Jak je to s volnem na svatbu, která se koná 7.7.2012?

Profilova fotka
Přísluší tam třeba v pondělí náhrady mzdy za ten jeden den,když čtvrtek a pátek jsou svátky?Nebo i jakýkoliv jiný den,třeba středa před svátkama?
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda myslim, ze ti zaplati jen den svatby a den pred ní. nic jinýho. Přítel dělá ob den, takze mu budou taky platit jen jeden den, protoze druhý by měl i tak volno. Ale nevím, zda mám pravdu, jen si to myslím :-)
Odpovědět
no nevím, jakého máš zaměstnavatele, já mám také svátek a na st.svátek a žádnou náhradu mzdy tedy nedostanu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
placený je pouze den svatby, nárok na volno máš ještě jeden - libovolný, klidně za týden - den, ale už bez náhrady mzdy
Odpovědět
Dle mého skromného názoru je to ještě trochu jinak. Nárok máš na dva dny volna, z toho jeden den je den obřadu a náhrada mzdy/platu náleží pouze za jeden den. Podle naší účetní si to "placené volno" můžu vzít buď ve středu před svatbou nebo v pondělí po.
Odpovědět
Svatba V případě vlastní svatby je nárok na dva dny pracovního volna, z toho jeden den k vlastní účasti na obřadu. Náhrady mzdy náleží pouze v rozsahu jednoho dne. Pracovní volno s náhradou mzdy v rozsahu jednoho dne se poskytne také rodiči k účasti na svatbě dítěte. Naopak dítěti k účasti na svatbě rodiče náleží pracovní volno sice ve stejném rozsahu, ovšem bez náhrady mzdy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?