nebo ten prvni az ve ctyri
Odpovědět
@kajulinek Bude i oběd i raut. Ono jen záleží, jak to nazveš. Doma tomu říkáme oběd a víme o čem mluvíme a cizím říkáme zásadně večeře, protože kdykoliv jsme řekli, že je obřad ve 14:00 a pak je hostina, tak první (bohužel) reakce byla - to asi budu mít hlad, když bude oběd až v půl páté :-D Bylo mi z toho trochu smutno a zároveň mě to pobavilo, jak lidi nepřemýšlejí. Hostina v pět = znamená to, že od snídaně budu mít hlad, ale když to nazvu večeři, tak lidem dojde, že oběd je na nich před tím, než pojedou na obřad :-D
Odpovědět
Připrav se, že to plánování předem není vždycky jednoduché... :-) my máme svatbu za rok na jaře - květen 2017 a začala jsem plánovat tento měsíc a někde se na mě dívali jak na blázna, co že to domlouvám tak brzo. Volala jsem na matriku a bylo mi řečeno, že na rok 2017 rezervují termíny až od 1.září 2016... Jinak my jsme začli výběrem místa obřadu a hostiny a pomalu se díváme po fotografovi, já po kadeřnici a švadlence na ušití šatů, ale šít budu až v zimě, chci do té doby trochu zhubnout... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@shigella S tím budu počítat :)) ale zas já jsem hroznej puntičkář tak si to pořádně vypiplu :D a za zeptání člověk nic nedá beru to sportovně :))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobry den, chtela bych Vam nabidnout nase sluzby. Vyrabime svatebni dorty a pripravujeme sweetbary, muzeme navrhnout Vam Vas jedinecny a dort. Nabizime ochutnavky, rozvazime po Praze a Stredoceskem kraji. Podivejte se na nas profil a nevahejte se nas kontaktovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Páni ten čas utíká ,ani bych neřekla že je to už půl roku co jsem se tu vyptávala :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to neni od veci zacit driv planovat.. my plaujem na pristi jaro a nekde uz v lete brali objednavky na 2018..Dve mista, ktery se nam moc libily, jsme kvuli tomu museli vyskrtnout..
Odpovědět
Dámy a nemáte strach, že třeba datum 18.8. 2018 (naše výročí :-) ) se obsadí na matrikách daleko dříve než oficiálně otevřou rezervace? Známé nikde nemáme :-( . Statistiky tvrdí, že sňatků ubýva, ale rezervace míst rok- dva dopředu kvůli obsazenosti mně přijde hrozná :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?