Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev moc děkuji, je to jen nástřel pár fotek. Zatím jich víc nemám paní fotografka, malinko nestíhá tak jsem trpělivá až budou budou, ale vím na co čekám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ,tak uz to mame za sebou . Pocasi nam pralo , bylo to uplne kouzelny uz ted se tesim na fotky . Svatba se vydarila :-) vse bylo tak jsme chteli i se mi stal trapas , ale to k tomu patri :-D . Oblikala jsem si silonky a kdyz jsem se ohybala aby jsme pretahli saty tak mi ruply :-D :-D no dostala jsem zachvat smichu :-N . Pak jsem byla trochu na trni kdyz jsem cekala na sve auto -meli spozdeni , ale vse klaplo jak melo . Zatim par mobilovek , jo a jeste na sebe prasknu ze jsem brecela hned jal jsem si stoupla vedle muze a zacali hrat nasi pisen .
Odpovědět
@majamisa byla jste krasna! My mame 3 tydny do svatby a ja jsem onemocnela a o vikendu nam odrekla fotografka/cukrarka. Jeste ze se berem na dusicky, diky tomu udajne morbidninu (nam se morbidni nezda) maj ale dost lidi volno, tak se zda ze se to dobre vyresi. Vlastne snad lepe nez byla puvodni verze. Jen ta nemoc me desi, lehla jsem ted o vikendu a ja byvam nemocna dlouho.. Snad to brzo prejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons Děkuji , nemoc nezávidím :-( já ve středu dobrala atb na anginu dojedla leky na zablokovana zada a vizazistka mi musela maskovat opar takze taky parada . Nastesti bylo opravdu krasne takze jsem si mohla dovolit mit odhalena zada , mela jsem v zaloze totiz pujceny i kozisek :-D pocasi je nevyspitatelne , ale tentokrat jim ta predpoved vysla . Ty blaho a z jakeho duvodu Vam to odrekli ? Vsak kde to mas ted na posledni chvili shanet ?? A doufam ze nemoc neni nic vazneho , aby jsi byla do svatby fit
Odpovědět
@majamisa myslim, ze se nakonec lekla byla to jeji prvni sezona a asi se ji moc nevedlo i rekla zebuz to delaz nebude.. Komunikace desna a holt no.. Stane se, to jsou proste lidi. Ted uz jsem se uklidnila a rikam si, ze je to tak nakonec lepsi, priplatime si ale bude aspon vazne profi no. Sehnala jsem kupodivu rychle, listopad uz neni svatebni sezona uplne a dusicky uz vubec ne. Naopak jsem sehnala ve vodach, kde uz na dalsi jaro mely me kamaradky smulu, ze maj uz plno. Nicmene teda v patek a v sobotu jsem byla uplne vynervovana, naspala jsem asi 3 hodiny celkem. Hlava porad premyslela a neslo to vypnout. Dneska se to ale vykristalizovalo, nekteri pracuji a komunikuji i o vikendech takze se to vykomunikovalo a jsem v klidu uz. Snoubenec rika, ze to tak melo byt, ze aspon budem mit fotky od toho, koho jsem si vazne prala. A ma pravdu. Nooo nevim snad jsem jen nastydla, doufam ze to neni angina. Ale je mi teda mizerne a hlavne mam krk jak struhadlo :-S premyslim jestli si vemu na par sni dovcu a zkusim to vylezet s paralenem nebo jestli mam radeji naklusat k doktorce. Normalne to nedelam, ale ted se bojim abych oak nebyla nemocna zbytecne dele :-S koukam, ze zdravotni problemy pred svatbou docela jedou, vy zada, tady slecna, ted uz pani zas nohu.. To je teda radost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons Tak to je moc dobře že se vše vyřešilo a budeš mít fotografa , kterého jsi původně chtěla . Krk nepodceňuj , já si nakoupila všemožná cucátka a stejnak jsem.u dr skončila a verdikt angina . Já si bohužel dovču vzít už nemohla takže jsem chodila dál do práce a byl to tedy záhul pak ty záda ..... konečná se mnou :-D Tobě přeji , aby se už nic nepokazilo na svatbu byla zdravá a přalo Vám.počasí
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 @majamisa Teda dámy, vám to všem tak seklo! Už se těším na vaše svatební alba ;) Jinak i já už to mám za sebou a je ze mě vdaná paní. Bylo to krásné a užila sem si to na 200% doufám že ste to měli stejné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Děkuji , já si to taky užila na max , žadný velký stres od rána na pohodu . Počasí nám přalo takže krása . Máš nějakou mobilovku ? Jinak také gratuluji k manželství 👍😁
Odpovědět
@majamisa Dekuju :) joooo pocasi. V tomhle datu nepredvidatelne. Ale on uz dneska clovek nemuze spolehat na pekne pocasi ani v lete, tak proste nejak bude no :-D Ale kdyz uz me pritel premluvil ke klasicke svatbe (ja chtela jen se svedky) tak jsem rozhodnuta, ze bude barevny podzimni den s aspon trochu slunickem :-D Je zvlastni, ze pred par tydny jsem z toho byla cela vynervovana (nemam rada moc oslavy a vetsi akce) tak cim je to bliz tim jsem snad i klidnejsi. Zatim jsem zustala doma. A uvidim, kdyz to nebude lepsi ve stredu pujdu k doktorce. Neschopenku mi pry muze vystavit 2 dny zpetne a nechce se mi uplne lezt do cekarny plne nemocnych, pokud to neni nutne. A to mam jeste dneska schuzku s cateringem odpoledne, chteli videt prostory oslavy, jeste ze to neni od nas daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons Pokud Vám bude alespon chvili svitit slunicko budete mit krásné fotky . My když jsme fotili parovky tak jsme po sobe hazeli listi jako male deti :D co z toho vyleze jeste nevim ale i jsme si to uzili :-D a o tom to je uzit si to . Ja den pred svatbou jsem sla spat cca okolo 22h fakt abych byl odpocata , vyspana . Vse co se melo stihnout se stihlo a pak rano jsem vstavala v 6h a zacala pripravivat obcerstveni pro svatebcany , ale uplne na pohodu zadne honeni stresovani . A tak probihal cely den proste na pohodu :-) Hlavne bud v teple pij čajik a opravdu zkus nejake lepsi cucatka a treba to zabere , drzim palce
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa No počasí jsme měli luxusní, to musím říct jak to před týdnem vypadalo na déšť a zimu tak naprostá nádhera :) Mobilovku mám jen se svědkyní. Za celý večer nemám jedinou fotku s manželem 😂
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chihiro děkuji @majamisa moc Ti to slušelo a myslím že fotky barevným.listim budou super a hlavně ne typicky svatební o to to bude zajímavější. @simmons taky většinou k doktorům neleží, ale ve tvém případě bych šla pokud víš, že se Ti to obvykle drží delší dobu tak nasazením léků hned v počátku ji dost zkrátíš. Jinak na bolest v krku určitě ne pastilky nemají dostatečnou sílu nejúčinnější, ale taky nejhnusnější na chuť je Jox tedy pokud nemáš alergii na jód. Ozkouseno z 12-ti létě praxe v lékárně pastilky uleví jox léčí. Hlavně ať je vše tak jak má být a vyjde podle představ.
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro teda super. Moc Ti to slušelo z a krásná kytice
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro S tím počasím máš naprostou pravdu , vypadalo to že bude ošklivo a zima . Ale ten nahoře nás vyslyšel a dopřál nám krásných 22st.- tedy alespoň u nás :-D . Moc ti to slušelo a kytka taky moc pěkná . Tak já foto s mužem mám , ale zase ne se svědkyní . Ale to vůbec nevadí , věřím že fotograf něco zachytil jelikož člověk o něm ani nevěděl , jak byl tichý a pohyboval se nenápadně .
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa @chihiro Holky nadhera, strasne vam to sluselo! Strasne vam zavidim ze to mate cerstve :) me prijde ze jsme se brali uz strasne davno a ne v cervnu, dala bych si to klidne kazdy rok :-D
Odpovědět
@wanessa1 No jo máte pravdu, doběhla jsem tam.. Mám neschopenku, ale doktorka stejně neví co mi je. Prý to asi není angína, ale "nějak se jí to nelíbí" takže mi vzala krev a mám přijít ve středu. Hmmm tak jo no :-D Pro ten jox si pošlu přítele, moc děkuju za doporučení. O alergii nevím, takže snad ne :-) . Cokoli co pomůže, teď mluvím jako kdybych v posledních 20 vykouřila 3 krabičky denně (nekouřím :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons je fakt hnusnej na chuť to jo, ale je bakteriocidni a virostaticky takže potluče všechno. Jen to co Ti natece do pusy nepolykej, ale vyplivni ať si nerozhodiš střeva
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev koukám, že tohle máme taky všechny stejně
Odpovědět
@wanessa1 Děkuju ♥
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme pár vlaštovek od fotografa :-) v uterý by jsme měli mít komplet hotovo . A tedy překvapil mě počtem fotek , prej snad poprvé za 8h práce nafotil 430fotek :-D máme do důchodu na co koukat . Holčička je moje dcera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa Super, už se těším na zbytek 😊👍 ta s listím je skvělá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Díky moc ;-) a Vy jste na tom s fotkama jak ? Těšíme se moc na zbytek , tím že okolí nebylo nic moc tak už jen z těchto pár fotek máme radost jak hezky vyšli a co teprve ten zbytek .
Odpovědět
@majamisa moc krasne fotky! My uz se taky nemuzem dockat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabide86 To čekání je strašné :-D :-D hlavně co z toho vyleze 🙈 . Zatím jsme spokojený . Jakou máte dobu dodání ? My měli ve smlouvě 3-4týdny 😉 a je to j dřív
Odpovědět
@majamisa my mame podle smlouvy 8 tydnu, takze podle toho nejdriv za tri tydny. Ale slibovala mi, ze zvladne drive tak snad:-D mame par fotek na "ochutnavku", a ty jsou bozi, ale clovek se tak nejak tesi, ze si pak prozije ten den jeste jednou x-) meli jsme i video, to snad taky uz brzo bude :-) no mely jsme koukam obe suprove pocasi, takze podminky idealni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabide86 Jj máš pravdu počasí bylo kouzelné ,přalo nám ;-) . Nejdřív jsem se svatby v řijnu bála právě kůli počasí ,ale když jsem viděla že kamarádka se vdávala v květnu a měli opravdu ošklivo, zimu . Tak jsem byla už od rána šťastná , že nám sluníčko přeje a den bude krásný .
Odpovědět
@majamisa ono kazdy rika, te to stejne neovlivnis a nemas se tim stresovat. Ale ruku na srdce, kdyz te uz od priprav doprovazi slunicko, clovek se uz od rana jen usmiva :-) a v rijnu uz mate i to krasne listi a barvy...paradicka, fakt 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabide86 To je jasné , že clověk počasí neporučí ale jak píšeš od rána se člověk usmívá . A musím Ti říct , že jak jsem viděla že vychází slunko byla jsem ráda a hlavně jsem byla v klidu i kůli dětem a ostatním , že když byl obřad venku nemuseli být nabalení jak pumpy a mohli si to také užít jako my . Můj chlap byl nervóznější než já :-D ten se mě ráno ptal zda si může dát panáčka a já že jasně . Ale v duši jsem se smála jak je vystresovaný a já uplně na pohodu . Tak nějak jsem věděla , že se vše povede a bude to náš krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa Moc krásné fotky, můžu se prosím zeptat, co jste měli v balíčku? Asi jsme se s naší fotografkou špatně pochopili, dostali jsme od ní 150 fotek na cd a tím to zhaslo. Mysleli jsme si, že nám dá i ostatní fotky, bohužel na těch 150 fotkách nejsou zdaleka zachyceni všichni hosté. Bohužel žádná smlouva není. Je to dcera šéfa mého manžela, která příležitostně fotí svatby.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?