Máte potvrzený termín svatby na rok 2014?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda již některá máte jistý - potvrzený termín od úřadů na rok 2014. S přítelem jsme si již vybrali místo pro obřad, zámek v Libochovicích. Ale dnes mi na úřadě bylo řečeno, že termíny budou zveřejněny až 2.ledna 2014. Když jsem se paní zeptala, zda je možné zjistit, zda náš plánovaný termín tam bude, abych mohla zarezervovat místo, fotografa, kameramana, kapelu a začít vyrábět naše svatební oznámení, tak mi řekla, že mi to bohužel nemůže říct, že až toho 2.ledna... Máte z Vás již některá termín na příští rok potvrzený nebo jsme na tom stejně? :-(
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Máme :) 14.6.2014 Krásný datum! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme také potvrzeno 14.6.2014. Na zámku be štěnovicích, a už máme vyřízenou i komplet matriku :)
Odpovědět
Máme 13.5.2014 na Ondřejovské astronomické observatoři.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín nám v pohodě na matrice zarezervovali už teď v říjnu, i hodinu (26. září 2014)
Odpovědět
Profilova fotka
já požádala agenturu, kterou budeme mít na obřad pro rezervaci terménu Brno-střed ... jsou tam strašně nepříjemné matrikářky :-( a termín se dá rezervovat jen 5 měsíců dopředu, takže, předčasně máme zarezervované alespoň místo, a snad nám vyjde i matrika
Odpovědět
Profilova fotka
já mám potrvzen termín už od července. Jenže my budeme mít obřad v restauraci, tzn. jde pouze o dostupnost matrikářky, neřešíme obřad v nějaké památce, hradu atd. Ale je taky asi rozdíl ohledně nějakých malých matrik, a pak matrik, které musí spolupracovat se známými zámky a vytíženými místy. Tam celkem chápu, žepokud matrika nedostane termíny ze zámku, tak sama nic moc nezmůže...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Včera jsem volala na matriku kvůli termínu 28. 6. a paní byla moc milá, hned si nás tam na 13.00 napsala. Jen si prý mám ještě po Novém roce zavolat, až farář potvrdí datum pouti v místě svatby, aby se nám to nekrylo, tak by nám to kdyžtak posunula o týden dřív :-)
Odpovědět
zdravím s tím jsem měla také trochu problém, svatba bude v únoru a na rok 2014 matrika vypsala termíny teprve na začátku prosince. Nicméně paní matrikářka mě měla celou dobu v kalendáři, takže jsem mohla v klidu zařizovat už od září:). Jsem trošku hysterka v tomhle, takže jsem se tam byla několikrát ptát jestli to platí, až jsem si připadala jako blázen, ale nakonec to klaplo:)
Odpovědět
Ahojky luciapaja, mám stejný problém. Svatbu máme 14.6.2014, vše je zařízeno, jen farář nám 2 x sdělil, že zapisuje až koncem ledna... tak trnu, co bude. Ale věřím, že se nějak domluvíme. Přítel to vyřešil a řekl, že tak maximálně přepíšeme čas na oznámení... velmi vtipné :)
Odpovědět
nám termín bez problému zarezervovali už v létě, svatba bude v zahradě hotelu, který je kousek od místní matriky paradoxně na těch zámcích, které jsou nejvíc žádáné, odmítají dělat rezervace dřív jak v lednu
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme také ti, kteří na vypsání termínu čekají až na leden bohužel...matrika zásadně vypisuje termíny až v lednu, schválně jsem se ptala, co kdybychom se chtěli brát třeba 3.ledna a paní mi řekla, že stejně bychom se museli jít domluvit první pracovní den v lednu :-D To by bylo zajímavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, řešila jsem obdobný problém, protože chceme mít svatbu 30.8.2014 na terase jednoho hotelu. Na matrice pod kterou spadá tento hotel mi řekli, že dny ve které se oddává mimo obřadní síň vypisují vždy na čtvrt roku, takže ve které dny v srpnu se bude oddávat se bude vědět až tak v únoru, březnu. Jsou úplně praštění. Navíc ty dny si samozřejmě určuje úřad sám. Pokud chceš mít svatbu přímo na úřadě, tak termíny rok dopředu ví bez problémů. Takže zatím máme pro jistotu zamluvený termín na úřadě a kdyby náhodou vypsali termín oddávání mimo obřadní síň na den, kdy se chceme vzít, tak si ho rychle zamluvíme a ten na úřadě zrušíme. Bohužel to jinak udělat nejde. Možná mě některé nevěsty budou odsuzovat, že takto "držím" termín jiné nevěstě, ale jinak to bohužel vyřešit nejde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já dnes volal na matriku s dotazem a paní mi okamžitě e-mailem odeslal volné termíny,já si tam našla náš pátek 13. a odsouhlasila poplatek 1000,- korun :-) v lednu máme přijít sepsat vše potřebné :-) takže za město Otrokovice 1* :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel taky čekáme až na leden :/
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel tam byl někdy koncem října nebo začátkem listopadu a na radnici nebyl problém. Jen se divila sekretářka,že to zamlouvá tak brzo :-D První byl kámoš na duben a pak my na září. Ono se to nezdá,ale díky tomu už máme víc potvrzených věcí. V lednu už jen zajistit jídlo a šaty.....v únoru posílám oznámení,aby si ostatní stihli zajistit dovolené. Už nevím kdy se tam máme ukázat zas,ale myslím že měsíc před se tam máme ukázat.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, které mají termíny bez problémů zarezervované: prosím vás co to bylo za matriku, k jaké městské části? V tuhle chvíli čekám na březen na vypsání termínů na srpen, kdy bude jediné dopoledne za měsíc na obřad mimo obřadní síň. Trošku hysterčím, že se do těch dvou svateb měsíčně nevejdeme...navíc to prý nejde zarezervovat po telefonu... Takže asi pro jistotu booknu termín ještě na jiné matrice, kde je to bez problémů.... Děkuju
Odpovědět
Ty jo tak koukam ze jem mela stesti kdyz jsem v listopadu 2013 rezervovala termin na 21.6.2014. Pani na matrice v Letohrade byla moc prijemna a hned mi tento termin ochotne bookla. Dnes jsem tam jen volala abych potvrdila termin a domluvili jsme se na vyplneni potrebnych formularu. Dost me mrzi ze ne vsude to jde takhle jednoduse.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?