Svatba 15.5.2015

Profilova fotka
Nevěsty, která z vás vysloví to své "ANO" 15.5.2015? A proč jste si vybrali zrovna toto datum? Za mne to je spojení dní, kdy jsme se spolu začali scházet a kdy jsme spolu začali chodit. Ten rok je jen třešnička na dortu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se bereme také 15.5.2015 a obřad bude v 15 hodin :-) Bereme se po 15 letech :-D začali jsme spolu chodit 5.10. takže když to sečteme tak nám také vychází 15 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, pochlubte se :)
Odpovědět
My se taky bereme 15.5. Květen je podle.mého názoru nejhezčí měsíc a vždycky jsem chtěla mít svatbu v květnu. Nejdřív jsme chtěli 1.5., ale na.místě kde to budeme mít neoddávají v tento den. Proto jsme to posunuli na první možný termín což je 15.5. ve 12 hodin
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty. Pokud ještě stále hledáte kapelu na Váš termín, pak Vám rád nabídnu služby naší hudební skupiny Bosáci. Hrajeme od dechovky po rockovou hudbu. Působíme již 16tým rokem po celé Čr. V mém profilu najdete nějaká videa, na webovkách potom kalendář akcí,reference apod.
Odpovědět
my nejspíš taky, ale nemůžeme sehnat místo na hostinu a ubytování
Odpovědět
Profilova fotka
@lukashsax Dobrý den, no, pořád na Vás myslím, potkali jsme se letos na maturáku ve Strakonicích, který jsme moderovali, ale to mi přišlo hloupý se na to ptát ... a teď průběžně kontroluju, jestli to máte pořád jen rezervované, nebo už volné :-) Jinak my se bereme 15.5. proto, že ten den máme 16té výročí a na tom datumu jsme se shodli už dávno předávno a ten datum mám navíc půlkulaté narozeniny, takže se to tak nějak opomene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@navzdory_ Máme volno. :) Ozvěte se...:)
Odpovědět
My taky 15.5.2015, v 13hod :-)
Odpovědět
Taky 15.5.2015 ve 12 hod. Tohle datum se mi už dlouho líbilo, je takové pěkné a kouzelné :-D ;-) Snad bude teplo a nebude pršet...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, bude teplo a pršet jen možná, ale určitě krátce ;-) http://www.accuweather.com/cs/cz/prag... Já chci také tohle datum, proč se mi to muselo zase tak ukrutně zkomplikovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím ještě jednou. Termín 15.5.se nám uvolnil, tak pokud bude ne která shánět kapelu, klidně se mi ozvěte. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?