Menu Forum

Nevěsty roku 2019, sem!

16. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
simsamsim
9
Registrovala se 5. září 2016 na beremese.cz. Přidala 216 příspěvků a 4 inzeráty. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
simsamsim
9
Registrovala se 5. září 2016 na beremese.cz. Přidala 215 příspěvků a 4 inzeráty. Má 1 přítele. Region Brno.
 @lucie_sev já se bojím že můj synek( 2roky ) uz bile vánoce jak my nikdy nezazije 😏 nejhorší je, že ani na horách nejsou bílé 😑
Včera ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
Registrovala se 7. února 2018 na beremese.cz. Přidala 197 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba bude 1. června 2019
    Kostelany, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
Registrovala se 7. února 2018 na beremese.cz. Přidala 191 příspěvků. Region Zlín.
    Kostelany, Region Zlín
 Kvetou mi na pastvine pampelisky, kvetou stromy, vyletely vcelky, nevim kam to speje :( vsechno je nejak spatne :/
Včera ve 21:15  •  Svatba bude v červnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mareritt (24 r.)
2
Registrovala se 30. března 2017 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 3 přátele. Otrokovice, Region Zlín.
  • Svatba byla 29. září 2018
    Vápenky, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
mareritt (24 r.)
2
Registrovala se 30. března 2017 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 3 přátele. Otrokovice, Region Zlín.
  • Svatba byla 29. září 2018
    Vápenky, Region Hodonín
 @simsamsim no ja ti nevim, letosni vanoce budou moje petadvacate a moc bilych si teda taky nepamatuju. Jestli ten prosinec neprecenujem.. emoticon
Včera ve 21:17  •  Svatba byla v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
t_t
1
Registrovala se 14. října 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
t_t
1
Registrovala se 14. října 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
 Dobrý den nevěsty, mám na vás otázku ohledně příjmení dětí. S přítelem do chceme po svatbě nechat každý to své a přítel vymyslel, že pokud budeme mít děti, tak holčička bude po mně a chlapec po něm. Bohužel v dotazníku pro matriku tam taková kolonka není. Nevíte zda je to možné? Po nějaké dohodě třeba? Děkuji
Včera ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susieanne
3
Registrovala se 7. března 2015 na beremese.cz. Přidala 181 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba bude 18. května 2019
    Hrubá Skála
fotoportrét
fotoportrét
susieanne
3
Registrovala se 7. března 2015 na beremese.cz. Přidala 181 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba bude 18. května 2019
    Hrubá Skála
 @t_t Tak to bohužel opravdu nejde.
Včera ve 21:25  •  Svatba bude v květnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simsamsim
9
Registrovala se 5. září 2016 na beremese.cz. Přidala 216 příspěvků a 4 inzeráty. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
simsamsim
9
Registrovala se 5. září 2016 na beremese.cz. Přidala 215 příspěvků a 4 inzeráty. Má 1 přítele. Region Brno.
 @mareritt 😁 mně je 30 a pamatuju si vánoce na chatě do roku 2000 kdy byly vyloženě metr závěje 😁 pravda, je to 18 let zpět ale tu bobovou dráhu jak v Kokosech na sněhu co nám dospělí udělali si pamatuju doteď 😊 😁
Včera ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
Registrovala se 24. února 2018 na beremese.cz. Přidala 151 příspěvků. Jirkov, Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
Registrovala se 24. února 2018 na beremese.cz. Přidala 151 příspěvků. Jirkov, Region Chomutov.
 @t_t kolonku nechte prazdnou a az pujdete na matriku odevzdat papiry kuli snatku tak se zeptejte . Myslim ze by to melo jit . Preci jen kdyz si kazdy nechate jeste to sve prijmeni . Kdyz to jde udelat u nesezdanych paru tak proc by to nemohli jit po svatbe . Ale urcite se optejte at tu nesirim nejake bludy emoticon . A proc si vubec chcete nechat sve prijmeni ?
Včera ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
Registrovala se 13. října 2017 na beremese.cz. Přidala 390 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
Registrovala se 13. října 2017 na beremese.cz. Přidala 389 příspěvků. Má 1 přítele.
 @t_t myslím, že děti narozené v manželství musí mít stejné příjmení (jednoho z vás pokud se budete jmenovat každý jinak). Proč to chcete dělat takhle komplikovaně?
Včera ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
Registrovala se 7. února 2018 na beremese.cz. Přidala 197 příspěvků. Region Zlín.
    Kostelany, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
1
Registrovala se 7. února 2018 na beremese.cz. Přidala 191 příspěvků. Region Zlín.
    Kostelany, Region Zlín
 @t_t jeejda proc si to tak komplikujete? Myslim si ze do budoucna takoveho rozhodnuti budete litovat, budete to mit slozite. Tak si vemte obe prijmemi a deti budete mit vyreseni. Nedokazu si predstavit mit deti a kazde aby se jmenovalo jinak, nedokazu si predstavit jim a celemu okoli vysetlovat proc. A v dnesni dobe se budou ptat vsichni a vy to budete muset vsude vysvetlovat. To by se mi nechtelo. Pokud bych si chtela nechat i sve prijmeni tak bych to resila tou variantou ze si necham obe dve.
Dnes v 06:32  •  Svatba bude v červnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
Registrovala se 24. července 2018 na beremese.cz. Přidala 270 příspěvků. Má 2 přátele. Olomouc, Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
mija_91
Registrovala se 24. července 2018 na beremese.cz. Přidala 262 příspěvků. Má 2 přátele. Olomouc, Region Olomouc.
 @butterfly8812 nee, to není upsání, to je "přechylování" nebo jak se to jmenuje. v pravidlech čj by se to 100% našlo...
Dnes ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
Registrovala se 13. října 2017 na beremese.cz. Přidala 390 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
saidy
3
Registrovala se 13. října 2017 na beremese.cz. Přidala 389 příspěvků. Má 1 přítele.
 Jsem si vzpomněla na ty perníky emoticon

Ingredience
140 g cukru moučka
100 g tuku na pečení
2 ks vejce
1 lžička sody
2 lžičky perníkového koření
2 lžíce medu
400 g hladké mouky

Postup přípravy
Cukr utřeme se 2 vejci a změklým tukem na pečení, poté přidáme med a koření. Do této kašičky vmícháme mouku se sodou. Medu nedáváme víc, perníčky by byly tvrdé! Vypracujeme těsto a necháme 30 minut odpočinout v lednici.
Těsto rozválíme na silnější plát a vykrajujeme libovolné tvary, které klademe na plech vyložený pečícím papírem.
Medové perníčky pečeme ve vyhřáté troubě na 180 °C asi 8 minut
Dnes ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
umbaba
Registrovala se 15. června 2016 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
umbaba
Registrovala se 15. června 2016 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @t_t Deti stejnych rodicu nemuzou mit ruzna prijmeni.
Dnes v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
Registrovala se 27. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 178 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
Registrovala se 27. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 177 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 @t_t Mohla bych se zeptat, proč jste se rozhodli k takovému kroku? Myslím ty ponechané příjmení ... Pokud si žena nechá své, ale vezme si i manželovo a bude používat i to jeho, to beru a znám docela často, ale chápu to dobře, že ty jsi například Nováková, on Svoboda a po svatbě budeš pořád jen Nováková?
Dnes v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš