Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons Jsem maximální introvert. Na gymplu, když mě vyvolali k tabuli, nechala jsem si radši dát pětku, než abych si tam šla stoupnout před celou třídu 🙈 Napsala bych Ti, jak jsem to měla s nervozitou a svatbou, ale nechci Tě děsit.. 😄
Odpovědět
@simmons já byla nervózní tyden před ztech příprav všechno sem to dělala sama a už mi z toho malém jeblo v sobotu v den svatby sem byla v pohode do ty doby než přijel ženich a já ještě v županu tak sem chytla menší záchvat breku 😁😁pak si dala 3 sklenky vína a bylo to dobré 😁😁hodně stesti hrozně rychle to uteče tak užívejte
Odpovědět
Děkuji holky, snad to nějak vyjde a přejde to ten den samo. Jen to víno raději vynechám, pro abstinenta by možná 3 sklenky byly moc ale mohla bych zkusit třeba decku na kuráž :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak svatba za námi, ne vše vyšlo, ale v celku to bylo fajn. Co se povedlo hodně byl náš první svatební tanec. Já se zlomenou nohou jaksi tančit nemohu a manžel moc netancuje. Tak naší paní fotografku napadlo ať mě někdo zastoupí... Koukala jsem na naše hosty a uvědomila si že mezi nimi sedí mistr v latině a paní co má vytancované áčka ve standartu navíc jsou to sourozenci no a bylo jasno. Oba milujeme píseň od Dana Landy Agnes a Krysař což je Valčík. Takže sál jsme upravili aby se dalo tančit pozvali jsme si tyhle dva k sobě dělí o co jde a bylo... Sice nás chvil chtěli zabít, ale dali to. Bylo to fajn a všechny jsme tím moc pobavili.
Odpovědět
@wanessa1 Moc gratuluji!!! :-) Nějaký čas jsem tu nebyla, tak ani nevím, že jsi měla něco s nohou! :-o Tak jste to zvládli hezky nakonec.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 Jsem moc rada , ze se Vam to dle zdrav.možností povedlo a svatbu si užili a co přijezd na koni , povedl se ?
Odpovědět
Profilova fotka
@butterfly8812 mám nohu zlomenou... Ještě mě čeká nějaká doba v pracovní neschopnosti @majamisa povedl kůň byl zlatej těším se na fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 Tak to je parada , že se Ti splnilo tvé přaní . Fotky budou kouzelné , už se těšim
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 Super že ti příchod/příjezd k oltáři vyšel tak jak si chtěla, to co se nepovedlo se rychle rozplyne v krásných vzpomínkách.. těšíme se na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa Už si četla dlouhodobou předpověď o počasí? :-D první polovina října nadprůměrně deštivá :-D tak doufám, že se pletou jako vždycky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Ahojky vubec na toto nekoukám :-D , kdybych se měla zaobirat ještě počasím tak si hodím mašli :-D už teď měsíc do svatby se mi plní kalendař kam vše musím a poslední týden v září bude kritický :-N . Kdyby bylo sucho na obřad a pak začalo pršet budu spokojená . Pokud bude pršet , musel by se obřad udělat ve vnitř restaurace a to se mi moc nechce . Takže si budeme držet palce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa @chihiro holky doporučuji rozhodnete se, že pršet nebudete a ono nebude. Já při katastrofické předpovědi na sobotu s tím, že u nás popechavalo víc nebo míň celé dopoledne i když ne půl hodiny před obřadem vezli do stáje ke koni tak jsem si ráno řekla, že pršet na obřad nebude a za pět jedna přestalo. Takže myslete na to že to bude ok a ono bude
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hlavně, neřešte věci, který nemůžete ovlivnit. Vymyslete nějakou náhradní variantu - deštníky, šapitó, vnitřní prostory.. - ale stresovat se už x týdnů (někdo už třeba i půl roku 😄) dopředu předpovědí počasí, je fakt zbytečný. Nám třeba ještě v pátek hlásila předpověď na sobotu max 20 stupňů a pod mrakem. A bylo přes třicet a skoro celý den svítilo slunce, který zalezlo za mraky až někdy kolem osmý večer, zrovna když jsme chtěli jít fotit, že jo. Jak jinak 😄.
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd Tak to bylo spíš jen tak pro odlehčení, větru dešti neporučíme to je jasný, ale jak říká @wanessa1 prostě pršet nebude :-D Spoléhám na babí léto :) @majamisa to mi povídej, udělala sem si seznam co je ještě všechno potřeba zařídit a ten měsíc co zbývá je prostě málo 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Mě se dnes konečně ozvala kadeřnice a vizážistka takže už fakt nevím kam dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa To dáš! Nezapomen si taky naordinovat den klidu před svatbou ať jsi pěkně odpočatá :-) To já mám naštěstí zkoušku líčení i účesu za sebou už od května, co šlo to sem zařídila dopředu a teď mě zbývají takové věci, které jsem pořád odkládala jako udělat play list pro DJ, dodělat jmenovky, vývazky a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Tak play list taky jestě nemame :-D , jmenovky mi píše kolegyně z práce - učila se ozdobné písmo , na vývazky potřebuji dát už jen spin.špendlíčky :-D . Ja už to také chtěla mít za sebou jenže kadeřnice - to je čas stačí v září , zkouška šatů taky až teď a to bych mohla pokračovat ...... tady mají asi na vše čas :-D :-D den před svatbou mam pedikůru a bude se dělat výzdoba . Na manikůru nevím kdy skočím uplně se krejeme s nehtařkou 🙈 no komedie , ale beru to sportovně . Co bude bude , co nebude mě trapit nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro To jen, že zrovna o tom počasí čtu na Facebooku hysterickou diskuzi snad co týden 😄 a přijde mi to vtipný. Zbytečný stres 😊.
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa hlavně nevyměknout!! :-) @armvdd jj na FB jak sem pořád ještě ve svatebních skupinách tak to tam taky čtu záchvaty paniky nad počasím, šatama tchýní a podobně :-D Já mám teď období (rozuměj tím asi dva dny) pocitu, že budeme mít málo jídla :-D :-D na FB na mě vyběhla diskuze nad rautem pro 50 lidí a já hned začala kalkulovat kolik toho mám já, a ta vášnivá diskuze pod tím jak toho má holčina málo a jak bude mít hladovou svatbu mě trochu rozložila.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chihiro Facebook svatební skupiny jsou největší psycho. 😄 Co se týče jídla, tak já měla paniku, že bude málo jídla celý rok 😄 a nakonec to dopadlo dobře. Bylo prase + vegan raut (takový menší) + 60 donutů + dort a 2 kg koláčků + nějaký zobání jako velká flaška utopenců, nějaký sýry, uzenina, beraní rohy a pečivo. Prase mělo mít 60 kg, nakonec mělo 40 kg, což jsme zjistili až v pátek, když jsme ho ráno vyzvedli, takže ultra panika 😄 a nakonec z něj ještě tak dvě kila zbyla a k tomu spousta pečiva, vegan tortily úplně všechny, jelikož už se ani nestihly vybalit a nějaký zbytky z rautu a chuťovek. Jsme sýry a beraní rohy dojídali ještě doma 😄. Jo a řízky. To bylo asi jediný "nedostatkový" zboží. Ty byly hned pryč a myslím, že i kdyby jich tam bylo sto kilo, tak budou chybět 😄. Jinak, co se týče ještě těch FB skupin, tak těch se nemůžu vzdát ani teď po svatbě. Pořád je stalkuju, protože mě prostě baví, jaký kraviny tam mnozí hrotí do fatálních rozměrů 🙈😄.
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd No já jsem si musela ty upozornění ze svatebních skupinek vypnout, protože mě už tolikrát svrběly prsty něco od plic napsat že.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miselinna Chápu.. Já se takhle občas neudržím, a vždycky se to tam na mě sesype, že pak pár dní poté ještě vyhlížím z okna lynčující dav s pochodněmi 😄.
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd @miselinna holky někdy je to fakt síla, kolikrát si říkám jestli se zeptají jestli můžou jít čurat 😂 jednou sem četla vášnivou diskuzi o hlasitosti onoho ANO 🙈 aby bylo slyšet až dozadu ...
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd to se nedivím copak nevíš, že jiný názor než většiny je špatný a je hodno strůjce oné rebelie svrhnout a dám mu ban? 😆😆
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 nějak jsem se sem teď vůbec nedostala, moc gratuluji a těším se moc na fotky. Že nevyšlo vše podle plánu to se nedá nic dělat a časem určitě budete vzpomínat na vše jen s úsměvem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_sev děkuji na fotky se taky těšíme. Bude to ještě chvilku trvat (bohužel paní fotogfka má zdravotní problémy) hlavně aby byla v pořádku.
Odpovědět
Holky, tak to máme skoro za týden :D. Nervozita nic, stresy nic, nějak mě to obchází :D. Počasí vypadá že se vyvede, tak jsem spokojená. Co vy, co už máte po svatbě, co teďka řešíte? Doteď byla svatba žhavé téma, pak se starosti přesunuli na něco dalšího ... My po svatbě začneme řešit hypotéku a bydlení, už se fakt těším až se v téhle oblasti budu dovzdělávat :D.
Odpovědět
@nicorodriguez My mame ted sobotu a pocasi nam fakt dela radost :-) nervozni jsme jen lehoucce, spis ale z toho, at nic nezapomenem a at se vse stihne nejak. Ale zaroven se uz par tydnu cim dal vic tesime, tak jsem zvedava :-) Vy uz mate vse zarizene, pripravene?
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez to je dobře, taky jsem byla naprosto v pohodě a taky to tak vypadalo, všechno bylo super a už od rána panovala uvolněná atmoška :-) počasí na tento i příští víkend hlásí super takže budete mít opravdu parádně. My chtěli po svatbě nějakou dobu neřešit nic :-D a ono sem otěhotněla :-D takže teď řešíme to že se mi chce neustále ale opravdu neustále čůrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky nas svatba taky ceká za nějaky ten týdeník už :-D jsem naprosto v klidu ,dnes mam prvni zkousku ucesu a liceni tak jsem zvedava . Nejvic se tedy obavam pocasi , ale bohuzel tomu porucit nejde tak musime pockat co bude .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?