Svatba 16.7.2016

5. kvě 201690

Kolik se nás bude vdávat v tento den?
😉

• Ja 🙂

• @zuzanka8289.
    A vybirali jste den kvuli datumu?
    My jsme si to datum ani neuvedomili.
    😉

• já taky 🙂 nám to datum ani nedošlo, my to měli kvůli volnému termínu naši suprácké fotografky 🙂 až potom na matrice nám řekli, jaký je o tento termín mela a až pak mi to docvaklo 😃

• Sponzor fóra
  • @milenakotrlova  nie 🙂 nam bolo jedno aky to bude datum, akurat sme vedeli ze to chceme v lete lebo to budeme mat vonku

• A kolik vas holky bude?
    Nas 25+1 fotograf 😉

• Nas by malo byt 46, pokial to teda nikto neodvola.

• Ahoj holky, i já se vdávám 16.7.2016 🙂

• já také 16.7.2016, datum jsme neřešili, já původně chtěla už květen nebo červen, ale tam už byly v sobotních termínech volné jen příliš ranní nebo naopak odpolední časy.... takže jsme to nechali na červenec.... a až nedávno mi došlo, že je to vlastně pěkný a velmi žádaný datum svatby... 🙂

• My také máme 16.7.2016 🙂 Tak snad nám všem vyjde krásné počasí 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...
    Poskytuji kompletní grafický servis zaměřený na tvorbu svatebních oznámení, uvítacích plakátů, triček, knih hostů, omalovánek, novin, etiket, placek.
    Svatby na míru pro 2 až 50 osob, zajištění všeho od ubytování po fotografa, květiny i vizážistku, osobní přístup, NEUTRATÍTE NESMYSLNÉ PENÍZE!