Petice za posunutí termínu konání svateb ve větším počtu lidí na 1.6.(respektive 29.5).

16. dub 20203

Ahoj nevěsty, včera byla vytvořena petice, která sbírá podpisy na to, aby se svatby ve větším počtu lidí posunuli na 29.5.2020. Mnoho z nás má naplánovanou svatbu na poslední víkend v květnu (my ji máme mít 30.5.2020)nebo první víkend v červnu(oblíbené datum 6.6.2020). Petici jsem nezaložila já, ale jsem ráda, že se toho někdo ujal, a tak se ji snažím rozšířit alespoň mezi další svatebčany. Podepište ji prosím také a rozešlete mezi své hosty a známé, kteří by ji mohli podepsat taky. Věřím, že nás podpoří i nevěsty, kterých se to přímo netýká, ale myslim, že čím víc nás bude tím větší šanci máme, že by se to posunout mohlo 🙏❤️. Díky moc!

https://www.petice.com/petice_za_svatby_od_1_ervna_bez_rouek?s=70513856

 • Všechno má vždycky pro a proti a je na každém, zda podstoupí určité riziko, nebo je pro něj svatba opravdu zásadní.
  Samozřejmě, že mám strach, ale člověk nikdy neví, kdy a kde se nakazí, stačí jít třeba jen vynést koš. Pravdou je, že na svatbě se z většiny sejde blízká rodina a přátelé a dohledání případných nakažených je jednodušší než u cizích lidí.
  Vzhledem k tomu, že naše okolí se opravdu velmi chrání, máme riziko minimální. A svatba s rouškou? Pro nás klidně, všechno se dá zvládat. Hlavně abychom byli svoji a všichni zdraví, chceme miminko a rádi bychom se vzali co nejdříve.
  Za mě jsem petici podepsala.

 • Přiznám se, že zrovna toto mi v období pandemie přijde hodně malicherné.

 • Podepsáno.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vyhledejte si vysněný statek, stodolu, penzionek nebo jiné krásné stylové místo! Propojujeme vás také s těmi nejlepšími dodavateli služeb 🙂
  Každá svatba je jedinečná a každý pár má jiné představy o svém dnu D. Mým úkolem a velkým potěšením je naplnit ty Vaše.
  Poskytuji kompletní grafický servis zaměřený na tvorbu svatebních oznámení, uvítacích plakátů, triček, knih hostů, omalovánek, novin, etiket, placek.