Počasí 1.9.2012

Asi mě z toho počasí odvezou...
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 to je hnus co??? snad se pletou, budu držet pěsti ;-)
Odpovědět
@kitinka76 No, hlavně aby nepršelo. Když bude pod mrakem tak to půjde, ale jak bude pršet to bude den... nemám deštník svatební... chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 vidíš, já si deštník koupila a nepršelo, tak si honem kup deštník a bude hezky :-)
Odpovědět
@kitinka76 Jaký deštník jsi měla?? bílý a za kolik??
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 je z rajdestniku.cz a stál asi 350 kč. Já mám ivory, svědkyně a družičky si odnesly růžový
Odpovědět
@kitinka76 Hezký, ale ta cena mi přejde přemrštěná. Ach jo, nevíš jestli půjčují deštníky v salonu Vera nebo exclusive a za kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že já deštník mám.....že by tedy díky tomu nepršelo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 to nevím :-( ale přihlásila se ti tu zachránkyně :-D @marhab deštník má, tak pršet nebude a basta :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marhab aspoň v Praze.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 @bianca87 Nevadí mí zataženo, slabý déšť v odpoledních hodinách, ale až půjdu tou zahradou, tak běda, jestli bude pršet!!!!
Odpovědět
No, my máme obřad v kostele ve 12.00 hodin. Do kostela bysme chtěli jít pěšky z domu, protože to máme pár metrů ale jestli bude pršet, tak nevím jak to vymyslíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 v Ikei měli tuším jednobarevné deštníky za pár korun, jen si nemůžu vzpomnět, jestli tam nebylo logo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@kitinka76 Už jsem si volala do Very, zítra si jeden půjčím...
Odpovědět
@kitinka76 Ale teď reším zase opalování. protože blbec se nerada opaluju vypadám jak exot a nevím co teď s tím. Opálený výstřih... chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 tak to nevím :-( já mám taky vypálené ramínka od plavek. Ono v dubnu jsem ještě opálená nebyla a nemusela to řešit.....
Odpovědět
@kitinka76 já jsem právě zjistila, že jsem se dnes za hodinu na sluníčku opálila a nejde to vůbec poznat nebo malinko :) ale mezitím mi přítel koupil samoopalovák, takže to nebudu muset ani řešit, ale vyzkouším ho.
Odpovědět
Profilova fotka
Musíme veřit, že se to ještě změní a počasí nám vyjde. Zvlašť nám, co máme venkovní obřad... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 opatrně, ať nejsi oranžová jako mrkev :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 @kitinka76 tchýně si ho dala na obličej den před svatbou a s Liborkem nebyla ten den řeč, jen všude rozhlašoval, že máti vypadá, jak mrkev a všichni na ní budou koukat :)
Odpovědět
@katasv @kitinka76 Jejda, no mírně jsem se včera opálila a večer nanesla ten krém. Zatím dobrý... Dnes to na opalování nevypadá, ale přijede dnes přijede mamka a nechám si poradit od ní, ale už nejdou vidět opálený plavky, tak nevím jestli se ještě natírat nebo ne.... Aby to nedopadlo, tak jak píšete. ...
Odpovědět
Tak předpověď je dnes snad ještě horší...ach jo:-( neumím si představit náš venkovní obřad...tolik lidí...všem bude zima, budou mokří a moje dlouhatánská vlečka to nemůže vydržet:-( kéž by jim to nevyšlo...
Odpovědět
Profilova fotka
tak...a teď je předpověď ještě horší než včera :-((((
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?