Jaké byste vybrali datum svatby v červnu 2013?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všechny, nějak nevím jaké datum vybrat :-| nechceme svatbu v létě kdy je moc teplo tak se nám zdá nejlepší červen nebo září a tak jsem se chtěla zeptat jaké datum byste vybrali v červnu vy?
Odpovědět
taky 15.6=)5.6. mame vyroci tak se to bude dobre pomatovat=)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Taky máme 15.6.2013 :-)
Odpovědět
kdyz uz mluvite o tom 15.6.2013... vite, ze to datum skryva 3x6 :) 666 .. doufam, ze nam vsem prinese z pekla stesti a ze bude pekelny vedro a nebude prset jako nas vsici strasi
Odpovědět
taky máme 15.6. 2013 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych vybrala 18.6. na moje narozeniny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo 21.6.2013 :o)
Odpovědět
Profilova fotka
1.6. Den dětí - snadno zapamatovatelné :)
Odpovědět
@vlajka1 souhlasím, taky jsme to tak řešili :-)
Odpovědět
My taky 1. června :-) a zařízeného nemáme skoro nic - se mi zdá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
1. června, tak holky, modlíme se hromadně za počasí :-)
Odpovědět
Já už jsem psala dříve 15. 6. 2013 :-) Teď už se jen modlím za nádherné počasí, tak jak hodně z nás. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám 8.06.2013 a také se modlím na perfektní počasí.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Taky máme termín 1. 6.:-), ani nevím, jak jsme na to přišli.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 22.6. :-)
Odpovědět
my 29.6. svátek slaví Petr a Pavel. Pro nás snadno zapamatovatelné - jsou to jména našich svědků :-)
Odpovědět
My máme taky 29.6. - končí zkouškové :-D tedy v září pokračuje..
Odpovědět
My mame 1.6.2013 - necekane a rychle,takze na zarizeni mame mesic. Kdyz jsem cetla diskuzi,ze holciny maji svatbu za 5 mesicu a maji depku z toho,ze nestihaji,musim se smat :)))
Odpovědět
15.6. prevlada, doufam, ze bude krasne pocasi, zatim nicmoc mileho nam rosnickari nepreji :-|
Odpovědět
My máme 22.6. vybírali jsme z dat, která pro obřady určili u nás na zámku a tohle se nám líbilo (další v červnu bylo možné 8.6. a to mi přijde takové nijaké, asi i proto, že nemám moc v lásce 8). No a teď se modlím za počasí úplně stejně. Obřad sice bude uvnitř (zámecká kaple), ale budeme mít kočár s koňmi (možná i dva) a následná oslava bude venku (sice je zajištěn party stan, ale i tak).
Odpovědět
my to vybrali jednoduše - 15.6. - půlka měsíce, půlka roku, dobře se to bude pamatovat. Navíc má svátek Vít - a pokud se nám narodí kluk, tak se bude jmenovat Vítek, takže to i takhle hezky vyšlo :)
Odpovědět
14.6.2013....partner je narozen 14., seznámili jsme se 14., první dcera je 6., já jsem 13., druhá dcera je 26. což se dá spočítat jako poslední 4 čísla 2*13...a to jsme to ani takhle dopředu neplánovali...přišla na to babička, když dostala oznámení... .)
Odpovědět
Profilova fotka
My teď 1.6.2013 :) Snad vyjde počasí :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jitka1983 My tééž :)....ještě "dlouhá" doba :D:D:D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?