Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
1
196
197
@lucie_sev tak ja si nemuzu zvyknout zatim ani na prijmeni. Dneska jsme byli v pujcovne kostymu, pristi tyden jdem na oslavu a oslavenci si jako darek preji, abychom meli vsichni kostymy ve stylu 30.let a pani pri zamlouvani chtela prijmeni. Ja rekla puvodni a slysim toho sveho jak pres cely obchod krici "ne ne ne ne ne" a ja myslela, ze nechce abych ten kostym brala (pritom mi ho sam vybral :-D ) vubec jsem to nechapala, dokud neohlasil nove prijmeni. Pani se nam trochu smala :-D.. A na svatebnim wellness jsem na recepci taky rekla "pritel" a pani me opravovala na manzel :-D to se casem podda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to já jsem si zvykla docela rychle, pořád jsem něco zařizovala, obvolávala a tak, takže to byl fakt fofr. Občas jsem nové příjmení použila i před svatbou pro zjednodušení nějaké administrativy a tak. A musím říct, že jsem se ani jednou nespletla, manžel jen jednou - asi týden po svatbě - mě označil v kavárně za přítelkyni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já mám v práci problém pořád se správným příjmením, když se představuji do telefonu...holt zvyk je zvyk..a na oslovení manžel, si taky nemůžu zvyknout :-D ale to se časem srovná ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Chi chi koukam každá něco . V praci se podepusuji po novu , ale musím přemýšlet :-D tim že mi zůstalo začáteční písmeno stejné tak mam tendenci psát své staré . Na oslovení manžel jsem si zvykla rychle . Ale nelibí se mi když mě muž představuje jako ,, manželka ,, nevím nějak mi to nepasuje :-D tak říka " moje žena " :-D
Odpovědět
Tak ja se s prijmenim szila docela rychle, ikdyz jsem ho v praci do telefonu ze zacatku spis huhnala jak rikala srozumitelne 😄. Jelikoz hledame bydleni tak na inzeraty odpovidam standardne ze bychom se s manzelem chteli dojet podivat, takze to uz taky v pohode. Jen teda s podpisem mam porad nejakou tezkou ruku a neumim se podepsat citelne 😂.
Odpovědět
@simmons Dobry den, mate krasne saty. Muzu se zeptat od kud jsou? 🙏
Odpovědět
@teklinka83 kupovala jsem je zde na bazarku, po první nevěstě a budu je po vyčištění zase i prodávat :-) odkud jsou ale nevím přesně, myslím že paní říkala, že je kupovala někde v Letňanech :-)
Odpovědět
@simmons, parada. Muzu poprosit vic info? Kdyz budete prodavat, mela bych zajem
Odpovědět
@teklinka83 Můžete mi prosim napsat zpravu, jestli to tu nejak jde, se vsim co vas zajima :-)?
Odpovědět
@simmons poslala jsem zpravu, kouknete. :-D
Odpovědět
Ahoj zeny :) mela jste nektera na svatbe takove ty zlate hranate svicny? Pokud ano, tak bych rada odkoupila :) diky za nabidky :)
Odpovědět
Holky, tak mame konecne fotky, a jsem nadsena :-) Fotky jsou od uzasne Dary Rakovcik :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gabide86 krásné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabide86 krásné
Odpovědět
Ahoj, nemáte tip na nějaký ozdobný font na jmenovky (a kde ho stáhnout), který zvládne i háčky? Nejsem zrovna krasopisec :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam canva.com Jmenovky si tam vytvoříš stáhneš v PDF a vytiskneš :-)
Odpovědět
Na Canvu jsem koukala, strávila s tím asi hodinu a stejně mám pocit, že jsem vůbec nepochopila, jak se s tím pracuje :(
Odpovědět
1
196
197
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?