Nevěsty roku 2019, sem!

12. lis 20195894
  • @simmons  Držím palce ať vše vyjde jak má a jste spokojený a šťastný 🙂

• Tak uz mame prvni fotky. Musim uznat, ze pritel (no dobre, uz manzel, ale bude trvat nez si na to osloveni zvyknu 😃 ) mel pravdu. Uznavam, ze i kdyz jsem pred a i pri obradu byla vazne hodne nervozni, byla jsem rada, ze mi neustoupil a nebylo to jen se svedky. I pocasi nam nakonec pralo. Obrad sice byl uvnitr, ale na fotky uz vysvitlo a myslim, ze az dostaneme zbyle foto, bude na nich krasne barevny podzim.

Ale bylo veselo. Jen nez jsem z mistnosti kde jsem se pripravovala dosla na obrad, zjistila jsem, ze jsem zapomnela kytku (vracela se pro ji sestrenka), zahrala jsem si na Popelku a ztratila botu i podvazek 😃 Pomahali mi je zpatky nasazovat nahodni kolemjdouci, protoze vsichni nasi uz byli uvnitr 😃

Nakonec i nejvic doporucuji to, co jsme shaneli last minute, kdyz nam vypadli fotografka/sladke. Fotil Josef Marek a sladke delala Klara Liba z Vinohradske dorty. Bohuzel fotky sladkeho zatim nemam, ale predavala jsem u nas kontakt snad 5 lidem z nasich 40,protoze chutove bylo fakt skvele (vzhledove take, ale ne vzdycky je hezke i dobre 😃 )

Saty budu pak prodavat, kupovala jsem je take zde. Makeup i vlasy delala Tereza Dellamaria a take moc doporucuji, pokud byste treba znaly nekoho, kdo se jeste na pristi rok nerozhodl 🙂

• Sponzor fóra
  • @simmons  krásné gratuluji moc. Jinak oslovení manžel mi nejde přes pusu také. S příjmením problém vůbec nemám, ale slovo manžel je fakt prekérka. Fotky vypadají krásně pan Marek je záruka kvality.

• @simmons  krasné! moc gratuluji 🙂 já si na to oslovení stále nezvykla, mám co dělat vždycky abych to řekla a neřekla přítel (no jo síla zvyku) ale nejčastěj asi používám muž nebo můj 😃 manžel stím problém nemá ten si na to zvykl rychle, ale občas když někde jsme a řekne "manželka" tak nereaguju 😃 no a na přijmení jsem si zvykla, rychlej než jsem čekala

• Ahoj holky tak též sme se dočkali fotek čekali jsme na ně skoro dva měsíce ale stalo to zato jsou krásné , jinak oslovení manžel a příjmení mi tez dělá problém 😁😁

• @lucie_sev  tak ja si nemuzu zvyknout zatim ani na prijmeni. Dneska jsme byli v pujcovne kostymu, pristi tyden jdem na oslavu a oslavenci si jako darek preji, abychom meli vsichni kostymy ve stylu 30.let a pani pri zamlouvani chtela prijmeni. Ja rekla puvodni a slysim toho sveho jak pres cely obchod krici "ne ne ne ne ne" a ja myslela, ze nechce abych ten kostym brala (pritom mi ho sam vybral 😃 ) vubec jsem to nechapala, dokud neohlasil nove prijmeni. Pani se nam trochu smala 😃.. A na svatebnim wellness jsem na recepci taky rekla "pritel" a pani me opravovala na manzel 😃 to se casem podda 😃

• Jé, tak to já jsem si zvykla docela rychle, pořád jsem něco zařizovala, obvolávala a tak, takže to byl fakt fofr. Občas jsem nové příjmení použila i před svatbou pro zjednodušení nějaké administrativy a tak. A musím říct, že jsem se ani jednou nespletla, manžel jen jednou - asi týden po svatbě - mě označil v kavárně za přítelkyni 😃

• To já mám v práci problém pořád se správným příjmením, když se představuji do telefonu...holt zvyk je zvyk..a na oslovení manžel, si taky nemůžu zvyknout 😃 ale to se časem srovná 😉

• Chi chi koukam každá něco . V praci se podepusuji po novu , ale musím přemýšlet 😃 tim že mi zůstalo začáteční písmeno stejné tak mam tendenci psát své staré . Na oslovení manžel jsem si zvykla rychle . Ale nelibí se mi když mě muž představuje jako ,, manželka ,, nevím nějak mi to nepasuje 😃 tak říka " moje žena " 😃

• Tak ja se s prijmenim szila docela rychle, ikdyz jsem ho v praci do telefonu ze zacatku spis huhnala jak rikala srozumitelne 😄. Jelikoz hledame bydleni tak na inzeraty odpovidam standardne ze bychom se s manzelem chteli dojet podivat, takze to uz taky v pohode. Jen teda s podpisem mam porad nejakou tezkou ruku a neumim se podepsat citelne 😂.

• @simmons  Dobry den, mate krasne saty. Muzu se zeptat od kud jsou? 🙏

• @teklinka83  kupovala jsem je zde na bazarku, po první nevěstě a budu je po vyčištění zase i prodávat 🙂 odkud jsou ale nevím přesně, myslím že paní říkala, že je kupovala někde v Letňanech 🙂

• @simmons , parada. Muzu poprosit vic info? Kdyz budete prodavat, mela bych zajem

• @teklinka83  Můžete mi prosim napsat zpravu, jestli to tu nejak jde, se vsim co vas zajima 🙂?

• Sponzor fóra
  • @simmons  poslala jsem zpravu, kouknete. 😃

• Ahoj zeny 🙂 mela jste nektera na svatbe takove ty zlate hranate svicny? Pokud ano, tak bych rada odkoupila 🙂 diky za nabidky 🙂

• Holky, tak mame konecne fotky, a jsem nadsena 🙂 Fotky jsou od uzasne Dary Rakovcik 🙂

• @gabide86  krásné 🙂

• @gabide86  krásné

• Ahoj,
    nemáte tip na nějaký ozdobný font na jmenovky (a kde ho stáhnout), který zvládne i háčky? Nejsem zrovna krasopisec 😞

• @kristynasam canva.com
    Jmenovky si tam vytvoříš stáhneš v PDF a vytiskneš 🙂

• Na Canvu jsem koukala, strávila s tím asi hodinu a stejně mám pocit, že jsem vůbec nepochopila, jak se s tím pracuje 😞

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Epsilon - široký sortiment svatebních oznámení a dalších tiskovin pro svatbu. Vyberete si z katalogové kolekce nebo vyrobíme na zakázku.
    Vyhledejte si vysněný statek, stodolu, penzionek nebo jiné krásné stylové místo! Propojujeme vás také s těmi nejlepšími dodavateli služeb 🙂
    Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...