Menu Forum

Nevěsty roku 2019, sem!

20. zář 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gabide86
1
Registrovala se 17. června 2018 na beremese.cz. Přidala 215 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gabide86
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @nicorodriguez My mame ted sobotu a pocasi nam fakt dela radost emoticon nervozni jsme jen lehoucce, spis ale z toho, at nic nezapomenem a at se vse stihne nejak. Ale zaroven se uz par tydnu cim dal vic tesime, tak jsem zvedava emoticon Vy uz mate vse zarizene, pripravene?
19. zář v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
6
Registrovala se 7. února 2018 na beremese.cz. Přidala 746 příspěvků. Má 4 přátele. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
lucie_sev
6
Registrovala se 7. února 2018 na beremese.cz. Přidala 746 příspěvků. Má 4 přátele. Region Zlín.
 @nicorodriguez to je dobře, taky jsem byla naprosto v pohodě a taky to tak vypadalo, všechno bylo super a už od rána panovala uvolněná atmoška emoticon počasí na tento i příští víkend hlásí super takže budete mít opravdu parádně. My chtěli po svatbě nějakou dobu neřešit nic emoticon a ono sem otěhotněla emoticon takže teď řešíme to že se mi chce neustále ale opravdu neustále čůrat emoticon
19. zář v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
2
Registrovala se 24. února 2018 na beremese.cz. Přidala 477 příspěvků. Má 1 přítele. Jirkov, Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
2
Registrovala se 24. února 2018 na beremese.cz. Přidala 477 příspěvků. Má 1 přítele. Jirkov, Region Chomutov.
 Ahojky holky nas svatba taky ceká za nějaky ten týdeník už emoticon jsem naprosto v klidu ,dnes mam prvni zkousku ucesu a liceni tak jsem zvedava . Nejvic se tedy obavam pocasi , ale bohuzel tomu porucit nejde tak musime pockat co bude .
19. zář v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
9
Registrovala se 27. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 485 příspěvků. Má 7 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
9
Registrovala se 27. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 485 příspěvků. Má 7 přátel. Region Olomouc.
 @gabide86 Už jen koupit krabičky na výslužky a máme hotovo emoticon. Uteklo to úplně šíleně, družičky dostaly ještě kartáč, protože po zvážení nedopadla rozlučka vlastně vůbec tak dobře, jak jsem si to v hlavě potom malovala (plánování celé rozlučky jim nakonec zabralo 30 minut, ikdyž oznámení dostali už na Vánoce, co jsem se potom dozvěděla) a teď, co se týká svatby, tak se teda činí, občas až moc (3x za týden se zeptat na jednu a tu samou věc, pak ještě jednou telefonem, to už je trošku vysilující emoticon).
19. zář ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabide86
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gabide86
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @nicorodriguez Ty ja se prave na rozlucku vykaslala a vsem rikala, ze nechci (ono by to prakticky ani moc neslo, protoze jsou holky vsude mozne nejen po CR). Jedna kamaradka me presto krasne prekvapila a udelaly jsme si pohodove odpoledne ve dvou emoticon Ale ty dotazy, to chapu :D jako ja jsem rada, ze se lidi zajimaji a delaji si starosti, ale kdyby si precetli info k pozvance, vsem by nam to usetrilo cas :D jinak pokud jen krabicky, tak to je paradka, to mas pohodove! emoticon posledni tyden relax a jde se na to emoticon ja byla prave na nehtech a jdu dodelavat posledni veci, dopsat slib a balit emoticon
19. zář ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcama
4
Registrovala se 24. května 2019 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
barcama
4
Registrovala se 24. května 2019 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 @nicorodriguez Nezlobte se, ale vase reakce na rozlucku a vycitky smerem k holkam co ji pro vas udelaly mi prijde nevdecna. Z vaseho puvodniho popisu to vypadalo fajn (a i vy jste to tak komentovala). Nesnazte se mit vsechno dokonale a 100% dle vasich predstav. Cim vic to resite, tim vice budete zklamana, protoze ono opravdu nemuze vsechno vyjit jak v predstavach. Jen si tim ty skutecne prozitky zkazite.
19. zář ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
9
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
9
 @barcama já jsem tušila že to někdo takhle vezme, v pořádku emoticon. Oni sami mi nakonec řekli že je to mrzí, jak celý večer dopadl, že to pos*ali. Víš, měla jsem možnost zajistit trička - zadarmo, předala jsem kontakt na bráchu který by nám je dodal, jediné co bylo potřeba bylo říct velikost a co na ně. Když jsem to sama tak navrhla, no asi jsem je fakt chtěla. Realita - v 11 večer se vytáhlo bílé tričko z obchodu, hodilo se na alkoholem politý stůl, vytáhla se jedna lihovka kterou se na tričko napsalo #nevěsta, pak se donesly obyčejné fixy na papír a všichni tam začali něco psát a malovat (rebel, serem na to, m*dat, kosočtverec) ... Aby toho nebylo málo, tričko se ještě polilo velkým panákem a dalo se usušit na věšák. Teď mám doma tričko v uzavřené igelitce, aby od něj nezasmrádla celá skříň, ale je mi ho líto vyprat, protože na něm pak nic nezůstane.
Další věc co mě zamrzela bylo, když kamarádka řekla, že domluvila hotel s určitým programem, (který by nakonec vyšel finančně stejně, jako to, co se dalo do koupi alkoholu, který se stejně nevypil) obvolávala vše několik dnů, ale nakonec to spadlo kvůli laxnosti ostatních - nezájem, na vše čas, nikdo jí ani neodpověděl když to do jejich skupiny psala.
Důležitý je si to znovu přečíst a vnímat větu "nedopadlo to tak, jak jsem si to POTOM malovala". Věřila jsem tomu, že s tím měli alespoň nějakou práci. V hlavě jsem je pořád omlouvala že až tak se na to nevysrali.
Víš, já byla spokojená s prvním večerem emoticon. Grilovali jsme, zpívali, no viz předchozí příspěvek. Druhý den? Budíček v 7, v 10 došli, posprejovali mi vlasy barvama z drogerky, oznámili mi ať si vezmu tričko z předchozího večera, že to bude děsně funny (smrdělo to jak bezďák, prach a alko dělají své), tak jsem teda kategoricky odmítla, v 11 jel vlak do města, tam jsme dali burger, seděli 3 hodiny v parku na trávě a koukali před sebe. Pak byla únikovka, potom se šlo pěšky domů a večer se zase grilovalo. V mezerách v celém dnu jsme jenom seděli a koukali před sebe. Jedna z družiček si celý pátek vypisovala po telefonu s nabíječem, ikdyž jsme všichni řekli, že dáme telefony pryč. V sobotu, asi se moc nepohodli, tak byla zase napruzená a nemluvila.
V neděli jsem dostala dort ve tvaru ptáka (ikdyž jsem je prosila, že si mají všechny věci s pérem nechat od cesty), který byl vytvořený ve čtvrtek, byl posypaný gumídkama a skittles fazolema, kteří na 4 dny vlhké prostředí lehce reagovali a rozkydli se úplně všude... Celý víkend se nakonec nesl v duchu řešení osobních problémů 3 ostatních lidí, kdy já fungovala jako určitý hromosvod a vše šlo na mojí hlavu.
Víš, mrzí mě na tom to, že jsem jim dala půl roku dopředu možnost se "nějak" připravit. Nakonec, jak píšu, proběhal příprava za 30 minut (a to vážně nelžu, sami mi to přiznali) a ta, která se snažila a chtěla, aby to bylo super, na tu se prostě a jednoduše vys*ali. Ignoruju fakt že jsem nedostala ani podvazek (na který jsem jim posílala asi 3 odkazy, které se mi líbí a ještě jsme to spolu řešili) a nikoho vlastně ani nenapadlo se mě zeptat, co bych ten den chtěla dělat emoticon.
Já jsem bohužel až moc hodná a abych řekla i pravdu, trošku jsem se styděla napsat, že moje rozlučka nebyl ten dream víkend, o kterém každá holka sní. Sama jsem odmítla nějaký bar, divokou párty a striptýz, ale to proto, že taková prostě nejsem. Nezavřela jsem tím ale snad cestu dalším možnostem. Opravdu si nekazím prožitky, protože není skoro na co vzpomínat. Ale co. Vynahradili jsme si to s přítelem tento víkend na Pálavě emoticon.
Tak, asi toliko k mé rozlučce, třeba mě teď trošku pochopíš ;).
19. zář ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cofka1
3
Registrovala se 21. července 2019 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 5 alb.
  • Svatba bude 22. srpna 2020
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
cofka1
3
    Region Praha
 @nicorodriguez tak to ma teda mrzi...uplne sucitim, ked to tak citam :(
19. zář v 15:12  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
9
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
9
 @cofka1 upřímně, jak jsem se začala dovídat jak to vlastně bylo, začala jsem otvírat oči a byla jsem naštvaná, strašně ... Pak mě to mrzelo. S tím jak se na mě vys*ali, se mi chtělo skoro brečet ... A pak jsem si řekla že na to kašlu a že si udělám svoji vlastní rozlučku, takže jsem natiskla trička, objednala hotel na Pálavě, zaplatila masáže a wellness, koupila lístky na společenskou akci, nakonec ještě rezervovala stůl v parádní restauraci a s přítelem jsme prostě vyjeli emoticon. On Pálavu miluje, já mu splnila sen být v Zaječí na hotelu, navíc jsem to pro něho připravila jako překvapení a oba jsme si ten víkend super užili. Kdyby nebylo pokažené mojí rozlučky, neměli bychom takový krásný víkend, jako jsme měli emoticon.
19. zář v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cofka1
3
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
cofka1
3
    Region Praha
 @nicorodriguez uplne rozumiem, bohuzial obcas clovek nieco od druhych caka (a nemusi to byt ani prehnana predstava), ale sa proste nedocka a zaboli to.
Mna napriklad kamaratky nepozvali na rozlucku mojej segry a dozvedela som sa to tak, ze som im napisala, ci pre nu nieco nepripravime. V podstate mi oznamili, ze uz pre nu rozlucku naplanovali a to uprostred tyzdna a za par dni a ze ak chcem, mozem prist. Zijem mimo SK, takze pre mna nie je jednoduche len tak sa zbalit a dojst na otocku, takze som tam nakoniec nebola a miesto toho som si to s nou zorganizovala sama symbolicky dva dni pred svadbou.
Viem, ze sa to neda porovnat, ale tiez ma to zamrzelo, ze na mna ani nepomysleli a to sme kamaratky vsetky, neboli to len kamosky od segry, ktore by nevedeli, kto som.
Tym chcem povedat, ze niekedy je naozaj lepsie sa nespoliehat na druhych, zariadit sa podla seba a pokusit sa nebrat si to osobne, aj ked to naozaj nie je obcas jednoduche.
19. zář v 15:28  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
armvdd
16
Registrovala se 5. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel. Region Prachatice.
fotoportrét
fotoportrét
armvdd
16
Registrovala se 5. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel. Region Prachatice.
 Bože. Představa jakékoliv "dámské jízdy" a rozlučky se svobodou je pro mě natolik děsivá, že jsem opravdu šťastná za moje předsvatební kolegiální pivo v oblíbený hospodě 😄.
19. zář v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcama
4
fotoportrét
fotoportrét
barcama
4
 @nicorodriguez Dobre uznavam takto popsane to zni fakt divne a zrejme kamaradky mely dostatek informaci co chcete a co ne. Je dobre, ze jste si zlepsila naladu vikendem na Palave.

@armvdd Ja jsem taky rada, ze mam kamaradky co me vazne znaji a tak nevymyslely zadne dorty, serpy, korunky, tricka a penisy. emoticon Ja to brala tak, ze jdeme na drink s kamaradkama, ty co se neznaji se jeste pred svatbou poznaji. Nakonec jsme sesli i partou manzela, ktera to mela stejne a bylo to moc fajn.
19. zář v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
9
fotoportrét
fotoportrét
nicorodriguez
9
 @barcama
@armvdd
Zeny, oni to jsou naprosto super lidi, mam je rada a kvuli tomuhle do black listu nepujdou, ale ted uz vim, ze organizaci jakekoliv akce proste brutalne nezvladaji a aspon vim dopredu, ze se toho priste pro ostatni mam chopit ja 😁. Nakonec i vnitrni citim to, ze proste rozlucka probehla na Palave a kdyz se to slovo rekne, spojim si to s timto vikendem s partnerem, nez s tim predtim 😊.
19. zář v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
2
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
2
 Ahojky holky tak mám po zkoušce , já jsem spokojená chtěla jsem něco decentniho ono to tedy tak nevypadá , ale jak je člověk nasvicený umélým světlem tak na denním to vypadá uplně jinak . Ve svatební den to bude trochu výraznější , aby to vyniklo ve foťáku a přidá mi ještě řasy , ty mé štětky nejsou moc vidět . Když mě chlap vyzvednul ,hned v autě mi řekl že jsem omládla ( blbec emoticon ) . Co se týče učesu tak ten bude taky pevnější v den svatby ted jsme zkoušeli co a jak ..paní tedy byla nešťastná z mých vlasů , vůbec nedrželi a neposlouchali . Slíbila že na svatbě budou tam kde mají být .
19. zář v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
2
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
2
 A ještě učes byli dva a na svatbě je pak spojíme v jeden emoticon čistý drdol a nebo drdol s copánku , moc velký rozdil to není ale jdeno zaplatení ......no bude to ještě zajímavé . Ozdoba ve vlasech je má a budu ji mit i na svatbě
19. zář v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
barbora2019
14
Registrovala se 5. ledna 2019 na beremese.cz. Přidala 307 příspěvků, 1 článek a 7 inzerátů. Má 11 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
barbora2019
14
Registrovala se 5. ledna 2019 na beremese.cz. Přidala 307 příspěvků, 1 článek a 7 inzerátů. Má 11 přátel. Region Praha.
 @majamisa Ten účes je úžasný!
19. zář ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wanessa1
8
Registrovala se 19. října 2018 na beremese.cz. Přidala 529 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
wanessa1
8
Registrovala se 19. října 2018 na beremese.cz. Přidala 529 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @majamisa moc krásné sluší ti jak účes tak líčení
19. zář ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
2
fotoportrét
fotoportrét
majamisa
2
 @barbora2019
@wanessa1
Holky děkuji moc za pochvalu emoticon už se nemůžu dočkat dne D
19. zář ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chihiro
8
Registrovala se 6. dubna 2019 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 2 inzeráty. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba bude 12. října 2019
    Radíč, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
chihiro
8
Registrovala se 6. dubna 2019 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 2 inzeráty. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba bude 12. října 2019
    Radíč, Region Příbram
 @majamisa moc ti to sluší, ten účes je vážně moc povedený. emoticon
Včera v 05:43  •  Svatba bude v říjnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš