Jaké byste vybrali datum svatby v červnu 2013?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všechny, nějak nevím jaké datum vybrat :-| nechceme svatbu v létě kdy je moc teplo tak se nám zdá nejlepší červen nebo září a tak jsem se chtěla zeptat jaké datum byste vybrali v červnu vy?
Odpovědět
koko15 . no my máme místo, snad i faráře a tak na půl oznámení, ale šaty ještě nemám jelikož si nemůžu vybrat...a nejhorší je, že mi každý řiká že se mu líbej jiný a já jsem dost nerozhodná :)
Odpovědět
@eaty Já už na 15. 6. 2013 vše, ale je to tím, že se ve svatbách hodně angažuji, takže jsem věděla kde co a jak bez problémů, v klidu a bez nervíků. Šaty se mi teď šijou a jedna úžasná paní mi dodělává výzdobu stolů. Už jen ženichovi koupit boty a v lednu vyřídit prstýnky a relax. I když ani teď jsem nemusela honit a vše ok. :-)
Odpovědět
@eaty jo kněze vlastně taky, na toho bych zapomněla.. je fakt, že jsem si vybrala šaty v prvním salonu, měla jsem představu a tý jsem se držela. Jinak bych se nestresovala, určitě to dobře dopadne a vybereš skvěle :-)
Odpovědět
díky za povzbuzení. u mě je nejhorší že si to trošku neumím představit jak to dopadne. Sestry měly typickou svatbu - kostel - jídlo a pak veselice a my chceme nejdřív oběd - obřad a pak zbytek a toho se trošku děsím jak to dopadne-
Odpovědět
Já bych se toho nebála, budete to mít jak vám to vyhovuje, aspoň na to nikdo nezapomene, když pořadí nebude úplně tradiční :-) Je fakt, že mě nejvíc stresuje jak se vše hrotí, přitom nejdůležitější je samotnej obřad, který se pak vlastně v tom kvantu věcí ani neřeší :-) takže máš kde a víš kdo tě oddá a to že se u toho všichni najedí a zatancujou je bonus navíc :-)
Odpovědět
taky máme 15.6. je to 10 let od začátku našeho vztahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucishekv my jsem se rozdodovali mezi 1.6. a 8.6., nakonec jsme 1.6. zrušili, i když se nám líbil víc, ale chceme obřad na zámečku tak tam bude spouuuuusta lidí, tak jsme o týden posunyli, tedy 8.6. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eaty nedě se, my máme jen místo, čas, místo hostiny a kapelu na hostinu, víc zatím nic, chceme řešit zbytek až po novém roce, což je již brzy :)
Odpovědět
Náš původní termín byl na Medarda, 8.6., ale to jenom proto, že máme v ten den výročí a je to sobota :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 7.6.2013, protože nás celý vztah provází číslo 13 :) a součet 7 a 6 dává 13, rok taky 13 :) a pro zpestření má ten den svátek maminka :) plus to vyšlo tak hezky, že je to pátek, tudíž hodně ušetříme :)
Odpovědět
Ahoj, my máme datum 22.6.2013 a vím to asi 14 dní, takže nemáme vubec nic a začínám se teprve rozkoukávat po všem ..:-)
Odpovědět
My mame termin 15.6. ale chtela jsem puvodne taky 1.6. jenze to nebyla volna hudba a saty bohuzel taky jeste vubec nemam, mam zamluvenou restauraci, fotografa, hudbu a to je vsechno!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já to brala podle obsazených termínů - takže nakonec 15.6. :))
Odpovědět
My jsme si vybrali 1. června 2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
my máme termín 14. června, tak doufám, že bude krááásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucishekv Nepročítala jsem ostatní příspěvky, ale musím tě upozornit, že svatba v červnu není zárukou toho, že nebude vedro :-) My jsme se také chtěli vyhnout velkému horku a nakonec bylo v náš svatební den 16.6.2012 celých 32°C, naprosté bezvětří a nebe bez mráčku :-D Na druhou stranu víkend před bylo 11°, pršelo a foukal vítr...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak to jsme na tom stejně, já to vím týden a nevím čím mám začít
Odpovědět
Rozhodli jsme to v lednu...podle volnych terminu už nam zustal jen 8.6 2013, mame misto hostiny, obřadu, kapelu, objednam dort, tak na pul dekorace, ted vybiram oznameni a chystam se zkusit šaty a přitel ma už koupeny oblek. Furt mne přijde, že nic nemam :-)
Odpovědět
my jsme byli na matrice včera, takže to máme 29.6.2013 a kromě data a místa obřadu nemám vůbec nic...no stres... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikipos no nakonec jsme vybrali datum 7.9.2013. kostel máme již domluvený, hostinu zařizujeme :-) rekonstruujeme dům tak to chtěl partner nechat v klidu ať si užijeme oboje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já mám domluvené šaty, kostel, hostinu už máme skoro dořešenou, fotografa, domluvený dort, oznámení sem si taky už vybrala a výzdobu na auta už budu mít taky 8-) hrozně si to plánování užívám, horší bude 6.9. to budu vystresovaná a celou noc nebudu spat jak se znám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín15.6.2013. Počasí BUDE!!! krásné, slunečné, protože obřad chceme venku. A zajištěné nemáme skoro nic, máme jen pronajatou chatu na oslavu (nebudeme mít klasický oběd v hospodě, ale rovnou z obřadu přesun na raut a grilovačku). Pořád si říkám, že je ještě čas, i když už "jen" 4 měsíce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my máme 22.6.2013.......chtěla jsem se zeptat ti co se vdávají v červnu co kdo už máte zařízené
Odpovědět
My máme také 1. června, takže celý červen budou soboty slunečné a bezvětří :D Máme místo, matriku, sál na hostinu, hudnu k obřadu a kapelu, která bude hrát k tanci po obědě, fotografa a moje šaty! :-) Tak snad to důležité je z krku. Teď ještě musíme dovyrobit takové maličkosti jako oznámení, koláčky a podobně ;-) Jak jste na tom vy? Četla jsem, že nevěsty mají již od srpna zamluvené šaty, restauraci na svatbu v červnu, ale takhle se to také stihne, doufám. :)
Odpovědět
@kineka ahoj no paráda, konečně někdo, kdo má taky v pátek svatbu a i ve stejný den. :)
Odpovědět
My máme 8.6. ale chtěla jsem 1.6.:)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky svatbu 15.6.2013,,,,je nás hodně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme termín 15.6.2013 i když původně jsme chtěli 22.6.2013 ale to už bylo místo na hostinu obsazené tak jsem vybrali 15.6. a začíná se mi to datum čím dál víc líbit. A jak se říká nakonec všechno zlé je pro něco dobré :) tak snad počasí vyjde a vše bude super.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?