Menu Forum

Nevěsty roku 2019

20. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
Registrovala se 13. října 2017 na beremese.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba bude 27. dubna 2019
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
Registrovala se 13. října 2017 na beremese.cz. Přidala 212 příspěvků. Má 1 přítele.
    Region Frýdek-Místek
 @majamisa fíha, tak to máš hodně dobrou cenu. Já našla líčení a účes včetně jedné zkoušky za 2 800 a teď jsem narazila na paní, která mě zaujala, ale cenu ještě nevím.
19. říj v 11:34  •  Svatba bude v dubnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
Registrovala se 24. února 2018 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků. Jirkov, Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
Registrovala se 24. února 2018 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků. Jirkov, Region Chomutov.
 @saidy tady v těch směrech musí hodně člověk hledat , dát na recenze . Jestě jsem se pro paní nerozhodla :D . Musela by totiz dojet a zatím nevím cenu nákladů na cestu . A kdy je vůbec správný čas tyto služby rezervovat ?? Už jsem z těch rezervací jelen 🤣😂
19. říj ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
Registrovala se 7. února 2018 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba bude 1. června 2019
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
Registrovala se 7. února 2018 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Region Zlín.
    Region Zlín
 @saidy česat mě bude kadeřnice kamarádka, která mi jde i za družičku takže si myslím, že té se mi nepodaří vnutit nic a moje kosmetička líčí za 700,-, ale u ní má trochu problém protože líčí pouze u sebe v salonu a já potřebuju aby mě nalíčila v místě svatby. Doufám, že se sní nějak domluvím abych nemusela hledat někoho jiného, nechci aby mě líčil někdo kdo mě nezná a kdo nezná mou pleť.
19. říj ve 12:27  •  Svatba bude v červnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
majamisa
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
 @lucie_sev preji hodne stesti s domlouvanim . Ja na tomto ztroskotala i u kadernice takze jsem pak hledala kdo dela oboji na jednou a je ochotny prijet na misto urcene . A ne aby rano objizdela jeste liceni a kadernici . To bych se snad nalicili mozna i sama 😂 .
19. říj ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
    Region Zlín
 @majamisa popravdě mě to celkem překvapilo, vůbec sem to nečekala známe se od základky takže sem si myslela, že nebude problém. Nechci ráno něco objíždět mám to naplánované tak, že posbírám do auto družičky a svědkyni přijedeme na místo, dáme si snídani, šáňo a uděláme si takovou pohodičku, mezitím mě bude kadeřnice česat a kosmetička líčit. Takže jet se líčit jinam mi úplně kazí plány :D ale měnit to nebudu buď to vyjde a nebo si najdu někoho kdo bude ochotný přijet.
19. říj ve 12:57  •  Svatba bude v červnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
Registrovala se 24. července 2018 na beremese.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
Registrovala se 24. července 2018 na beremese.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
 holky, tak já jsem aktuálně úplně v háji... :( matrika nevypsala náš termín, ale to vím už delší dobu, když jsem tam volala, bylo mi řečeno, že je to můj boj (ne doslova samozřejmě, ale prostě v tom smyslu...). takže jsme sázeli na unitáře, s těmi to nevypadá a když tak to budou vědět až v únoru! do té doby to nemůžu nechat tak, co kdyby se nakonec vyjádřili, že ne?! dnes jsem obvolávala faráře s protestantských církví (nechceme katolíky) a nikdo nás nechce oddat. :( jsem v koncích. nemáte někdo na někoho, kdo by nás v červenci v příkazech u olomouce v hanáckém skanzenu oddal, kontakt?
19. říj ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
Registrovala se 27. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 2 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
Registrovala se 27. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 2 přátele. Region Olomouc.
 @mija_91 Zkus pana Šišku, oddává nás. Je z Apoštolské církve v Uherském Hradišti, velice příjemný a ochotný člověk, my budeme v Zábeštní Lhotě u Přerova a dojede. Na emailovou komunikaci odepisuje poměrně rychle.
19. říj v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
 @nicorodriguez mockrát děkuji za tip! už jsem z toho opravdu nervózní! máme už zařízenýho kuchaře, DJ,... nenapadlo mě, že bude problém s oddávajícím... :( dokonce mi koordinátorka navrhla, že uděláme svatbu jen "jako", že se vezmeme prostě ve všední den na radnici a pak uděláme svatbu a jen my dva to budeme vědět... že to někdo tak dělá, ale mě ta představa šílené vadí! nechci mít svatbu jen jako!
19. říj v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
 že jsou na to i agentury, co dělají obřady "jen jako"...
19. říj v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
 @mija_91 slyšela jsem o tom a taky bych byla proti tomu ... Nelíbí se mi to, "první" společný den a celý by byl schovaný ve lži, to mi nepřipadá jako ideální začátek.
19. říj v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
 @nicorodriguez přesně!! psala jsem ti do interní pošty, koukni, prosím. emoticon
19. říj v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baruska603
Registrovala se 20. července 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba bude 22. června 2019
    Letohrad, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
baruska603
Registrovala se 20. července 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ústí nad Orlicí.
 Holky už mate vyřešené oznámení..? Jaké volite? Nějaké jednoduché kartičky nebo nějaká složitější ?
19. říj v 19:09  •  Svatba bude v červnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
 @baruska603 máme jednoduché kdyžtak mi číhni do alba , máme tam kartičky i na dary 😉
19. říj ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
    Region Frýdek-Místek
 @baruska603 my chceme zavírací kartičku s motivem puzzlí, ale ještě nevíme jak přesně bude vypadat
Včera v 01:01  •  Svatba bude v dubnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klara148 (29 r.)
Registrovala se 9. srpna 2018 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Chrudim.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
klara148 (29 r.)
Registrovala se 9. srpna 2018 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Chrudim.
  • Neví, kdy bude svatba
 @zuzka90 můžu poprosit o odkaz na ty pozvánky a obaly?
Včera v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
zuzka90
1
Registrovala se 8. června 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 41 příspěvků. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zuzka90
1
Registrovala se 8. června 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 41 příspěvků. Region Hradec Králové.
 @klara148 White 10pcs Vertical Laser Cut Butterfly Invitations Cards Kits for Wedding Bridal Shower Birthday Anniversary Party
https://s.click.aliexpress.com/e/bJMmaWmH. Tady v tom odkazu jsem vybrala. A pozvanku jsem delala sama.jeste tam bude asi maslicka.uvidim
Včera v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
 @baruska603 já už mám návrh, jak bych chtěla, aby to vypadlo. bude to spíš taková jednoduchá grafika, hlavní logo je obrázek ženicha a nevěsty (takovej jakoby komiksovej) a k tomu ve stejném stylu naši dva psi (mops a jezevčík). vše jsem si dělala sama. vytisknu na papír v přírodní barvě, hezky vystřihnu a nalepím na větší červenej papír a dám do obálky (ta bude červená jako barva svatby a převázaná přírodním provázkem a mašličkou) a dám na ni razítko(nechám si udělat razítko s tím logem, které na všem, co se týká svatby). emoticon
Včera v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
 @baruska603 Všechny tiskoviny jsem si vytvářela sama, po večerech, když je nuda, tak na to skočím emoticon. Měla jsem několik variant oznámení, než jsme dali dohromady takové, které se líbí mě i příteli. Slečna tady z Beremka mi poslala obrázek, který mám teda konečně schválený :D. Máme jednoduché oznámení, velikostí A6, horní okraj má do ztracena květiny a spodní je čistý, uprostřed naše jména a pod tím co, kdy a kde. A6 protože ho budu lepit na barevný papír na jednu stranu, na druhou stranu bude vizitka s pozváním k jídlu a nad tím druhá vizitka aby se podívali na web, tam jsou všechny údaje co se dávají na další papír. Celé to chci pak složit jakoby do obálky, přetáhnout nějakou šňůrkou/stužkou/provázkem a osobně rozdávat emoticon.
Včera v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baruska603
fotoportrét
fotoportrét
baruska603
 @zuzka90 na tohle jsem na Ali koukala,. Jaká je kvalita? Jsi spokojena?
Včera ve 12:11  •  Svatba bude v červnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzka90
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzka90
1
 @baruska603 ja jsem spokojena emoticon je to takove pevnejsi ,lehce perleťové
Včera v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
 Holky pls kde jste kupovali botičky ?? Já dnes oběhala krámy a nikde nic nemají :( blbý termín na shánění bot ( lodičky , balerínky ) 😂😂 a z netu se bojím objednat . Nebo máte zkušenost - že bota opravdu sedí ?? Děkuji
Včera v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
    Region Frýdek-Místek
 @majamisa já mam z Johna Garfielda a jsou úžasně pohodlné emoticon
Včera v 18:45  •  Svatba bude v dubnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
    Region Zlín
 @majamisa ja mam Aldo a jsou naprosto bozske 😍
Včera v 19:44  •  Svatba bude v červnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
 já už jsem taky koukala... chtěla bych gladiátorky s vázáním přes lýtko... hledám na bazarech s hadrama, kde nakupuju běžně... většinou to risknu a vyjde to.
Včera ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
 No já jsem objednaná v listopadu na zkoušku šatů a pán mi právě řekl , že by bylo dobré přijít už s botama . Nebo jak jste to měli vy na první zkoušce ??
Včera ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
    Region Frýdek-Místek
 @majamisa já byla s botami, abych viděla délku sukně, někde ji nezkracují a to je dost na houby.
Včera ve 23:12  •  Svatba bude v dubnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš