Svatba 18.6.2016 <3

Profilova fotka
Bude to i vaše datum?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, i moje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Naše o den dříve :-D @daniik @eicul86
Odpovědět
Profilova fotka
Moje taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
No super ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky máme datum 18.6. 2016 ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak já se nakonec tedy také hlásím k tomuto datu! Nejdříve jsme byli rozhodnutí s partnerem pro 11. 6., ale místo,kde jsme se rozhodli mít hostinu, bylo již zamluvené. ( přítel byl přesvědčen, že je na všechno spoustu času, a moje otázky ohledně svatby a místa, mu přišly přehnaně brzy kladené:)))..... :-) přála jsem si toto datum, protože moji rodiče by měli svatbu přesně před 26 lety ten den! přišlo mi to krásně symbolické:) ale nevadí! třeba bude ještě tepleji o týden později! budeme mít totiž celou svatbu kromě obřadu venku! Mám už docela jasnou představu o svatbě, ale kromě data a místa svatby zatím vše v mých představách! Můžu se zeptat, co vše dalšího už máte zařízené?
Odpovědět
ja se taky pridavam :-) taky tento den :-) navite napr. jake kvitnou kvety v tuto dobu?
Odpovědět
Profilova fotka
ano, i my máme datum 18.6.2016 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@triotaj Ahoj, my už máme zařízenou matriku, místo na hostinu a fotografa. Ten fotograf byl oříšek první dva co jsme chtěli nejvíc už tento termín měli bohužel plno :-( Ale i tak jsme ještě sehnali dobrého fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jdu tento týden zamluvit datum a místo obřadu na matriku ;) Jestli nám datum schválí tak zarezervujeme restauraci a pak se bude odvíjet zbytek
Odpovědět
rmarcelilinka: Tak hlavně, že jste našli ještě někoho dalšího s kým jste také spokojeni! Nedošlo mi, že toho máme vlastně zařízeného už i více:) mezi našemi přáteli je hned několik profesionálních fotografů a hudebníků, takže tyto dvě položky jsou už vyřešené:)
Odpovědět
merig: tou dobou by měli kvést levandule! ještě přemýšlím nad lučními květinami, které se hodí ke svatbám v přírodě!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@merig docela přemýšlím o karafiátech, ty jsou pořád. Jsou navíc v hodně barvách, tak se dají kombinovat s jakoukoliv barvou svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co brána ( rozlucka se svobodou) budete dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@eicul86 já rozhodně, aspon se před svatbou seznámí i holky, co se třeba neznají, nevím co mě čeká, protože plánuje svědkyně, ale jak ju znám,tak bude i striptér :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít s přítel společnou zapíječku
Odpovědět
Tak nakonec to bude i náš datum :-) chtěli jsme srpen, ale tam, kde jsme chtěli mít hostinu, větší svatby o prázdninách nedělají. Jen mám trošku strach o počasí, přijde mi, že v červnu docela často prší, obřad chceme na louce. Budete mít taky některá obřad venku?
Odpovědět
Profilova fotka
Doufam ze nase bude 16.6.2016:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud se nic nezmění a nepokazí, tak taky budeme mít 18.6.2016 :) Už teď mám pocit, že nic nestíhám :) :)
Odpovědět
8 měsíců do svatby:)))
Odpovědět
Profilova fotka
take mame svatbu v tomhle terminu. :-)
Odpovědět
Naše svatba bude taky 18.6., pokud se do té doby nezabijem :)
Odpovědět
Ahoj, tak se přidávám k tomuto datu :)
Odpovědět
Ahoj také se hlásím k tomu to datu :) :) a už se moc těším teď jen aby vyšlo krásné počasí :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik všem, také máme 18.6.2016 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Taky taky ... a zatím nic krom prstýnku nemáme .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
misickaua: mám taky tento datum a jsem ráda, že nejsem jediná, která ještě skoro nic nemá. Mám akorát zamluvenou a zaplacenou matriku na tento datum. Bohužel místo hostiny mi padlo a začínám být lechce zoufalá :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Zajímalo by mě v jakém stavu příprav se nacházíte? Hmm
Odpovědět
Profilova fotka
@eicul86 ahoj :-) my už máme zamluvené místo hostiny a obřadu, zerezvovanou matriku, ale zaplatit zálohu a vyplnit papíry máme až tak v březnu. Máme zamluveného fotografa, kameramana (i když rozmýšlíme, jestli ho mít nebo nemít), pak máme zamluveného Dj. Já mám zamluvenou kadeřnice, ale ještě nemám úplně rozmyšlený účes. Mám zamluvené svatební šaty. Přítel má oblek včetně bot, pásku. Ještě musíme koupit kravatu a košili. Mám vymyšlenou kytici, ještě musím poptat, kde mi ji nachystají. V lednu chceme obejít cestovky na dovolenou a zlatnictví kvůli prstýnku. Ale ještě pořád mi přijde, že toho spoustu nemáme co musíme pořešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eicul86 ahoj, my máme zamluvenou matriku, dnes jdu i zaplatit. Dál máme zamluvené místo na hostinu, fotografa, kadeřnici, kosmetičku, kapelu, máme koupené prstýnky a oblek, mám na šití šaty, ty budu mít na začátku února, mám zamluvené květinářství.....takže doufám že vše základní mám zařízené. Akorát musím vše ještě obvolat jestli rezervace platí, abych pak třeba z něčeho nebyla zaskočená.:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?