Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Holky, tak je to za náma :). Při přípravách pršelo, těsně po obřadu mrholilo, pak večer lilo. Nějaké problémy se nám taky nevyhly, ale na těch svatba nestála :). Ty roční přípravy za to stály, my si řekli ano a já si ze svatby odnesla nejen prstýnek a manžela, ale taky rýmu a nejspíš i angínu, ale byla to prostě jízda a párty, na kterou dostáváme nádherné ohlasy :).
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez Gratuluji , tak Vam pršelo - mrholilo alespoň štěstí :-D a nemoc nezavidím já ji zrovna prodělávam ( angina)
Odpovědět
@majamisa uvidime co z toho nakonec vyleze, furt se to nemuze rozhodnout jestli to skonci v nose nebo v krku 😂. Uz to mas taky za par, budu ti drzet palce aby vse vyslo tak, jak si prejes 😊. Nam vecer pred svatbou napsala fotografka ze je v nemocnici, ale nasly jsme nahradu, se kterou komunikovala cely den pres telefon a rikala co a jak jsme byly dohodnute 😃. Par dni predtim mi napsala i hudba u obradu ze jim bouchlo auto a nemaji se jak dostat 😃. Dulezite je nenechat se nicim a nikym rozhazet 😃.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak mam po rozlučce :-D . Rozlučka se povedla uplně dokonale , děvčata mě překvapili a i když jsem jim to zakázala tak jsem dostala šerpu a korunku :-) . Holky se kupodivu trefili a objednali mi šerpu s minie a já jim objednala placky s minie nahoda jako blázem :-D . Bylo to hezké decentní . Zahráli jsme si bowling , pak šli na večeři a večer zakončili na retro disco ;-) . Všichni se bavili , ale už je vidět že stárnu :-D :-D od půlnoci jsem už otevirala hubičku zývaním . No ale nakonec jsme to zvládli do půl 3 rána . Jako dárek mi děvčata dali ještě korálek z Pandory a opět minie :-D takže prostě vše na jedničku . Žádné piňdoury , žádné trapné hry a za to jsem ráda . Teď už nás čeká jen svatba a doufám , že bude taky tak povedená .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jdu s pro radu . Máme týden do svatby a mám nervy na pochodu . Předchvílí mi volala segra , že mi chce oznámit že po svatbě pojedou domů místo domluveného spaní . Tak jsem se jasně zeptala proč takové změna , odpověděla že mi nechce kazit svatbu a řekne mi to až pak . Ale za ty roky mě může znát , že by mi to nedalo spát a tahala bych to z ní . Tak mi řekla , že odchází od manžela ale že svatbu ještě zvládnou , švagr mě má odvíst k oltáři . V šoku jsem ségře řekla , že ať tedy přijede sama a svatbu si užije se mnou a i ona mě může odvist . Jsem tak naštvaná , hlavou se mi honí takových věcí . Ale co teď ? Opravdu švagra zavrhnout nebo to nechat být , aby mě tedy odvedl ? Nechci na svatbě žadné dusno nebo dokonce hádky . Jak mě má odvíst k oltáři když podvedl mojí sestřičku .
Odpovědět
Jestli je švagr tím, kdo rozbil manželství nevěrou, nechtěla bych ho tam. Myslím, že by i jemu samotnému bylo trapně, kdyby tě vedl k oltáři (pokud je aspoň trochu schopný sebereflexe).
Odpovědět
@majamisa podla toho co pises som pochopila, ze sa s nim sestra rozchadza pre jeho neveru. Toto je podla mna dost dobry dovod ho na svadbu nepozvat a uz vobec nechciet, aby ta viedol k oltaru. Naopak si myslim, ze bude pekne, ak by ta tam miesto neho odviedla sestra :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cofka1 @sasanka373 Tak jsem si se setrou ještě volala a řekla mi , že se dohodli že na svatbu přijedou společně a pokud mě to nebude vadit bude ráda . Ono to asi nejde hned rozseknout , řekla mi že jí to jasně do očí zatloukl že by jí byl nevěrný ,ale nevěří mu vše mluví proti němu . Ale zase chápu , že nechce zahodit 25let manželství . Jen mě strašně mrzí , že se to musí dít teđ :( .Segře jsem narovinu řekla , že nevím co bude jak se vyspím nebo co ovlivní mé rozhodnutí . Ta mě zase poprosila ať zkusím udržet své emoce v klidu a v den svatby nic neřešit , že na to bude čas pak .
Odpovědět
@majamisa nie je to lahka situacia ani pre jednu z vas, ale mozno bude najlepsie to naozaj neriesit, ak si to segra zela a snazit sa mysliet na svadbu a na to, ako si ju vsetci uzijete a nekazit si ju uz popredu (to by nepomohlo nikomu)...ale samozrejme chapem tvoje pocity a tiez neviem, ako by som sa citila :-S
Odpovědět
@majamisa No situace je to urcite nezavidenihodna, asi bys mela jeste zvazit jaci jsou tvuj svagr a sestra lide, zda se dokazi ovladat a chovat se k sobe jako by se nic nestalo. Ted se s k tomu treba jeste stavi s rozumem, ale svatba je smrst emoci nejen pro novomanzele, ale mnohdy i pro hosty, pridej k tomu alkohol a muze to byt recept na katastrofu, taky hodne zalezi kdo vsechno o tom vi, konflikt muze klidne vyvolat i nekdo z pribuznych, kdo bude mit po par panacich pocit, ze ma pravo se k tomu vyjadrovat a zkazit Vam tim celou svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
@kriss13 moje sestra je hodně rozumná a můj den by mi nezkazila . Na to mě má moc ráda , o problému vím jen já . Chtěla mi to říct až po svatbě , ale vím když mi píše určitým stylem že se neco děje . Proto jsem to z ní dnes vytáhla . Na svatbu se moc těší a kdykoliv měli se švagrem nějaký problém okolí to ani nepoznalo . Ale mě to je strašně líto , když vím že my s mužem budem slavit naší lásku a ona se bude rozhodovat co dál se svým manželstvím .
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa pokud tvá sestra i švagr umí držet své emoce na uzdě nechala bych na nich kdo dorazí a nebo ne. Situaci nikomu nepřeji. Má svědkyně mi řekla, že se rozvádí cca měsíc před svatbou. Akorát já měla jednoduššího to, že jsem.jw sice zvala celou rodinu, ale manžel kamarádky nám nikdy nebyl úplně blízký. Nakonec dorazila jen ona se synem. V rodině tohle musí být ještě těžší řešit. Držte se a i přes všechny komplikace si svatbu užijte.
Odpovědět
Článek se načítá
@majamisa tak v tom pripade bych to nechala na nich zda prijdou oba nebo ne. Co se tyce toho odvedeni k oltari, to zalezi asi hlavne na tvych pocitech, ktere z toho mas, pokud by ti to melo byt neprijemne a kazit ti to naladu, tak si o tom se setrou promluv, ze si to uz neprejes, urcite by to za teto situace pochopila. Preju at vsechno dobre dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kriss13 jestli dorazi jeden nebo oba, bych nechala na nich. Ale nechtela bych, aby me vedl svagr k oltrari. Tak at te dovede segra😊 nebylo by to nic divneho😊
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dlouho jsem se sem nedostala. Moc gratuluji těm co to mají za sebou a které Vás to ještě čeká, pořádně si to užijte! :-)
Odpovědět
@majamisa Ja si myslim, ze pro vsechny zucastnene strany bude lepsi, kdyz tam bude jenom tvoje sestra. Pokud tam budou oba, tak si, podle me, svatbu moc neuzijou. A mohlo by to i tobe zkazit na svatbe naladu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se nám sobotí holky, takže všem co nás to čeká přeji hodně štěstí ať se to vydaří. Počasí vypadá, že bude krásné, jen ten Kája nám to trochu zkomplikoval ale snad to všechno dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Jo jo sobita se strašně rychle blíží a my nic nestíháme :-D :-D pořad byl na vše čas a teď nevíne kam dřív skočit 🙈 . Počasí má být opravdu krásné u nás cca 18st.tal snad se to vyvede , aby jsme mohli mít obřad venku . Tobě přeji , aby se Vám vše povedlo
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa taky nestíhám, už sem rezignovala, co bude bude, co nebude nebude :-D držím pěsti a těším se na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Nápodobně ;-) taky co bude bude ;-) svět se nezboří . Také se těším na Tvé fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám konečně prvních pár fotek
Odpovědět
@wanessa1 to je nádhera :-)
Odpovědět
@wanessa1 Nevěsta v teniskách se nakonec nekonala?
Odpovědět
Profilova fotka
@iveete konala, ale Ondra mě na chvíli na koně přezul aby byli hezčí fotky tohle je těsně po přezutí. udělala jsem v těhle botech asi 15 kroků a na noze je měla asi 20 minut
Odpovědět
@wanessa1 moc krasne fotky! my budem mit snad konecne pristi tyden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 krasne fotky! A sice teda neni stredem zajmu, ale ta klisna (asi?) S kvetinovym veneckem je prostě kouzelna!
Odpovědět
@wanessa1 Ještě mě zaujala ta zvláštní divoká (myšleno netypická, neuhlazená) svatební kytice. To je nějaká "lesní směs"?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora2019 je to valach, a kouzelný je za všech okolností. @iveete chtěla jsem podzimní kytici, nejvíc ze všeho miluji lilie, ale ty jsme kvůli pylu a postupnému otevírání zavrhli, další nápad byli pivoňky na podzim fakt ne. Tak byla ústřední květinou anglická neboli pomponová růže a pak už to bylo na kreativitě floristů byli tam ostružiny, šípky, dřišťál, netřesky byla fakt boží vtipná a nápaditá.
Odpovědět
@wanessa1 Je krasna 😊. Taky dostavam pochvaly ze vsech stran ze lidi radi videli konecne originální a krasnou kvetinu, nejen kulaty mikrofon co byva 😃.
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 proste wow! Nadherne fotky!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?