Menu Forum

Svatba 2018 :)

10. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
Registrovala se 17. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 22 příspěvků. Má 6 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
Registrovala se 17. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 22 příspěvků. Má 6 přátel. Region Přerov.
 Ahoj holky chci se zeptat plánuje některá z Vás svatbu až na rok 2018 ??? A jestli už se porozhlížíte po inspiracích ??
27. dub ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Zdravím. Až budete vybírat kapelu na svatbu, mrkněte případně na odkaz. Třeba Vás zaujmeme. ;)
28. dub v 09:42  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruskapm
9
Registrovala se 25. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků. Má 51 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
beruskapm
9
Registrovala se 25. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků. Má 51 přátel.
 @mamkajitty Jeejda, jakto, že budete mít svatbu až v roce 2018? emoticon Jestli nevadí, že se ptám..
28. dub v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 296 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 8. srpna 2016
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 296 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
    Region Praha
 @mamkajitty Já začínala v roce 2014 plánovat. Za tři měsíce se vdávám a v podstatě už mám klid emoticon emoticon .
28. dub v 09:57  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satydruzicky
Šaty nejen pro družičky
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region České Budějovice
PRO Shop: 67 inzerátů
9

“NOVĚ DĚTSKÉ ZBOŽÍ - družičky a mládenci ! NAKOUKNĚTE NA NÁŠ SHOP !”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
satydruzicky
Šaty nejen pro družičky
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region České Budějovice
PRO Shop: 67 inzerátů
9

“NOVĚ DĚTSKÉ ZBOŽÍ - družičky a mládenci ! NAKOUKNĚTE NA NÁŠ SHOP !”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den,
čím dříve, tím větší pohoda potom před svatbou emoticon
Posílám inspiraci pro sladění dospělých družiček !
Juraj Bohuš
28. dub v 10:08  •  www.satydruzicky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @lukashsax Děkuji za nabídku emoticon))
28. dub ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @androz Tak to je super emoticon Taky už se těším pak jen na pohodu emoticon
28. dub ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @beruskapm Určitě nevadí emoticon Moc mě nadchlo datum 18.8.2018 a vychází to i na sobotu a máme ročního prcka a jelikož jsme oba bez rodičů tak bude pro nás lepší jak bude nejmenší mít aspoň ty 3 roky a nespěcháme radši vše v klidu jsme spolu 8 let máme krásné 3 děti tak věřím že ty dva roky zvládnem :D
28. dub ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @androz A můžu se ještě zeptat čím jste tak začínala děkuji moc emoticon)
28. dub ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anula1
Registrovala se 11. května 2014 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
anula1
Registrovala se 11. května 2014 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Region Brno.
 Ahoj, já se vdávám letos, ale začala jsem tím, že jsem si zarezervovala místo v restauraci a zarezervovala kostel- pak už vše přizpůsobuješ termínu. Každopádně váš termín bude asi hodně oblíbenej, takže bych klidně začala to místo řešit emoticon
28. dub ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrianapetrova
24
Registrovala se 23. září 2014 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
adrianapetrova
24
Registrovala se 23. září 2014 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha - západ.
 @mamkajitty Ahojky, já i moje kamarádka jsme začaly plánovat brzo a obě jsme začaly rezervaci termínu v místě hostiny i obřadu. Kamarádka proto, ze chtěla svatbu 15.5.2015 (takže taky zajímavé datum jako to vase) a já proto, že jsme chtěli obřad ve 14:00, ale místní matějka oddava nejpozději ve 13:00, takže jsem zpracovávala paní matrikarku emoticon. A když budeš mít tohle, tak určitě pak fotograf a hudba.
28. dub ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adrianapetrova
24
fotoportrét
fotoportrét
adrianapetrova
24
 Ne matějka, matrika...
28. dub ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
    Region Praha
 @mamkajitty Haha. No já nemám žádný plánovací diář ani nic podobného, takže tak nějak, jak se mi zrovna chtělo.

Jako jedny z prvních věcí jsem nakupovala věci, které vydrží - svíčky, mašličky, truhlu na obálky a podobně. Datum jsme si stanovili už dávno, takže to jsem neřešila. Domluvila jsem se se švadlenou na ušití svatebních šatů a šatů pro svědkyni. Rok předem jsme začali šetřit, zamluvili místo obřadu, domluvili se s knězem a začali se domlouvat v místě svatební oslavy. Udělali jsme si taky rozpočet a seznam hostů v excelu, ve kterém odškrtáváme potvrzení účasti.

V prosinci jsme koupili oblek, knoflíčky a košili pro ženicha.

Teď v lednu jsme objednali oznámení, v březnu už jsme je rozdali/rozposlali většině hostů. (Bereme se v pondělí, takže jsme chtěli všechny informovat včas.)
28. dub ve 14:23  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @androz Super díky moc za info jen se zeptám na kolik je tak ideální čas obřadu ?? na 11 ??? Šetření nás taky čeká jen rodina nám dělá 60 osob :/ tak jsem zvědavá kolik si budem muset připravit
28. dub v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @adrianapetrova Tak to jsem ráda že nebudu jediná kdo začne takhle dříve emoticon)
28. dub v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
    Region Praha
 @mamkajitty Tak to máme podobný počet hostů. My máme obřad v 10:30.
28. dub v 15:15  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 Já přemýšlím že bych nechala obřad na 12:00 pak oběd a pak focení . a do jaké barvičky ladíte jestli se můžu zeptat ?
28. dub v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
Registrovala se 11. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 936 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
laka_lacenda
69
Registrovala se 11. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 936 příspěvků. Má 16 přátel.
 @mamkajitty doporucuju (pokud si jeste muzes vybrat hodinu) obrad nejdriv 12:00...12-13:00 je ideal z hlediska planovani zbytku dne (zvlast pokud pojedete klasiku obed a vecer raut) emoticon
28. dub v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amelie64
1
Registrovala se 10. září 2012 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků. Má 2 přátele. Děčín, Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
amelie64
1
Registrovala se 10. září 2012 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků. Má 2 přátele. Děčín, Region Děčín.
 myslím, že 11h je podle mě zbytečně brzy. Nejdříve bych plánovala obřad kolem poledne. On´je ráno přeci jen pořádný frmol ,tak aby byla nějaká časová rezerva. Ale záleží samozřejmě jak je svatba veliká. My máme obřad ve 13h
28. dub v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @laka_lacenda Tak já doufám že si vybrat ješte budeme moct plánujem za dva roky
28. dub v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulinek
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kajulinek
 Idealni me prijde obrad 10.30-11.00 pokud je svatba v kostele, 11.00-13.00 pokud je obrad civilni. Aspon teda v pripade, ze chcete klasicky obed emoticon Popravde nechapu, proc nekdo dela obrad ve tri a pak jeste obed. Kdybych byla host na takove svatbe, tak se naobedvam uz doma, nebo budu trpet hlady.
28. dub v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbajanaahonza
53
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků a 8 inzerátů. Má 13 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
svatbajanaahonza
53
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků a 8 inzerátů. Má 13 přátel. Region Praha - východ.
 @kajulinek Potom se tomu říká večeře emoticon
Máme obřad ve 14:00 a jsem za to moc ráda. Hosté se můžou naobědvat doma. To, že jsou pozvaní na svatbu přeci neznamená, že nemají od rána jíst emoticon
28. dub v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @svatbajanaahonza Svatba bude v obřadní síni tak to vidím na tu 12 hodinu ideální emoticon)
28. dub v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulinek
fotoportrét
fotoportrét
kajulinek
 @svatbajanaahonza to uplne schvaluju, ale prave tady dost casto narazim na model obrad pozde, pak klasicky trichodovy obed, a vecer (coz znamena prakticky hned po obede) raut. A mozna tem nevestam ne, ale me proste prijde divne mit dva obedy, nebo ten prvni az ve ctyri
28. dub v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbajanaahonza
53
fotoportrét
fotoportrét
svatbajanaahonza
53
 @kajulinek Bude i oběd i raut. Ono jen záleží, jak to nazveš. Doma tomu říkáme oběd a víme o čem mluvíme a cizím říkáme zásadně večeře, protože kdykoliv jsme řekli, že je obřad ve 14:00 a pak je hostina, tak první (bohužel) reakce byla - to asi budu mít hlad, když bude oběd až v půl páté emoticon Bylo mi z toho trochu smutno a zároveň mě to pobavilo, jak lidi nepřemýšlejí. Hostina v pět = znamená to, že od snídaně budu mít hlad, ale když to nazvu večeři, tak lidem dojde, že oběd je na nich před tím, než pojedou na obřad emoticon
28. dub v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shigella
38
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 1 inzerát. Má 13 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
shigella
38
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 1 inzerát. Má 13 přátel. Region Praha.
 Připrav se, že to plánování předem není vždycky jednoduché... emoticon my máme svatbu za rok na jaře - květen 2017 a začala jsem plánovat tento měsíc a někde se na mě dívali jak na blázna, co že to domlouvám tak brzo. Volala jsem na matriku a bylo mi řečeno, že na rok 2017 rezervují termíny až od 1.září 2016... Jinak my jsme začli výběrem místa obřadu a hostiny a pomalu se díváme po fotografovi, já po kadeřnici a švadlence na ušití šatů, ale šít budu až v zimě, chci do té doby trochu zhubnout... emoticon
28. dub v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 @shigella S tím budu počítat emoticon) ale zas já jsem hroznej puntičkář tak si to pořádně vypiplu :D a za zeptání člověk nic nedá beru to sportovně emoticon)
28. dub v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mybakery
My Bakery
PRO

Občerstvení - dorty, koláče, nápoje - Region Praha
8

“Prijdte nas navstivit na Svatebnim Veletrhu v Hotelu International Prague 25.-26.11.2016. Budeme se na vas tesit!!!”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
mybakery
My Bakery
PRO

Občerstvení - dorty, koláče, nápoje - Region Praha
8

“Prijdte nas navstivit na Svatebnim Veletrhu v Hotelu International Prague 25.-26.11.2016. Budeme se na vas tesit!!!”
(Před 2 týdny)

Dobry den, chtela bych Vam nabidnout nase sluzby. Vyrabime svatebni dorty a pripravujeme sweetbary, muzeme navrhnout Vam Vas jedinecny a dort. Nabizime ochutnavky, rozvazime po Praze a Stredoceskem kraji. Podivejte se na nas profil a nevahejte se nas kontaktovat. emoticon
25. zář ve 21:27  •  www.mybakery.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
fotoportrét
fotoportrét
mamkajitty
3
 Páni ten čas utíká ,ani bych neřekla že je to už půl roku co jsem se tu vyptávala emoticon))
10. říj v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lendra
1
Registrovala se 1. června 2016 na beremese.cz. Přidala 78 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lendra
1
Registrovala se 1. června 2016 na beremese.cz. Přidala 78 příspěvků.
 Ono to neni od veci zacit driv planovat.. my plaujem na pristi jaro a nekde uz v lete brali objednavky na 2018..Dve mista, ktery se nam moc libily, jsme kvuli tomu museli vyskrtnout..
10. říj v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martig
5
Registrovala se 17. května 2016 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 2 přátele. Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
martig
5
Registrovala se 17. května 2016 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 2 přátele. Region Náchod.
 Dámy a nemáte strach, že třeba datum 18.8. 2018 (naše výročí emoticon ) se obsadí na matrikách daleko dříve než oficiálně otevřou rezervace? Známé nikde nemáme emoticon . Statistiky tvrdí, že sňatků ubýva, ale rezervace míst rok- dva dopředu kvůli obsazenosti mně přijde hrozná emoticon
10. říj v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí