Co řikáte na datum 8.8. 2015 :)

Co řikáte na datum 8. 8. 2015? Zajímají mě Vaše názory na osmičky:)
Odpovědět
Profilova fotka
8.8. Je mezinarodni den orgasmu😀
Odpovědět
Pěkný:)). myslim to především po numerologické stránce, apod.. :))
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielka23 ahojky, napis mi kdyztak do soukrome zpravy data narozeni tebe a snoubence a mamka se ti na to podiva z numerologickeho hlediska :-). Mamka se tim zabyva leta a i jinymi ezo a duchovnimi zalezitostmi, tak pokud te to zajima, mrkne na to :-). Neboj, nic za to nechce :-) pro priklad aniz byvch se v tom babrala, nas datum svatby nam byl souzeny, splnili jsme si tak karmicke zadani pro ten nas dalsi zivot naprosto dokonale :-) vim, ze se tomu jeste spoustu lidi smeje, ale je to fakt zajimave, z dat se dovis veci, o kterych nemas ani tucha :-)
Odpovědět
Děkuji:), zpravu jsem Ti napsala ;-)
Odpovědět
Po numerologické stránce nevím, ale hezky se to pamatuje. :-D Také jsme si zvolili toto datum, ale spíše z praktických důvodů :D
Odpovědět
Právě na zapamatování je luxusní :). STejně tak i 1.8. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart. který Vám pomůže s plánováním svatby. Více na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
My ho máme, rozhodovali jsme se mezi 8.8 a 15.8 a z numerologického hlediska je 8.8 č. 6 a to je číslo lásky a zamilovanosti ;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
8 rulezz... :-D oba jsme srpnový, tak to pak můžem brát z jedný vody na čisto... :-D a v abecedě je 8 písmeno H, svatba bude na Horním Hradě ;-) (škoda jen, že se nejmenujeme třeba Hana a Hynek)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?